Coronavirus: چرا استرالیا را از راه دور و بومی جوامع در خطر است ؟

بی بی سی جهان | No comments

برای بیش از یک هفته برخی از استرالیا از راه دور بومی جوامع شده اند به شدت محدود کردن بازدید کنندگان – به سعی کنید به حفظ کردن Covid-19 ویروس.

در حال حاضر دولت این است که با استفاده از آن امنیت زیستی عمل را در این محدودیت ها به چنین مکان هایی در سراسر کشور است.

فقط پزشکی و سلامت کارکنان اجازه خواهد داشت به عنوان به خوبی به عنوان پلیس و خدمات آموزشی است.

در مورد 120,000 زندگی مردم در جوامع از راه دور. آنها خانه به Aboriginal and Torres Strait Islander مردم – اغلب به عنوان اولین ملت و مردم و یا بومی استرالیا.

عمدتا در غرب استرالیا, Northern Territory, و, Far North Queensland برخی از جوامع در حال چندین ساعت رانندگی از شهر – تا حدودی پایین جاده unpaved – و در مورد عنوان جدا شده به عنوان شما می توانید تصور کنید.

اتحاد Covid-19 رسیده این مناطق ؟

تا کنون هیچ. در حالی که تایید Covid-19 موارد در حال افزایش است به شدت در استرالیا شده اند متمرکز در مناطق شهری – با هیچ گزارشی از موارد در جوامع از راه دور.

این است که احتمالا تعجب آور نیست با توجه استرالیا در نسبتا مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

بخش عمده ای از استرالیا موارد وارد شده توسط افراد در سفر از خارج از کشور و جوامع از راه دور به ندرت بازدید شده توسط خارجی ها.

Joe Martin-Jard مدیر اجرایی مرکزی زمین شورای – که نشان دهنده مردم بومی در مرکز استرالیا است به نام “فوری و شدید عمل” را به نگه داشتن جوامع ویروس رایگان. اقدامات دولت اعلام کرد روز جمعه به نظر می رسد که فقط.

چرا این جوامع خاص بودن?

قرار داده و با صراحت مردم در آنجا زندگی می کنند آسیب پذیر هستند.

افراد با زمینه ای شرایط پزشکی شناخته شده هستند و در معرض خطر بیشتری از Covid-19 – و دیابت و نارسایی کلیوی هستند بیشتر شایع در میان بومیان استرالیا از جمعیت عمومی است.

نیز وجود دارد که بسیار بالاتر از نرخ افراد سیگاری – خبر بد در هنگام برخورد با یک بیماری تنفسی.

“هیچ راهی وجود دارد که موجود خدمات پزشکی می تواند در مقابله اگر virus می شود را به یک کنترل از راه دور جامعه می گوید:” بومی فعال حقوق جری Georgatos. “آن را به نمایش گذاشت.”

بومی استرالیایی در حال حاضر امید به زندگی پایین تر – فاصله بین بومی و مردان غیر بومی مردان 8.6 سال با توجه به آخرین بسته شدن شکاف گزارش. برای زنان آن است که 7.8 سال است.

“یک نسل کامل از بزرگان می تواند از بین برود اگر ما اجازه این ویروس وارد جوامع خود” هشدار داد Mr مارتین-Jard.

“مرگ و میر حتی در میان جوانتر اعضای خانواده خواهد بود به مراتب بالاتر از بقیه ملت.”

بسیاری از این جوامع را محدود کرده اند اگر هر گونه مراقبت های پزشکی امکانات. وقتی مردم بیمار آنها تکیه می کنند, مراجعه, پزشکان, سفر با اتومبیل به شهرهای بزرگتر و یا اگر خیلی بد بودن پرواز توسط خدمات مانند سلطنتی پرواز, دکتر, خدمات.

ارسال در پزشکان و منابع و موقت بهبود امکانات به هر بومی از راه دور جامعه ضروری است استدلال مگان Krakouer یک وکیل و بومی سلامت و پیشگیری از خودکشی کمک رسانی کارگر.

و در اوایل این هفته ملی بومی جامعه کنترل سلامت سازمان گفت: استقرار ارتش نیز باید در نظر گرفته شود

مشکل ازدحام بیش از حد

در حالی که از راه دور ممکن است مفید باشد در اجتناب از ویروس که همان تنظیم باعث می شود همه چیز دشوار است اگر و زمانی که از آن بازدید.

“سرایت اثر را در سراسر کل جامعه در عرض کمتر از 48 ساعت به همه در راه رفتن فاصله نزدیکی می گوید:” خانم Krakouer.

اگر کسی تایید شده است به عنوان داشتن Covid-19 اما نه به خصوص ناخوشی آنها گفته خود جدا برای 14 روز.

همین امر برای مردم با علائم و یا کسانی که به تازگی وارد از خارج از کشور.

اما در جوامع کوچک مانند جداسازی در نزدیکی غیر ممکن است داده شدید ازدحام بیش از حد.

“بسیاری از آنها جایی برای منزوی به می گوید:” خانم Krakouer. بسیاری از بی خانمان هستند و تکیه بر ماندن با دوستان و خانواده او می گوید: با 10 یا بیشتر مردم زندگی در یک خانه غیر معمول نیست.

“باید برای درک بهتر در مورد گریم واقعیت است.”

به همین دلیل است که وجود دارد معمولا جامعه ،

یکی از قدیمی ترین سنت های بومی مردم است جمع آوری و برای مجالس ترحیم – شناخته شده به عنوان “متاسفم کسب و کار” – که اغلب می تواند جذب جمعیت 500 نفر یا بیشتر از بسیاری از سفر از شهرهای بزرگتر و یا دیگر جوامع از راه دور.

های مختلف دولت در حال حاضر شده است با اصرار جوامع به مقیاس پایین چنین اتفاقاتی اما این به احتمال زیاد به از دست دادن نبرد می گوید: Ms Krakouer.

“شیوه های فرهنگی و ساختارهای خویشاوندی بسیار مهم است. ما نمی خواهد نافرمانی فرهنگی خود قوانین,” او می گوید ،

بیشتر در coronavirus در استرالیا:

محدودیت های جدید آن را غیر ممکن برای خارجی ها برای حضور در.

“متاسفانه جوامع نیاز به تجدید نظر حضور در مجالس ترحیم در اعداد بزرگ در این نقطه در زمان می گوید:” بن وايت بومی معاونت وزیر در دولت استرالیای غربی.

مردم اغلب نیز وسوسه به ترک جامعه خود به دلایل عملی مانند خرید. جامعه در فروشگاه ها وجود دارد اما می تواند هزینه 50 درصد بیشتر از سوپر مارکت ها در مکان های بزرگتر.

چه چیز دیگری اعلام شده است?

محدودیت های است که می تواند در داخل و خارج است, قوی ترین اندازه گیری نشده است. سیاست های دیگر در حال حاضر پرده برداری شامل اقدامات برای صفحه نمایش کارگران از رفتن به مناطق دور افتاده.

دولت استرالیای غربی گفته است که قصد دارد به تخلیه مردم زود باید عفونت رخ می دهد.

و آن را وعده داده است تلفن همراه تنفسی به درمانگاه پاسخ به شیوع بیماری در مکان های بدون بیمارستان و یا دیگر خدمات بهداشتی و درمانی.

یک سرویس جدید برای ارائه تلفن و مشاوره آنلاین در دسترس خواهد بود به بومی و جزیره نشینان تنگه تورس در سن بیش از 50 (به عنوان به خوبی به عنوان غیر بومی استرالیایی بیش از 70).

اما فعالان اند با اشاره به ارتباطات ضعیف و همچنین مسائل مربوط به زبان است که نیاز به بر طرف شود.

“وجود خواهد داشت و بدون شک مردم در این جوامع که حتی از شنیده coronavirus می گوید:” آقای Georgatos. “این واقعیت که ما در مقابل هستید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>