• دنبال آخرین coronavirus اخبار ما در زندگی روزانه وبلاگ
  • دفعات بازدید: همه ما Covid-19 پوشش در اینجا
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او “همه برای ماسک” و می پوشند اگر در محله های نزدیک با افراد دیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirusin آشکار شدن موقعیت.

رئیس جمهور ایالات متحده است که تمایلی به پوشیدن ماسک صورت که دیده می شود در مکان های عمومی گفت: در فاکس کسب و کار که او فکر ماسک بودند “خوب”.

با این حال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش خود ادامه داد به صدور سفارش ساخت پوشیدن ماسک صورت در عمومی اجباری و گفت: “من نمی دانم اگر شما نیاز الزامی است.”

نظرات آمده میان coronavirus مورد تعداد فزاینده در سراسر آمریکا با رکورد روزانه برای موارد جدید شکسته شدن چهار بار در هفته گذشته است.

جزئیات بیشتر: من می خواهم یک ماسک می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن

مبارزه با مواد مخدر آمریکا خرید مجموعه ‘سنت خطرناک’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به خرید تقریبا همه remdesivir سهام برای سه ماه آینده را تعیین کرده است یک “سنت خطرناک” و تضعیف تلاش جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر کارشناسان هشدار داده اند.

این دارو تولید شده توسط Gilead Sciences, نشان داده شده است به کاهش زمان بهبودی برای Covid-19 بيمار توسط چهار روز است و یکی از تنها دو است که در حال حاضر ثابت شده است به کار در برابر ویروس.

اما ما خریداری شده و بیش از 500,000 دوز remdesivir – که برابر است با همه جلعاد را پیش بینی تولید برای ماه های ژوئیه و 90 درصد از این شرکت ظرفیت برای اوت و سپتامبر.

این اطلاعیه آورده است به تمرکز واضح تر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” نگرش در طول همه گیر است اما نه غیر منتظره – رئیس جمهور در حال حاضر اقدام به جست و خیز صف در تجهیزات پزشکی.

ادامه مطلب: ما آسیب می تواند همه گیر پاسخ کارشناسان هشدار می دهند

تجزیه و تحلیل: چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند جرقه خطرناک تقلا ‘واکسن ناسیونالیسم’
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که این هفته اعلام کرد که آمریکا “رخ داد یک معامله شگفت انگیز” برای اطمینان از دسترسی به remdesivir


اعتبار: ایسنا

سوئد آغاز می شود پرس و جو به ویروس پاسخ

سوئد راه اندازی کرده است یک کمیسیون برای بررسی کاستی های که منجر به این کشور با داشتن یکی از اروپا به بالاترین Covid-19 نرخ مرگ و میر – اما آن را نمی خواهد در مورد اینکه آیا آن مستند شده است باید سختگیرانه تر تا پایان سال 2021 در اولین. “هزاران نفر از مردم کشته شده اند و بسیاری دیگر به طور طبیعی در عزاداری” نخست وزیر استفان Löfven گفت که او اعلام کرد به پرس و جو. “این بحران قرار داده و کاستی های جامعه ما زیر نور افکن,” او گفت:. “سوال این است که آیا سوئد در حال رفتن به تغییر این اما چگونه است.”

ادامه مطلب: استکهلم حمله به پاسخ
سوئد در برابر یک مستند انتخاب به جای درخواست مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل


اعتبار: سازمان حفاظت محیط زیست

هندی داماد می میرد به عنوان 110 مهمانان عروسی آلوده

بیش از 110 نفر تست مثبت در شمال هند در ایالت بیهار پس از حضور در عروسی از داماد که تا به حال بنا به گزارش ها قرارداد coronavirus. 30 سال از درگذشت دو روز پس از این مراسم که رفتم جلو در 15 ژوئن با وجود او برای آن درخواست به تعویق افتاد و پس از او به طور خلاصه رفت و به بیمارستان با علائم. اعضای خانواده گفت: آنها وحشت نیست که وجود داشته است چند موارد تایید شده در Paliganj منطقه. اما داماد اخیرا در بازگشت از گورگان در نزدیکی دهلی نو است که تا به حال بیش از 750 موارد توسط مه 31.

استرالیایی ها که رد Covid آزمون در صورت جریمه

این نخست وزیر استرالیا هشدار داده است که مردم امتناع Covid-19 آزمون در جنوب شرقی ایالت ویکتوریا که در آن موج دوم از عفونت منجر به بازگشت سخت محدودیت می تواند به صورت قابل توجهی جریمه پس از 1000 حاضر به آزمایش می شود. اسکات موریسون گفت: “ما در حال انجام این کار در استرالیا راه است. ما به دنبال انجام آن را از طریق انگیزه از طریق استفاده از هویج نمی چسبد. اما گاهی اوقات چوب را مجبور به قرار داده می شود در مورد این که آیا آن را جریمه و یا دیگر تحریم ها که در محل برای اطمینان حاصل شود که ما را همه امن است.”

ادامه مطلب: 1000 نفر در ملبورن حاضر coronavirus تست
یک پرستار سواب یک کودک در ملبورن


اعتبار: سازمان حفاظت محیط زیست

نیوزیلند وزیر بهداشت استعفا داد

نیوزیلند وزیر بهداشت, David Clark, استعفا داد و در روز پنج شنبه زیر اخیر لغزش-یو پی اس در دولت در پاسخ به Covid-19 همه گیر و شخصی اشتباهات. “آن را تبدیل به طور فزاینده ای برای من روشن است که من در ادامه به نقش مانع برای دولت به طور کلی پاسخ به Covid-19 جهانی و همه گیر” او گفت: در یک کنفرانس خبری در مجلس. آقای کلارک گفت: نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پذیرفته شده بود استعفای خود را.

نظامی دست کردن ماسک برای محافظت از جدا قبایل آمازون

برزیل سربازان دست از ماسک به مجرد Yanomami مردم بومی از جمله بدن-نقاشی رزمندگان حمل نیزه و تیر و کمان در روز چهارشنبه در دومین روز از عملیات نظامی برای محافظت از جدا قبایل از Covid-19. این Yanomami گذشته عمده جدا شده مردم در جنگل آمازون که در آن ده ها تن از جوامع بومی آلوده شده اند با آخرین بیماری از خارج آمده به تهدید خود را وجود دارد.
پرسنل از نظامی تیپ سلامت بررسی Yanomami مردم در Surucucu منطقه


اعتبار: Joedson آلوس/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

شهردار طول می کشد پسر به پلیس برای نقض مستند

شهردار یک شهر کلمبیا به دست پسر خود را به پلیس برای شکستن قفل قوانین. کارلوس Higgins بیانوبا که شهردار ژوئن ده اکستا در Atlántico دولت در توئیتر خود نوشت: “خانواده من هستند و اولین کسانی که باید به قوانین احترام بگذارند.” Atlántico این کشور و دوم بیشترین تعداد از عفونت. آقای هیگینز بیانوبا ارسال شده عکس های خود را در رانندگی پسر و برادرزاده به ایستگاه پلیس پس از آنها دیده می شد در یک مهمانی. این حزب برگزار شد و طی حکومت نظامی ساعت و مهمانان نیز شکست ممنوعیت الکل است.

چه شما ممکن است از دست رفته

  • جهانی و همه گیر است که شتاب های سازمان بهداشت جهانی گفت و اشاره کرد که از ماه ژوئن دیدم 60 درصد از موارد گزارش شده از زمان آغاز شیوع این بیماری. “برای هفته گذشته تعداد موارد جدید بیش از حد 160,000 هر روز” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.
  • به شورای امنیت سازمان ملل به اتفاق آرا قطعنامه ای خواستار توقف درگیری ها برای تسهیل مبارزه با این بیماری همه گیر پس از بیش از سه ماه از زحمت کش مذاکرات است. پیش نویس توسط فرانسه و تونس آن است که شورای امنیت برای اولین بار بیانیه ای در این بیماری همه گیر و اولین عمل از شیوع آغاز شده است.
  • پاناما‘s جمهور Laurentino Cortizo است wanred که کشور خود چهره وخیم تر شدن بحران بهداشتی در هفته آینده با “سخت ترین مرحله در این وضعیت جهانی آمده است”. پاناما در آمریکای مرکزی کشور بدترین ضربه از این بیماری همه گیر با بیش از 33,500 عفونت.
  • فلسطین اعلام کرد پنج روز مستند در سراسر کرانه پس از مجموع تایید عفونت کروناویروس در خاک بیش از دو برابر شده پس از کاهش قبلی محدودیت.
  • کالیفرنیا شد آخرین جنوب و غرب کشور به تشدید محدودیت های خود را با فرماندار سفارش در رستوران به داخل سالن غذاخوری در لوس آنجلس و 18 سایر استان ها به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر. گاوین Newsom را در محل باقی می ماند تا حداقل سه هفته و نیز تاثیر می گذارد میله wineries تئاتر فیلم, موزه ها و کسب و کارهای دیگر.
  • کانادا تمدید آن ورود بان کی مون برای بسیاری از خارجی ها با یک ماه دیگر به تاریخ 31 ژوئیه و همچنین طولانی مدت آن قرنطینه مورد نیاز است. به طور کلی مرز بسته نمی شود به افرادی که از ما باقی می ماند که محدود به تنها ضروری سفر به کانادا حداقل تا جولای 21, با بازدیدکننده داشته است برای گردشگری یا تفریح ممنوع است.
  • مصر بازگشایی جیزه اهرام مصر پس از سه ماه بسته شدن. آنها اولین بار در کشور از جاذبه های توریستی به بازگشایی همراه با موزه مصر در کنار میدان تحریر قاهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de