هلند در تلاش است تا با اتخاذ یک “هوشمند مستند” اما عفونت به سرعت در حال گسترش و آن را به یکی از بالاترین میزان مرگ و میر از این بیماری همه گیر.

هلندی نیز متهم به عدم نشان دادن همبستگی با کشورهای جنوب اروپا در سخت ترین ضربه coronavirus.

پس چه هستند هلندی در تلاش برای رسیدن به و چگونه زده ایتالیا واکنش نشان داد?

آنچه که یک “هوشمند مستند’?

هلندی در میان چند آشکارا استقبال از ستیز ایده گروه یا گله ایمنی. این یک رویکرد مشخص توسط یک هلندی بهداشت جهانی به عنوان کارشناس سرد و محاسبه شده است.

داشتن دوری از اقدامات سختگیرانه تر از کشورهای همسایه دولت به دنبال یک “هوشمند” یا “هدفمند” مستند. آن را می خواهد به کوسن های اجتماعی و اقتصادی و روانی هزینه های انزوای اجتماعی و به تبع آن بازگشت به حالت عادی بیشتر قابل کنترل است.

من محلی گلفروش ironmonger, مغازه اغذیه فروشی و نانوایی و فروشگاه های اسباب بازی هستند هنوز هم در خدمت مشتریان است. پوسترها بر روی درب و چسبنده نوار در طبقه تشویق مردم به هر فضای دیگر. کارکنان در tills پوشیدن دستکش های جراحی.

تنها کسانی که کسب و کار که نیاز به لمس مانند آرایشگری زیبایی و نور قرمز فاحشه خانه ها شده اند مجبور به توقف تجارت.

مدارس مهد کودک و دانشگاه ها تعطیل هستند تا حداقل 28 مارس.

میله, رستوران ها و حشیش در کافه های بسته اگر چه به نظر می رسد آنها به انجام خروشان تجارت در takeaways.

“ما فکر می کنم ما در حال cool-headed” توضیح دکتر لوئیس van Schaik از Clingendael موسسه روابط بین المللی. “ما نمی خواهیم افتاد به قفل همه در خانه های خود. و آن را آسان تر برای حفظ نسل از هم جدا در اینجا چون پدر بزرگ و مادر بزرگ زندگی نمی کنند در خانه با کودکان خود.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مردم توصیه شده است به ماندن در خانه اما شما می توانید بیرون بروید اگر شما قادر به کار از خانه و یا باید برای گرفتن مواد غذایی و یا هوای تازه به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ 1.5 m (5ft) فاصله اجتماعی.

این کمک می کند که هلندی ها به نظر می رسد به طور گسترده سازگار است. یک نظر سنجی پیشنهاد 99 درصد از مردم را در خود حفظ فاصله و 93% در خانه ماند تا آنجا که ممکن است.

نخست وزیر Mark Rutte توصیف هلند به عنوان یک “رشد کشور”. “آنچه من می شنوم در اطراف من این است که مردم خوشحال هستند که آنها را درمان به عنوان افراد بزرگسال و نه به عنوان کودکان,” او گفت:.

گاهی اوقات این مستند احساس نامرئی. شهرستانها ممکن است ساکت تر اما کودکان هنوز clamber در بالا رفتن فریم و نوجوانان چرخه جانبی توسط سمت.

چگونه هلندی فراتر رفت و انگلستان در گله ایمنی

زمانی که بریتانیا مشاور ارشد علمی نشان داد برنامه ریزی برای توسعه گسترده ایمنی در سراسر جمعیت در روز محققان نشان داد می تواند ادعا می کنند یک چهارم از یک میلیون نفر و در انگلستان تغییر دوره.

اجازه می دهد یک ویروس کشنده به گسترش از طریق جامعه برای ایجاد یک سطح از ایمنی به طور ضمنی به معنی پذیرش مردم خواهد مرد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آن را در ابتدا در آغوش توسط دولت هلند بیش از حد, اما پس از آن به سرعت در حال بسته بندی به عنوان یک مفید محصول به جای هدف اصلی است.

در یک سخنرانی تلویزیونی به ملت در 16 مارس, Mr Rutte برشمرد رویکرد خود را.

“ما می توانیم تاخیر گسترش ویروس و در همان زمان ساخت تا جمعیت ایمنی به شیوه ای کنترل شده,” او گفت:.

Dutch PM Mark Rutte on 16 March

هلندی, دولت

بزرگتر که بدست ایمنی کوچکتر شانس است که این ویروس می تواند جهش به آسیب پذیر افراد مسن یا افراد با زمینه مسائل مربوط به سلامت

“ما باید متوجه باشید که می توانید آن را به ماه یا حتی بیشتر برای ساخت گروه ایمنی و در آن زمان ما نیاز به محافظت از افراد در معرض خطر بیشتری به عنوان آنجا که ممکن است.”

پروفسور Claes د Vreese از دانشگاه آمستردام معتقد است دولت انگلستان ندارد اقدامات در محل برای چنین سیاست. “این افراد سمت چپ آویزان و احساس مانند آنها بخشی از یک, عجیب و غریب, آزمایش اجتماعی,” او می گوید.

می توانید آن را به کار?

هلندی آژانس بهداشت عمومی RIVM راه اندازی کرده است یک مطالعه برای دیدن تا چه حد آنتی بادی ایجاد شده که مردم در معرض باقی می ماند موثر در جلوگیری از عفونت مجدد.

“این نوع مانند ایجاد خود را داخلی واکسن در معرض آن و سپس اجازه دادن به بدن شما تولید آن آنتی بادی به طور طبیعی به نوبه خود به یک واکسن است که هنوز وجود ندارد” پروفسور هاله Timen از RIVM بی بی سی گفت.

او تاکید کرد آنها هنوز هم انجام همه آنها می تواند به سرعت انتقال Covid-19 به “صاف که منحنی”.

Covid-19 مرگ و میر در هلند

مشکل این است که تعداد مرگ و میر در هلند به نظر می رسد نسبتا بالا برای یک جمعیت از 17.2 میلیون.

“ما یک گزارش خوب سیستم برای افرادی که آلوده شده اند که در بیمارستان بستری بلکه برای مرگ” توضیح می دهد که پروفسور Timen.

واقعیت در مجموعه به عنوان مرگ و میر افزایش

هلند در حال حاضر تلاش برای افزایش ظرفیت بیمارستان با اوج بحران پیش بینی شده در دو هفته و مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 175 در یک دوره 24 ساعته. برخی از 1,650 اند: از آنجا که بحران آغاز شد.

برخی از بیماران منتقل شده اند به آلمان برای آزاد کردن تخت و لفظ روتردام سالن کنسرت که قرار بود به میزبانی یوروویژن سال 2020 است برای تبدیل شدن به یک مرکز اورژانس.

وجود دارد برنامه به چهار برابر تعداد تست و کارکنان بهداشت و درمان به طور مستقیم درگیر در درمان coronavirus بیماران را نیز به نمایش در خواهند آمد.

اما وجود داشته اند عقب نشینی بیش از حد.

هنگامی که یک میلیون ماسک در حمل از چین شد و تلقی نادرست دولت تا به حال به سفارش فوری به یاد بیاورید.

وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بنابراین دانش آموزان در دلفت در حال کار بر روی تبدیل شنا snorkels به فولاد ماسک و هنرمند محلی فضای فوق العاده است جمع آوری پارچه کمک های مالی و در حال اجرا یک لژیون داوطلبان دیوانه وار دوخت ماسک برای کسانی که در خط مقدم.

چگونه هلندی خشم ایتالیایی ها

هلندی ها تا حد زیادی طرفدار اروپا تا زمانی که یک نامه توسط برجسته ایتالیایی ها به یک کاغذ را محکوم کرد و آنها را به صورت یک “فقدان اخلاق و همبستگی در هر احترام” کلمات نیش زده.

هلند و آلمان به رهبری اپوزیسیون به کاهش بار بدهی در ایالات جنوبی با صدور “coronabonds”.

هر دو کشور پرداخت بیشتر به اتحادیه اروپا از آنها دریافت کنید اما این “scroogy” متکبر هلندی رویکرد به مقصد نافرجام می گوید: جهانی بهداشت سخنران Remco van de Pas دانشگاه ماستریخت.

بیشتر چه, آن دیده می شود به عنوان خود شکست.

“اگر کل جنوب فرو می ریزد و ثروتمند شمال متوقف به وجود داشته باشد” را به عنوان هلندی بانک ملی رئیس جمهور سابق Nout Wellink قرار داده و آن را با صراحت.

هلندی تکیه بر دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا خرید و صادرات آنها می گوید: پروفسور Claes د Vreese.

“ما منافع مشترک تندرست از آن در شرایط اقتصادی در راه است که نگه می دارد و اتحادیه اروپا در قوی محل.”

پس از آن آمد یک پذیرش از هلند وزیر دارایی. بله هلند’ پاسخ اولیه فاقد همدلی است.

Dutch finance minister Wopke Hoekstra

گتی ایماژ

ما همدلانه به اندازه کافی به نقطه ای که آن را مطرح کرده است مقاومت. ما موفق نشدند در انتقال آنچه در آن است که ما می خواهیم انجام دهیم

نخست وزیر Rutte پیشنهاد اتحادیه اروپا و صندوق اضطراری برای پوشش فوری هزینه های پزشکی از بحران با کمک از کشورهای عضو. “آن را نمی خواهد به عنوان یک وام یا تضمین کند اما به عنوان یک هدیه به کسانی که نیاز دارند.”

دست خود مجبور شد.

“هلندی بهره مند شده اند فوق العاده از اتحادیه اروپا باز آن کار بازار و تحرک” دکتر ون د پاس به من گفت.

اما این ایده از یک هوشمند مستند رانده شده توسط شواهد و تعداد بسیار متفاوت از رویکرد سختگیرانه تر در کشور همسایه بلژیک که در آن مرگ و میر نیز بالا بوده است.

برای Dr van de Pas آن را سرد و محاسبه هلندی رویکرد است که می تواند شاید تنها در یک جامعه فردگرا استفاده می شود به غیر مداخله پزشکی فرهنگ از گهواره تا گور است.

در حالی که گله ایمنی اصلاح آن را به عنوان ممکن است در نهایت تعدیل اثرات ناشی از این بیماری همه گیر آن پذیرفته شده بخش قابل توجهی از جمعیت است.

نگرانی این است که هلندی رویکرد ممکن است بر مبنای آرمان واقعی از هوش و هلند’ “هوشمند مستند” نمی توان کشور ایمنی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im