این ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم شده تازه در سطح بالا و موشکافی که محبوبیت خود soars در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نیویورک دادستان کل نوشته شده است به این شرکت نگرانی بیش از توانایی خود را برای مقابله با افزایش کاربران است.

زوم در حال حاضر در حال استفاده توسط میلیون ها نفر از مردم برای کار و اوقات فراغت به عنوان مستندات در حال اعمال شده در بسیاری از کشورها است.

اما آن امنیت اطلاعات و حریم خصوصی اقدامات پرسش شده است.

نامه ای از دفتر نیویورک دادستان کل Letitia جیمز خواسته زوم آیا تا به حال بررسی اقدامات امنیتی خود از محبوبیت خود رسید. همچنین با اشاره به اینکه در گذشته برنامه شده بود آهسته به مسائل.

در پاسخ به یک درخواست از بی بی سی برای اظهار نظر یک سخنگوی شرکت گفت: “زوم خود را طول می کشد حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت و اعتماد بسیار جدی است.

“در طول COVID-19 pandemic, ما در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، مدارس و کسب و کارهای دیگر در سراسر جهان می توانید همیشه در ارتباط ماندن و عملیاتی. ما قدردانی دادستان کل نیویورک نامزدی در این مسائل و خوشحال به ارائه خود را با اطلاعات خواسته شده” به آن اضافه شده است.

کاربران رفتند به زوم به عنوان دولت ها در سراسر جهان دستور داد بخش های بزرگی از جمعیت خود را به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. آن است که در حال حاضر به عنوان رتبه شماره دو و شماره یک برنامه در بریتانیا و ایالات متحده بود.

زوم تا به حال نقص امنیتی در گذشته از جمله آسیب پذیری اجازه داده است که یک مهاجم به حذف شرکت کنندگان از جلسات پیام های کلاه برداری از کاربران و ربودن صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده. یکی دیگر از مک دیدم کاربران مجبور به تماس ها بدون دانش خود را.

اخیرا نخست وزیر بوریس جانسون هفته گذشته توییتی یک عکس از خود ریاست جلسه کابینه با استفاده از زوم پیشرو به سوالات در مورد چگونه امن آن بود.

این شرکت تحت فشار قرار دادند در این نگرانی به گفتن بی بی سی: “در سطح جهان از 2000 موسسات اعم از بزرگترین شرکت های خدمات مالی به پیشرو ارائه دهندگان خدمات مخابراتی سازمان های دولتی, دانشگاه ها, بهداشت و درمان و پزشکی از راه دور شیوه انجام داده اند جامع امنیت بررسی ما کاربر شبکه و مرکز داده ها لایه با اطمینان انتخاب زوم برای تکمیل استقرار.”

“ما در ارتباط نزدیک با وزارت دفاع بریتانیا و National Cyber Security Centre هستند و با تمرکز بر ارائه اسناد و مدارک آنها نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de