Coronaviruses مربوط به Sars-Cov-2 بوده است در گردش خفاش ها ‘دهه’, مطالعه می یابد

Coronaviruses قادر به آلوده کردن انسان بوده است “گردش خود خسته شده اید در خفاش ها برای چندین دهه” به گفته کارشناسان ردیابی ریشه های Sars-Cov-2.

در یک مطالعه منتشر شده در طبیعت میکروب شناسی در روز سه شنبه یک تیم بین المللی از محققان مورد تجزیه و تحلیل و نسب رمان coronavirus در بر داشت و این احتمال وجود دارد که جدا از ارتباط نزدیک با بت ویروس بین 40 تا 70 سال پیش است.

از آن پس آنها اضافه شده بسیاری از unsampled فرزندان نیز قادر به آلوده کردن انسان ها از طریق ویروس’ سنبله پروتئین باید احتمالا در گردش خفاش ها.

این یافته نه تنها اثرات قابل توجه برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر اما می افزاید: برای نصب شواهد بی اعتبار تئوری های توطئه است که نشان می دهد Sars-Cov-2 بود bioengineered و یا فرار از آزمایشگاه نویسندگان گفت.

“این داده ها به ما می گوید که این ویروس تکامل یافته در خفاش اما شده است وجود دارد برای برخی از زمان” دیوید رابرتسون استاد ویروس شناسی محاسباتی در MRC-دانشگاه گلاسکو مرکز ویروس تحقیقات گفت: تلگراف.

او اضافه کرد که ویروس “بیت از یک عمومی” – این مطالعه نشان داد هیچ شواهدی وجود دارد که واسطه میزبان مانند یک pangolin است یک نیاز برای بت ویروس وارد بدن انسان شود.

“Sars-Cov-2 به نظر می رسد قادر به پرش به گونه های مختلف و کاملا موفق از جمله pangolins گربه و موش خرماها” پروفسور رابرتسون گفت. “در یک راه کاملا غیر معمول ویروس در حس که آن را به آسانی قادر به استفاده از گونه های دیگر بدون در حال تحول بسیار است.”

علامت Pagel استاد زیست شناسی تکاملی دانشگاه خواندن بود که نه درگیر در این مطالعه افزود: “این مهم است و در اشاره به مقیاس و ماهیت مشکلاتی که زئونوز انتقال ارائه شده برای انسان است. ممکن است متعدد و در عین حال غیر قابل تشخیص ویروس قادر به آلوده کردن انسان که اقامت در حیوانات میزبان.”

این تیم تحقیقاتی با استفاده از سه روش مختلف برای شناسایی و حذف مناطق در ژنوم قبل از بازسازی تاریخ و مقایسه آنها را به ببینید که خاص ویروس به نظر می رسد در گذشته است.

آنها دریافتند که اگر چه Sars-Cov-2 96 درصد شبیه به RaTG13 coronavirus – نمونه برداری از یک Rhinolophus affinis خفاش نعل اسب در سال 2013 در یوننان چین – آن را جدا از آن رشته در سال 1969.

مرتبط: ریشه های Covid-19 و چرا بعد از همه گیر ممکن است در حال حاضر آغاز شده

پروفسور رابرتسون گفت که از این رو “تقریبا اجتناب ناپذیر” است که بیشتر ویروس ها از نزدیک مربوط به Sars-Cov-2 را به پرش به انسان – بنابراین نظارت در انسان ها و نمونه در داخل وحشی خفاش جمعیت باید بیشتر یافت.

“هنگامی که وجود دارد این است که شیوع غیر معمول پنومونی ما نیاز به فرض بدترین از خارج واقعا وجود دارد این است که زمان بسیار کمی برای عمل” او گفت:. “ما باید با احتیاط از این اتفاق می افتد دوباره.”

او افزود که این مطالعه تایید می کند که “این ویروس در گردش خون به طور طبیعی در خفاش ها” است و “هیچ مدرکی وجود ندارد که این انسان ساخته شده و یا هر دستکاری ویروس ها”.

اظهار نظر در آخرین تحقیقات دکتر پیتر Daszak رئیس EcoHealth داد گفت: مطالعه است آخرین قطعه از شواهد تایید که Sars-Cov-2 تکامل یافته به طور طبیعی با ویروس ” جد منشاء آن در یک خفاش در جنوب چین و میانمار و لائوس و ویتنام.

اما او گفت: برخی از محدودیت وجود دارد. پس از این تحقیقات برای اولین بار انجام شده یکی دیگر از ویروس به نام RmYN02 است که به عنوان نزدیک به Sars-Cov-2 به عنوان RaTG13 شناسایی شده است که از جمله در طبیعت گزارش.

Dr Daszak همچنین گفت که “خیلی از دست رفته ما در نظارت از خفاش ها” که آن را به احتمال زیاد تاریخ خواهد بود “طرح میتوانست” به عنوان اکتشافات بیشتر ساخته شده است در سال های آینده.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im