سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است که “پیش فرض و تئوری های توطئه” در حال تضعیف خود در پاسخ به کروناویروس جدید.

که مدیر کل Dr Tadros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت که اطلاعات غلط بود “ساخت کار ما قهرمانانه کارگران حتی سخت تر”.

بیش از 34,800 مردم آلوده شده است با جدید کروناویروس در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

شده اند وجود دارد 723 مرگ و میر در چین و مرگ در خارج از کشور در فیلیپین.

از 34,598 افراد آلوده در چین, Dr Ghebreyesus گفت: تقریبا 25,000 هستند در هوبئی استان – منطقه ای که شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است که پس از تبدیل شدن به کانون virus.

“من همچنین می خواهم به صحبت می کنند به طور خلاصه در مورد اهمیت حقایق و نه ترس” دکتر Ghebreyesus گفت. “مردم باید دسترسی به اطلاعات دقیق برای محافظت از خود و دیگران است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او گفت: اطلاعات غلط به دور جدید فشار 2019-nCoV, “باعث سردرگمی و ترس به عموم مردم”.

“در این است که ما نه فقط در مبارزه با این ویروس ما نیز مبارزه با ترول ها و تئوری های توطئه که تضعیف پاسخ ما,” او اضافه شده است.

“به عنوان یک نگهبان [روزنامه] تیتر می گوید: امروز, ‘اطلاعات غلط در coronavirus ممکن است مسری ترین چیز در مورد آن.”

در آن مقاله منتشر شده توسط نگهبان نظر بخش اپیدمیولوژی آدم Kucharski استدلال می کند که بهترین راه برای مبارزه با آنلاین دروغ در اطراف این ویروس به “درمان آنها را مانند یک زندگی واقعی ویروس”.

تعدادی از غلط تئوری های پخش شده در سطح جهان در مورد ویروس در هفته های اخیر.

روسیه, کانال یکی, برای مثال, شده است, پخش coronavirus تئوری های توطئه در آن زمان نخست اخبار شب نشان می دهد Vremya (به معنی “زمان”). در یک بخش میزبان لینک های این ویروس به آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ادعا می کند که ما سازمان های اطلاعاتی و یا شرکت های دارویی در پشت آن.

یکی دیگر از افشا و خنثی تئوری توطئه منتشر شده در بریتانیا و ایالات متحده تلخیص رسانه های مرتبط با این ویروس را به یک تصویری از یک زن چینی خوردن سوپ خفاش.

گزارش ادعا کرد کلیپ فیلم برداری شده بود در ووهان مرکز این ویروس زمانی که شیوع این بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است. با این حال از آن فیلم برداری شده بود در سال 2016 شد و در پالائو در غرب اقیانوس آرام – نه چین.

و در حال حاضر به طور گسترده ای-بی اعتبار علمی مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در ارتباط با کروناویروس جدید به مارها – منجر به عناوین جهانی بحث در مورد گسترش “مار آنفولانزا”.

آنچه که در آخرین coronavirus?

Dr Ghebreyesus گفت که این ویروس هنوز هم متمرکز در هوبئی که بیش از چهار روز گذشته به نظر می رسد شده اند اندکی ثبات در تعدادی از موارد است.

با این حال او گفت که هنوز خیلی زود یا نه ویروس plateaued به عنوان شیوع اغلب می تواند کم کردن سرعت قبل از شتاب گرفتن دوباره.

اما او افزود که آهسته پایین بود و “فرصت” را برای آنها به کار حاوی ویروس است.

در ضمن هنگ کنگ آغاز شده است اجباری دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین است. بازدید کنندگان در حال گفت به منزوی کردن خود در اتاق های هتل و یا دولتی مراکز در حالی که ساکنان ملزم به ماندن در خانه های خود.

نقض قوانین جدید خواهد شد با مجازات جریمه و زندان. شده اند وجود دارد 26 تایید موارد این ویروس در هنگ کنگ است.

روز پنج شنبه یک 60 ساله شهروند ایالات متحده – اولین تایید غیر چینی قربانی بیماری – درگذشت در ووهان را Jinyintan بیمارستان.

روز شنبه, فرانسه تایید پنج مورد جدید در آن Haute-Savoie منطقه از جمله a nine-year-old boy, که به ارمغان می آورد تعداد افراد آلوده در کشور به 11.

فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: همه پنج مورد جدید بریتانیا شد اتباع ماندن در همان کلبه ییلاقی است که تا به حال نیز قرار دارد یک بریتن که در سنگاپور است. خود بیماری نیست گفت: به طور جدی. بیشتر از شش نفر که ماند در کلبه ییلاقی در زیر مشاهده است.

شده است وجود دارد همچنین گسترده خشم و غم و اندوه در سراسر چین بیش از مرگ Li Wenliang یک دکتر که در تلاش برای هشدار در مورد جدید کروناویروس. او قراردادی ویروس در حالی که درمان بیماران در ووهان در استان هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im