کاخ سفید اذعان کرده است این کشور به اندازه کافی ندارد coronavirus کیت های آزمایش به عنوان موارد این بیماری علامت به سمت بالا در هر دو ما را بشکست.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن هدف از ارائه یک میلیون و تست کیت های این هفته است.

کنگره در عین حال نقل مکان کرد و با غیر معمول با سرعت به تصویب یک سپر اضطراری بسته کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

در سطح جهانی و مقامات تایید کرده اند بیش از 92,000 موارد ویروس.

اکثریت قریب به اتفاق – بیش از 80 ، 000 — در چین که در آن ویروس نشات گرفته است. در سراسر جهان بیش از 3000 نفر کشته شده اند.

ما مرگ و میر از coronavirus صعود به 12 روز پنج شنبه با همه اما یکی از قربانیان در شمال غربی ایالت واشنگتن است.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 200 مورد از Covid-19 در 20 متحده است.

که در آن است را گسترش?

در واشنگتن مقامات در منطقه سیاتل اعلام کرد 20 مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع در است که دولت به 70 با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان.

نه از ما مرده تا کنون شد و از همان خانه سالمندان در حومه سیاتل است که در حال حاضر در حال بررسی توسط مقامات برای دیدن اگر آن را به دنبال عفونت-پیشگیری از دستورالعمل.

برخی از عمده سیاتل-منطقه کسب و کار از جمله مایکروسافت و آمازون را تعطیل برخی از عملیات یا ترغیب کارکنان برای کار از خانه

سان فرانسیسکو گزارش اولین موارد ابتلا به کروناویروس در روز پنج شنبه.

نیویورک شاهد آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است. شهردار این شهرستان به نام دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش فوری.

حدود 200 نفر بوده است قرنطینه در ایالت رود آیلند به دلیل لینک های خود را به یک مدرسه سفر به ایتالیا که منجر به سه مورد از coronavirus.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

که در آن در حال تست کیت?

در یک نشست خبری در دوشنبه غذا و دارو کمیسر استفان هان گفت: نزدیک به یک میلیون آزمون آماده خواهد بود تا پایان این هفته است.

اما معاون رئیس جمهور پنس – که هماهنگ کننده آمریکا در واکنش به شیوع – اذعان روز پنج شنبه که هدف نخواهد بود ملاقات کرد.

“ما لازم نیست به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی خواهد بود که تقاضای رفتن به جلو” آقای پنس گفت: در بازدید از یک کارخانه در مینه سوتا است.

وی افزود: ‘ما در حال تمرکز بسیار زیادی بر روی یک کشتی کروز درست کردن سواحل کالیفرنیا امروز.”

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از تست کیت در دسترس خواهد بود اما حزب جمهوری خواه و سناتور ریک اسکات گفت: خبری بلومبرگ این رقم خواهد بود “راه کوچکتر از آن است”.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما تا به حال تعداد نسبتا کمی از تایید موارد این ویروس به دلیل دولت تصمیم به منع ما ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر – کانون شیوع و ایران در دوره قبلی 14 روز.

آقای ترامپ توییتی در اوایل روز پنج شنبه که وجود دارد تنها 129 مورد از این ویروس در ایالات متحده است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان ترس virus ممکن است گسترش کشف نشده در جوامع ما به دلیل عدم تست کیت.

از رئیس جمهور انتظار می رود که به امضای $8.3 میلیارد دلار (£6.4 میلیارد دلار) بودجه, تصویب 96-1 توسط سنای آمریکا روز پنج شنبه. آن در نظر گرفته شده است برای کمک به دولت های ایالتی و محلی مبارزه با کروناویروس.

چه خبر است که با کشتی کروز?

مقامات دستور داد یک کشتی کروز با حدود 3500 نفر در هیئت مدیره – از جمله 142 انگلیسی ها – به دروغ در لنگر کردن سواحل کالیفرنیا تا مسافران و خدمه می تواند آزمایش می شود و پس از قبلی ویجر درگذشت ویروس.

روز پنج شنبه یک هلیکوپتر گارد ساحلی کاهش کیت های آزمایش به 951ft (290m) همانند شاهزاده کشتی با طناب.

شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط گفت: کمتر از 100 نفر سرنشین شناخته شده بود برای تست. نتایج انتظار می رود روز جمعه.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت.

مردی که میره روی کشتی در ماه گذشته درگذشت coronavirus در روز چهارشنبه. 71 ساله از منطقه ساکرامنتو تا به حال شرایط بهداشتی اساسی گفت: مقامات.

دو مسافر دیگر که از سفر در بیمارستان با این ویروس در شمال کالیفرنیا گفته است.

چگونه است که وال استریت در واکنش?

نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع ناودان وال استریت سهام دوباره در روز پنج شنبه ارسال سه اصلی شاخص های سهام ایالات متحده کاهش بیش از 3 درصد است.

شرکت های سفر بودند دوباره برخی از سخت ترین ضربه با سهام در رویال کارائیب, کشتی, غرق شدن بیش از 16 درصد و کارناوال پارسیان انداختن 14%.

شرکت های هواپیمایی نیز دچار دو رقمی کاهش های بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن هشدار داد که این صنعت می تواند به اندازه از دست دادن $113bn این سال است.


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده است با گسترش Covid-19? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im