Coronavirus: هفتگی مدعیان آمار 5.2 میلیون

یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی ثبت نام برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان کسب و کار باقی می ماند بسته میان coronavirus مستند.

جدید وزارت کار براده را به تعداد مدعیان بیکاری در طول چهار هفته اخیر به بیش از 20 میلیون نفر است.

که به مقدار تقریبا به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان کارفرمایان اضافه شده بود بیش از دهه های قبلی.

بحران اقتصادی می آید به عنوان تعدادی از ما ویروس موارد بیش از 629,000.

صعودی افزایش بیکاری است استارک معکوس برای به بزرگترین اقتصاد جهان که در آن نرخ بیکاری بوده است معلق در هوا در حدود 3.5 درصد. اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود که رای به آمار دو رقمی.

در حالی که 5.2 میلیون ادعاهای جدید در هفته منتهی به 11 مارس پس از 6.6 میلیون هفته گذشته تعداد هنوز گرفتگی قبل از ثبت.

بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که افزایش تعداد معطل خواهد شد با گلدمن ساکس محققان انتظار دارند برخی از 37 میلیون ادعا می کند در پایان ماه مه.

“پرونده در حال شکسته شدن به سمت چپ و راست با توجه به عمق و وسعت فعلی رکود گفت:” علامت گذاری Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی در Bankrate.com.

“با هیچ فوری پایانی برای تلاش به منظور کاهش این ویروس گسترش و تاثیر آن غیر ممکن است برای دیدن یک کوتاه مدت ترقی در چشم انداز اشتغال.”

‘تلفن حلقه و حلقه’

الکترونیک و زنجیره ای Best Buy این هفته گفت: این امر کردند بیش از 50 ، 000 کارکنان در حالی که Royal Caribbean Cruises اعلام کرد آن را قطع و یا به حالت تعلیق در حدود یک چهارم از آن نیروی کار آمریکا.

حرکت آمده و خرده فروشی در سقوط یک رکورد 8.7% در حالی که تولید کاهش یافته ترین در بیش از 74 سال است.

آمریکا خود را گسترش داده بیکاری برنامه ساخت پرداخت بزرگتر و بیشتر مردم – از جمله خود اشتغالی – واجد شرایط. اما درخواست برای شرکت باید ضعف ادارات دولتی که در روند برنامه های کاربردی.

گلن فروشنده دوره گرد وجار زن مالک مشترک از یک شرکت-بسته سالن مو در ویرجینیا گفت که او تا به حال اعمال شده برای بودجه به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل حداقل دو بار و رد شده. زمانی که او به نام به کشف کردن که چرا او نمی تواند رسیدن به هر کسی.

“تلفن حلقه و حلقه و حلقه های” 49 ساله گفت.

آقای فروشنده دوره گرد وجار زن نیز به دنبال کمک از طریق وام برنامه برای کسب و کارهای کوچک اما او دریافت کرده است و نه هیچ.

روز پنج شنبه در اداره کسب و کار کوچک است که مسئول اداره که $349bn برنامه اعلام کرد که در حال اجرا از پول است.

‘بدتر و بدتر’

صاحب رستوران جورج Constantinou ماه گذشته گذاشته شدن بسیاری از 130 افرادی که کار در چهار کسب و کار او صاحب در نیویورک و نیوجرسی حفظ یک گروه اصلی به ادامه انجام این کار را خارج و تحویل.

او گفت که او انتظار می رود این حرکت اجازه می دهد کسب و کار – که دیدم فروش رها کردن برخی از 80 درصد در اوایل هفته به صرفه جویی در پول و کارگران با دریافت حداقل برخی از پرداخت تا زمانی که او می تواند آنها را به عقب.

“من صادقانه فکر می کردم این بود که در یک هفته دو چیز,” او گفت:. “سپس آن را فقط بدتر و بدتر و بدتر است.”

در میان تاخیر به ادعای پردازش برخی از کارکنان باید به دنبال کمک خود را در تقاضا برای مواد غذایی تمبر. اگر رکود اقتصادی طولانی مدت است re-استخدام هر کس ممکن است حس را حتی پس از او می تواند به طور کامل بازگشایی شده است.

“در این مرحله ما باید آن را تقریبا روز به روز به آن شکل” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به موضوع “دستورالعمل جدید” برای بازگشایی اقتصاد در بخش هایی از کشور که در آن کارشناسان معتقدند میزان عفونت تحت کنترل است.

“وجود دارد به یک تعادل” او گفت:. “ما باید برای بازگشت به کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de