Coronavirus جهان round-up: استرالیا بزرگترین شهرستان, بازگشت به مستند به پکن گزارش جدید مرگ و میر

 • دنبال آخرین coronavirus اخبار ما در زندگی روزانه وبلاگ
 • دفعات بازدید: همه ما Covid-19 پوشش در اینجا
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

مستند اقدامات بودند reimposed در استرالیا دومین شهر در روز سه شنبه, محدود ملبورن ساکنان به خانه های خود را مگر اینکه انجام کسب و کار ضروری برای شش هفته به مقامات تقلا برای شامل شیوع کروناویروس.

این تصمیم که در اطراف تاثیر می گذارد 4.9 میلیون نفر اعلام شده بود تنها چند ساعت قبل از مشغول مرز بین ویکتوریا که ملبورن پایتخت و ولز جنوبی جدید برنامه ریزی شده است برای نزدیک برای اولین بار در یک قرن.

از نیمه شب روز چهارشنبه همه در ملبورن مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه مگر اینکه رفت و آمد به کار و تحصیل برای خرید مواد غذایی و یا حضور در قرار ملاقات های پزشکی. رستوران ها و کافه ها و بارها قادر خواهد بود به ارائه غذای آماده خدمات تنها در ورزشگاه ها و سالن های بسته خانواده تجمعات محدود به دو نفر و زمان تعطیلات مدرسه افزایش یافته است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: محدودیت بودند دشوار اما ضروری است.

“من با بیشترین احترام قرار داده و آن را به شما در گرفتن این ویروس و مرگ ناشی از آن بسیار طاقت فرسا بیش از حد او گفت:” در طول یک کنفرانس رسانه ای کنفرانس.

پکن گزارش های خبری در مورد به 11 میلیون دانش آموز شروع امتحانات

پکن روز سه شنبه گزارش صفر جدید کروناویروس موارد برای اولین بار پس از ظهور خوشه در چینی پایتخت در ماه ژوئن که باعث ترس از داخلی موج دوم.

در مجموع 335 نفر آلوده شده اند از یک خوشه پدید آمده و در این شهر عظیم Xinfadi بازار عمده فروشی در اوایل ماه ژوئن است.

پکن کمیسیون بهداشت گفت: این شناسایی تنها کسی بدون علامت مورد قبلی بعد که چین را شامل نمی شود در آن مورد تأیید می شمارد.

پکن دولت را آزمایش کرده است بیش از 11 میلیون نفر برای Covid-19 پس از ژوئن 11 – تقریبا نیمی از جمعیت شهرستان را در انتخابات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

خبر آمد که تقریبا 11 میلیون دانش آموز شروع به گرفتن چین در آزمون سراسری ورود به دانشگاه در روز سه شنبه پس از یک تاخیر به عنوان کشور مشغول به کار برای پایین آوردن coronavirus عفونت.

امتحان است و اعتقاد بر این بود که اولین جرم جمع آوری رویداد پس از شیوع ویروس و مدیران اجرای قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از عفونت از جمله اثبات سلامتی اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.
دانش آموزان می رسند و در یک مدرسه به نشستن ملی آزمون ورودی کالج در نانجینگ در چین در شرق استان جیانگ سو


اعتبار: AFP

کره جنوبی Covid بیمار دوره نقاهت پس از دو پیوند ریه

پس از یک رکورد 112 روز در تخصصی زندگی-پشتیبانی از سیستم کره جنوبی Covid-19 بیمار دوره نقاهت بعد از دو ریه, پیوند, پزشکان می گویند تنها در نهم چنین روش در سراسر جهان از شیوع آغاز شد.

50 سال بود که مبتلا به این بیماری و بستری در اواخر فوریه و پس از صرف 16 هفته در ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) پشتیبانی می کند که شامل گردش خون از طریق یک دستگاه می افزاید که اکسیژن را به سلول های قرمز خون.

که طولانی ترین آن است که هر Covid-19 بیمار در جهان است صرف ECMO حمایت پزشکان به او گفت.

داروهای مختلف موفق به متوقف کردن او فيبروز ريوی – زخم در ریه ها – از بدتر شدن گفت: Dr Park Sung-hoon, استاد ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه Hallym مقدس قلب بیمارستان.

که در سمت چپ چند تا گزینه های دیگر از یک پیوند ریه.

آتلانتا شهردار بدون علامت است اما آزمایش مثبت

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد روز دوشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

50 ساله از حزب دموکرات است که در میان زنان به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر برای presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“Covid-19 به معنای واقعی کلمه آمار صفحه اصلی. من تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت” Ms کف توییتی.

او گفت: MSNBC که او تصمیم گرفت اعضای خانواده او باید تست شده دوباره به خاطر شوهر او “به معنای واقعی کلمه شده است خواب از روز پنج شنبه”. او گفت که او تنها علائم دیگر او و همسرش شده اند با تجربه هستند کسانی که شبیه به آلرژی دارند.

“آن برگ من برای از دست دادن برای کلمات چون من فکر می کنم آن را واقعا صحبت می کند چگونه این ویروس مسری است” Ms پایین گفت: MSNBC. “ما گرفته ام همه از اقدامات احتیاطی است که شما احتمالا می تواند ، ما با پوشیدن ماسک های ما بسیار اندیشمندانه در مورد شستن دست ما من هیچ ایده زمانی که و که در آن ما قرار گرفتند.”

مکزیکی رسمی بهداشت هشدار همه گیری می تواند تا آخرین مارس

Coronavirus همه گیر می تواند در مکزیک تا آوریل آینده با عفونت انتظار می رود در طول ماه اکتبر فصل آنفولانزا و از طریق زمستان سلامت بالا گفت بیشتر عقب هل دادن پتانسیل حل و فصل بحران.

مکزیک ثبت کرده است 261,750 مجموع موارد و 31,119 کلی مرگ و میر قرار دادن آن در مکان پنجم در سراسر جهان برای بسیاری از مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

مکزیکی, معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell است به طور مستمر در راه برگشت به پیش بینی در مورد زمانی که بحران به اوج و گفت: مرگ و میر و عفونت شمارش هستند به احتمال زیاد بالاتر از گزارش آمار و ارقام.

در یک مصاحبه او هشدار داد که coronavirus عفونت ممکن است باقی بماند در تعداد قابل توجهی به زمستان حامل این بیماری همه گیر به بهار.

“فصل آنفولانزا آغاز می شود در ماه اکتبر و وجود دارد برخی از مفروضات معقول و منطقی است که ما می تواند همچنین یک سنبله در Covid-19 همراه با آنفولانزا در طول پاییز و برای فصل زمستان,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد طول آنفلوآنزای مرغی در مکزیک, آقای لوپز-Gatell گفت: آن را می توانید از آخرین “تا مارس تا آوریل سال آینده”.
مردم صف در یک خیابان در حال انتظار برای عبور عابر پیاده و کنترل است که محدودیت دسترسی در گروه 20 نفر برای ورود به مرکز شهر مکزیکو سیتی


اعتبار: AFP

چه شما ممکن است از دست رفته

 • سازمان جهانی بهداشت در حال بررسی گزارش اصرار آن را به روز رسانی ارشاد پس از بیش از 200 دانشمندان در نامه ای به بهداشت و درمان سازمان برشمرد شواهد این ویروس گسترش می تواند در کوچک ذرات هوابرد.
 • آریزونا بازگشایی راه “خیلی زود” پس از آن coronavirus مستند شهردار ققنوس گفت: به عنوان ما دولت و نمرات از دیگران برای دیدن ادامه Covid-19 موارد صعودی.
 • دور نهایی از عمده اسپانیایی مطالعه نشان داده است که تنها 5.2 درصد از مردم را توسعه داده اند آنتی بادی به Covid-19 مراتب زیر را به شماره های مورد نیاز برای گله ایمنی.
 • هند با پیشی گرفتن از روسیه برای تبدیل شدن به کشور های جهان سوم کمترین تعداد از عفونت به عنوان دانشمندان مورد سوال که آیا یک وعده داده شده مرداد واکسن مهلت را می توان ملاقات کرد.
 • مرز بین استرالیا و ایالت ویکتوریا و نیو ساوت ولز بسته خواهد شد سه شنبه شب برای اولین بار در بیش از 100 سال به عنوان ویکتوریا در تلاش برای مهار افزایش Covid-19 موارد است.
 • معروف جهان موزه لوور در پاریس بازگشایی در روز دوشنبه پس از تعطیل برای تقریبا چهار ماه با توجه به کروناویروس – بسته شدن موزه برآورد هزینه آن €40million (£36m) در درآمد از دست رفته.
 • فرانسه در حال ایجاد سه beefed تا وزارتخانه به رهبری بهبودی خود را از coronavirus آشفتگی به عنوان امانوئل پاکسازی تلاش برای توزیع مجدد خود در انتخابات ریاست جمهوری کمتر از دو سال قبل از امکان حضور در انتخابات مجدد.
 • برزیل جمهور Jair Bolsonaro که به مدت طولانی به حداقل رسانده خطرات ناشی از کروناویروس گفت: “او تا به حال تست شده پس از نشان دادن علائم شامل تب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im