‘نیمکت به 5k برنامه محبوبیت اوج نزدیک به یک میلیون به ملت و تلاش برای ریختن مستند وزن

محبوبیت از نیمکت به 5k’ برنامه تناسب اندام باید افزایش یافت و نزدیک به یک میلیون به ملت و تلاش برای ریختن به وزن به دست آمده در مستند.

بهداشت عمومی انگلستان نرم افزار طراحی شده است برای مبتدیان و آنها را تشویق می کند به منظور افزایش مقدار آنها را اجرا کنید در هر هفته.

بیش از 858,000 مردم دانلود برنامه بین آوریل تا پایان ماه ژوئن – 92 درصد افزایش از مدت مشابه در سال 2019 وقتی برنامه دانلود شد 448,000 بار.

بیمه خدمات درمانی-حمایت برنامه فراهم می کند هدایت تفسیر از یک مربی مجازی است که کمک می کند تا مردم افزایش مقدار آنها اجرا شده هفته.

Leicia تامپسون زندگی می کند که در لیدز و با این نسخهها کار برای بیمه خدمات درمانی آغاز شده روی نیمکت به 5K برنامه در طول مستند.

“من تا به حال همیشه نمی زد هر نوع فاصله قبل از بنابراین فکر نمی کنم من می خواهم آن گذشته زن و شوهر اول از هفته اما در حال حاضر هفت هفته در من در حال اجرا 25 دقیقه بدون توقف و نمی تواند بر این باورند که پیشرفت من ساخته شده,” او گفت:.

“افزایش مدت زمان در حال اجرا است که واقعا تدریجی و حتی برای یک مبتدی مثل خودم از آن است که واقعا قابل کنترل است.

“قادر بودن به انتخاب صدا در این برنامه همچنین از ویژگی های بزرگ – من سارا Millican تشویق من در راه است که واقعا کمک می کند تا به نگه داشتن رفتن.”

دکتر نیکی Kanani, NHS مدیر ملی برای مراقبت های اولیه که نیز در حال اجرا است و بیشتر در طول مستند افزود: “مستند شده است یک زمان دشوار برای بسیاری از ما و با میلیون ها نفر از مردم مشغول به کار در راه های جدید و انجام فعالیت های آنها معمولا ما می دانیم که می توان آن را بسیار سخت تر برای دریافت و با انگیزه برای بلند شدن و رفتن.

“این باور نکردنی است برای دیدن که ابزار عملی مانند نیمکت به 5k را تبدیل به حتی بیشتر محبوب در طول سه ماه گذشته – رفتن نگه دارید اگر شما آغاز شده و این برنامه را دانلود کنید اگر شما می خواهید برای افزایش سطح فعالیت های خود را. نمی توان آن را راه حل مناسب برای همه, اما این یک راه ساده برای شروع و گام های کوچک می تواند یک تفاوت عظیم به سلامت خود و شیوه زندگی خود را.

“همه ما در مقابله متفاوت در طول مستند و برای من در حال اجرا و در نظر گرفتن برخی از زمان به ورزش با فرزندان من بوده و واقعا برای من مهم – ما دیده ایم مزایای بزرگ از لحاظ جسمی و روحی و برای ما رفاه عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de