Coronavirus: چرا پاکستان پزشکان آنقدر عصبانی

آن قرار بود فقط یک عکس از پاکستان رئیس جمهور در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در یک جلسه رسمی است.

اما به جای تصویر از رئیس جمهور دکتر عارف Alvi با ماندگاری بالا-end N-95 پزشکی ماسک – توییتی در رسانه های اجتماعی – بیشتر ملتهب و تنش بین دولت پاکستان و کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

پاکستان Medical Association (PMA) اشاره کرد که در حالی که “سیاستمداران و بوروکرات ها اغلب دیده می شود پوشیدن N-95 ماسک در طول جلسات و بازدیدها… بهداشت حرفه ای روبرو هستند وخیم کمبود (این ماسک) و PPE (personal protective equipment)”.

در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر جهان به طور منظم به تحسین خود را به سلامت کارگران در طول بحران پزشکان در یک شهر – که در آن تقریبا 25 مقامات پزشکی در حال حاضر آزمایش مثبت بودند مورد ضرب و شتم توسط پلیس برای جسارت برای اعتراض به عدم PPE.

Dr Alvi کرده و توضیح داد که او داده شد این ماسک در چین در سفر اخیر خود شده بود و دوباره با استفاده از آن تا زمانی که آن تسمه را شکست. او در حال حاضر با استفاده از یک مشترک ماسک صورت.

اما پزشکان هنوز هم مبارک.

PPE کمبود شده اند در سرفصل همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس زده در اوایل ماه گذشته عمدتا به دلیل آن را وضعیت بی سابقه ای و میزان تقاضا نمی توانست پیش بینی شده است.

برای 200,000 یا پس از تمرین پزشکان در پاکستان شیوع آمد فقط شش ماه پس از آنها حیرت زده شد توسط یک بحث برانگیز دولت تصمیم به بستن این کشور بهداشت حرفه ای’ نظارتی بدن و پاکستان در پزشکی و دندانپزشکی شورای (PMDC).

که تصمیم چپ 15,000 تازه های پزشکی, فارغ التحصیلان بدون گواهینامه در حالی که حدود 30000 پزشکان هنوز در انتظار آنها روال پنج سال تجدید ثبت نام که لازم است برای آنها را به ادامه تمرین پزشکی در پاکستان و خارج از کشور یک منبع در PMDC گفت.

عدم وجود نزدیک از دنده محافظ باعث ناآرامی در میان این تیره و تار در حال حاضر جامعه با پزشکان در سراسر کشور با توسل به مختصر تظاهرات و اعتصابات.

اما هیچ جا شدند و این تظاهرات به خشونت به عنوان در کویته – و وجود دارد برخی از دلایل خوبی برای این کار است.

استان بلوچستان است که در حال حاضر تحت ذوات و تنها با دو سوم-مراقبت و بیمارستان و هر دو در کویته پایتخت. منطقه شده است که اغلب politcally نادیده گرفته شده است. یک کم شدت شورشیان جدایی طلب در جریان بوده است برای دو دهه بوده است.

این استان همچنین اولین دریافت کننده coronavirus که رسید با هزاران نفر از زائران که از مرز عبور از ایران در طول ماه های فوریه و مارس.

به زودی پس از این ویروس شناسایی شد دولت راه اندازی قرنطینه اردوگاه در تافتون عبور, اما ترتیب بود “به شدت ناکافی و غیر حرفه ای” می گوید: دکتر یاسر خان رئیس بلوچستان فصل از پزشکان جوان’ Association (YDA).

“مردم شلوغ شد هم در چادر به طوری که کسانی که تا به حال هیچ عفونت نیز آلوده شد,” او می گوید.

نگرانی بودند بیشتر مطرح شده که 40 از 96 نفر که تست مثبت در کویته از دو هفته پیش داشت و به هیچ سفر تاریخچه نشان می دهد جامعه انتقال است.

به عنوان پزشکان خواستار حفاظت از منابع چیده شده بودند توسط دولت فدرال و بیمارستان ساخته شد و به ثبت رسید N-95 ماسک.

اما آنها تبدیل به K-95 ماسک عمدتا توسط آرایشگران و آرایشگران در haircutting سالن دکتر شاه می گوید.

حداقل 17 پزشکان و پنج امدادگران در کویته که تا کنون آزمایش مثبت برای Covid-19. حتی بیشتر نگران کننده هیچ یک از کویته را آلوده سلامت کارگران درگیر در به طور مستقیم دست زدن به کروناویروس بیماران دکتر خان گفت.

آن است که نه تنها آسیب دیده استان: با توجه به YDA, 16 پزشکان در حال آلوده در KP و گزارش وجود دارد که پزشکان فوت کرده اند در گلگت-بلتستان منطقه و کراچی. فدرال وزارت بهداشت شد و بارها و بارها با نزدیک شدن توسط بی بی سی به تایید کشور گسترده عفونت در میان متخصصان بهداشت و درمان, اما آن را پاسخ نمی دهند.

توسط چهارشنبه تنش کرده بود به نقطه جوش رسیده. صدها نفر از پزشکان و امدادگران در ادامه اعتصاب تجمع در کویته را به بیمارستان مدنی از جایی که آنها شروع به اعتراض و راهپیمایی به سمت وزیر را اقامت.

پلیس آنها را متوقف کرد در نیمه راه به محل و زمانی که آنها در تلاش برای شکستن از طریق کمربند آنها pounced بر و مورد ضرب و شتم با چوب و مشت.

بسیاری مجروح شدند و بیش از دو دوجین دستگیر شدند.

آنها آزاد شده اند و تصمیم گرفته اند به اعتصاب خود را. اما اعتراض خود را همچنان به عنوان PPE لوازم که دولت ادعا می کند که اعزام هنوز به آنها برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de