بسیاری از مردم از سالمندان پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و یا همسایگان که بخشی از جمعیتی در سخت ترین ضربه coronavirus. اما اگر آنها ترجیح می دهند به نادیده گرفتن خطرات و نمی خواهید به ماندن ؟

به عنوان یک نوجوان در روستایی در ایالت مین, کارن, فرو کردن, قبل از استفاده می شود به دزدکی حرکت کردن در شب به طوری که او می تواند دوستان خود را. در حال حاضر قبل از یک استاد زبان انگلیسی تلاش می کند تا مطمئن شوید که پدر و مادر او که هر دو در 80s نمی سعی کنید به لغزش به دور و سر به شهر خود را دارند.

طنز از دست داده است در قبل از, 55, که در کنار درب زندگی می کند به پدر و مادر او در امهرست ویرجینیا. مانند بسیاری از دیگران که پدر و مادر مسن او در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن آنها را ایمن از coronavirus – حتی زمانی که آنها به نظر می رسد تردید در مورد خطرات.

مردم از همه سنین می تواند توسط ویروس آلوده. اما از آن است که خطرناک به ویژه برای افراد مسن است. کمتر از 1 ٪ از بیماران با سن کمتر از 50 فوت با بیماری کروناویروس در چین با توجه به نیویورک تایمز. اما آن منجر به مرگ نزدیک به 15 درصد از کسانی که بیش از سن 80.

هنوز هم بسیاری از افراد مسن در ایالات متحده به نظر می رسد تا حدودی blasé در مورد این بیماری است. بسیاری از کسانی که بیش از 60 گویند که آنها نگران مرگ از آن با توجه به یک هریس نظرسنجی.

قبل می گوید که مادر او به نظر می رسید کمی سبک مورد این بیماری و گفت که او هرگز به آنفولانزا. بنابراین قبل از “بحث” به عنوان او قرار داده و آن را با مادر و پدر او چند روز پیش. او گفت که آنها در مورد خطر این ویروس توضیح داده شده و توصیه های بهداشتی کارشناسان و کسانی که تخصص در بیماری های عفونی – افراد مسن باید در خانه بمانند.

  • چگونه می توانم پس از من مسن تر بستگان ؟
  • جداسازی برای بیش از 70 ‘بزرگ بپرسید”

قبل از پدر و مادر گفت: آنها درک خطرات و خواهد محتاط باشد. بعد هر چند قبل از شوهر به او گفت که او تا به حال دیده می شود پدر و مادر او از رفتن به شهر.

“بنابراین من از پنجره به بیرون نگاه برای دیدن اگر آنها می خواهم بدست صفحه اصلی” قبل می گوید. “سگ شد پارس.” همه آنها اضطراب است. هنگامی که پدر و مادر او بازگشت و او توضیح داد که خطرات دوباره آنها وعده داده شده آنها می خواهم به ماندن قرار داده است.

که مکالمه قبل تا به حال با پدر و مادر او در حال تکرار در سراسر جهان توسط بزرگسالان انجام بهترین خود را برای متقاعد کردن خود عزیزان برای منزوی کردن خود و اقدامات احتیاطی دیگر در برابر این بیماری است.

حتی روال سفر به فروشگاه و بازدید با دوستان و یا یک جلسه و با یک حسابدار به عنوان قبل از پدر و مادر انجام داده بود در طول تفرج در شهر را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت.

Sarah Marshall 31 ساله پادکست شرکت میزبان می گوید که او تلاش کرده است برای حفاظت از پدر و مادر او تا آنجا که او می تواند. او به تازگی از دیدن مادرش در نزدیکی پورتلند و او با اکراه موافقت کرد به او را در یک سفر با او به یک فروشگاه مواد غذایی است.

همانطور که معلوم شد محل بسته بندی شده بود با وحشت خریداران و مارشال خواست که او 71 ساله و مادر آمده بود.

“ما را از خانه و من فریاد زد: او مانند او استفاده می شود به فریاد من زمانی که من یک کودک بود می گوید:” مارشال. او می گوید که او در حال حاضر برای ایجاد یک رابطه جدید با پدر و مادر خود او در توضیح زمان نقش disciplinarian – تلخ و شیرین در نظر.

صحبت کردن در تلفن در پدر و مادر او خانه مارشال گفت که او به دنبال از پنجره به بیرون در حیاط پشت. او را دیدم که پدر و مادر خود را با سگ خود را کمال و یکی از دوستان خود “مناسب اجتماعی فاصله” نشستن بیش از شش فوت از یکدیگر است.

“آن را مانند پدر و مادر من تاریخ بازی در حیاط و من پدر و مادر” او می گوید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به عنوان او و دیگران می دانیم پدر و مادر خود را مصرف می کند این خبر در یک شیوه ای متفاوت و ممکن است آهسته به درک میزان همه گیر و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم. گاهی اوقات آنها پس از اخبار به عنوان نزدیک.

“ضرورت ندارد آمار آنها در عین حال می گوید:” Tavae Samuelu زندگی می کند که با پدر و مادرش در کالیفرنیا. در برخی موارد, مسن, پدر و مادر شده اند و کم اهمیت جلوه دادن شدت بحران است.

دایان اندرسون, 34 نویسنده در مینیاپولیس, می گوید, پدرش, 68, یک معلم که در داکوتای جنوبی در ابتدا شک و تردید در مورد هشدارهای بهداشتی. “او گفت:” من خوب من خوب است.'” سپس او سخن گفت با او در گوشی: “وقتی که من می گویند چیزی است که یک معامله بزرگ او می داند به من اعتماد و به آن نگاه کنید.” در حال حاضر او می گوید: او است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

برای پدر و مادر بیش از حد به تجربه یادگیری خود را از کودکان شده است chastening. آنها درک می کنیم نگرانی های خود را و آنها سعی کنید به دنبال توصیه های خود را و عمومی-دستورالعمل های بهداشتی. اما هنوز هم آنها ساییدگی در محدودیت.

دنیس شاخ 69 ساله وکیل در Chevy Chase, مریلند می گوید که به تازگی به او صبحانه را با دوستان در محله جورج تاون واشنگتن و سپس پسر خود را پیدا کنند. “پسر من فقط منفجر شد,” او می گوید. “او به من اجازه آن را داشته باشد.”

شاخ می گوید که او گاهی اوقات احساس نوستالژیک برای راه کارها استفاده می شود. “به یاد داشته باشید روز هنگامی که بچه ها در زمان جهت از پدر و مادر خود را?” او می گوید: مشتاقانه.

هنوز هم شاخ می گوید که او تلاش کرده است به سر خم کردن. او می داند که او پسر است و برای او فقط به عنوان او یک بار برای او انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im