Coronavirus: ووهان به سهولت مستند به عنوان جنگ جهان همه گیر

بی بی سی جهان | No comments


این مستند در ووهان چین شهر که در آن جهانی شیوع کروناویروس شروع خواهد شد تا حدی برداشته شده در 8 آوریل, مقامات می گویند.

محدودیت های مسافرتی در بقیه هوبئی استان که در ووهان واقع شده برداشته خواهد شد از نیمه شب روز سه شنبه – برای ساکنان که سالم هستند.

یک مورد جدید از این ویروس گزارش شده در ووهان روز سه شنبه پس تقریبا یک هفته هیچ مورد جدید.

کشورها در سراسر جهان رفته اند به مستند و یا اعمال محدودیت شدید.

انگلستان برای مقابله با جارو اقدامات جدید برای مقابله با گسترش coronavirus از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر و فوری بسته شدن مغازه ها به فروش غیر ضروری کالا.

در همین حال کارشناسان بهداشت می گویند آمریکایی ها باید حد خود را در تعاملات اجتماعی و یا تعداد زیادی از عفونت ها را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد.

اسپانیایی سربازان کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یافت بيماران سالمند در خانه های بازنشستگی رها شده و در برخی موارد مرده در تخت خود وزارت دفاع گفته است.

یخ یخ بازی کردن در رئال مادرید است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سردخانه موقت برای Covid-19 قربانیان, مقامات گفت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که این بیماری همه گیر است شتاب با بیش از 300,000 موارد در حال حاضر تایید شده است. آن است که ترغیب کشورها به اتخاذ آزمایش دقیق و تماس با ما-ردیابی استراتژی.

  • زنده: آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس

ووهان شده است خاموش از بقیه جهان از اواسط ژانویه. اما مقامات می گویند هر کسی که دارای یک “سبز” کد یک به طور گسترده ای مورد استفاده گوشی های هوشمند سلامت برنامه خواهد بود و مجاز به ترک شهر از 8 مارس.

پیش از این مقامات گزارش یک مورد جدید از coronavirus در ووهان پایان پنج روز اجرای هیچ مورد جدید در این شهرستان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

می آید پس از مقامات بهداشت وجود دارد تایید کرد که آنها نه شمارش موارد از افرادی که مثبت بودند اما تا به حال نشده در بیمارستان بستری و یا نشان نداد علائم این بیماری است.

رسمی دولت آمار و ارقام می گویند وجود داشته است و تقریبا 80 مورد جدید گزارش شده در سرزمین اصلی چین در 24 ساعت گذشته. اما چهار نفر از آنها آلوده ایجاد می شود ورود مسافران از خارج از کشور.

این به اصطلاح “موج دوم” وارد شده و عفونت نیز مؤثر کشورهایی مثل کره جنوبی و سنگاپور که موفق شده بود در توقف گسترش بیماری در هفته های اخیر.

چین به نظر می رسد به تعمیر آن شهرت

توسط رابین Brant, BBC News, شانگهای

چین در نظر خود را به – بسیار نزدیک به یک “پست کرونا” کشور است.

در هفته گذشته شنیده ایم ووهان پزشکان هشدار بریتانیا و دیگران که آنها نیاز به انجام بیشتر برای حفاظت از خط مقدم سلامت کارگران با استناد به اشتباهات آنها ساخته شده در اوایل زمانی که برخی از درمان بيماران بدون پوشیدن لباس محافظ مناسب.

اما نیز وجود دارد گزارش شده است در رسانه های دولتی از گزارش مرگ و میر در ایتالیا بیش از آن در چین است. این شده است در ترکیب با برخی تفسیر از چهره های برجسته رسانه ای است که به نظر می رسد لحنی تقریبا triumphalist.

در همان زمان وجود دارد وحشت در مورد خطر موج دوم وارداتی از موارد; ورود مسافران از خارج از کشور. این سوخت از نظر – درست یا غلط – که برخی از کشورهای دیگر نیست تهدید جدی چرا که آنها را انجام نمی, چه, چین انجام داد. (تقریبا همه موارد در پکن بوده که ساخته شده از اتباع چینی بازگشت به خانه).

در عین حال به دور از رهبران ارشد وجود دارد برخی از مشخصات بالا دیپلماتیک با استفاده از آمار و ارقام بین المللی رو به رسانه های اجتماعی برای گسترش نظریه که ما ممکن است weaponised و ریخته ویروس در چین است. یا که ایتالیا تا به حال موارد که ممکن است Covid-19 زودتر از چین است. چین کاشت بذر شک و سوال فرض بر این حقایق به عنوان آن به نظر می رسد به تعمیر شهرت خود را در حال حاضر.

اروپا را به نبرد در برابر ویروس تشدید

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد دوشنبه شب که با اثر فوری “مردم را تنها مجاز به ترک خانه خود و…به صورت بسیار محدود شود”. آنها عبارتند از: برای خرید نیازهای اساسی مصرف یک شکل از ورزش در هر روز انجام هر نیاز پزشکی و یا رفت و آمد به محل کار اگر کار از خانه غیر ممکن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تعداد افرادی که فوت کرده اند در بریتانیا افزایش به 335 روز دوشنبه.

  • ساعت دقیق اعلام جدید محدودیت هایی در زندگی در انگلستان

در ایتالیا بدترین آمار کشور در جهان, مقامات گفت: 602 مردم با Covid-19 فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات وجود دارد به 6,077.

اما روزانه افزایش کوچکترین از روز پنج شنبه افزایش امید که دقیق محدودیت های اعمال شده توسط دولت شروع شد به یک اثر.

اسپانیا با این حال گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 462 به 2,182 – 27 درصد افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>