تولید شده توسط Marcelena Spencer, لیزا آزاد و دنا

برای دو دهه “48 ساعت” به بررسی مورد کوین کوپر کالیفرنیا اعدام زندانی که همواره مدعی بی گناهی. ما تحقیقات آغاز شد و با نامه ارسال شده توسط کوپر از زندان ایالتی سن کوئنتین در خارج از سان فرانسیسکو. کوپر ادعا کرد او شده است می خواهم قاب برای قتل چهار نفر در خشونتهای خانگی در چین هیلز کالیفرنیا در سال 1983.

در مارس 2019 برای اولین بار Moriarty بازدید کوپر در سن کوئنتین. در مورد او کشیده شده توجه بین المللی از امثال فرانسیس و کیم کارداشیان غرب است.

کوپر را حفظ کرده است و برای بیش از سه دهه او را بکشند داگ و پگی Ryen خود, دختر, جسیکا, 10; و یک دوست خانوادگی کریستوفر هیوز 11.

“مرگ من کمی در هر روز است. تنها چیزی که من را نگه می دارد رفتن است من می دانم که من گناه” کوپر گفت: Moriarty.

در حال حاضر با جدید شاهد از دست شواهد و آزمایش DNA نیست که پیوند او را به جرم این سوال باقی می ماند: آیا کوپر همیشه پیاده روی رایگان دوباره ؟

قتل عام در چین هیلز

این یک قتل عام وحشیانه و خونین و بیش از سه دهه پیش آن خرد مجلل اسب جامعه شناخته شده به عنوان چینو هیلز در جنوب کالیفرنیا. بسیاری از تعجب که در آن زمان اگر مرد حق مجرم شناخته شده بود برای جرم و جنایت و حتی بیشتر تعجب می کنم که امروز اگر قاتلان واقعی رو دور.

در 4 ژوئن سال 1983 پگی Ryen شوهرش داگ و 10 ساله دختر جسیکا بودند با چاقو و کاهش مرگ داخل خانه خود را. یک دختر 11 ساله همسایه گذراندن شب کریستوفر هیوز نیز زندگی خود را از دست.

chino-victims-1280.jpg
در 4 ژوئن سال 1983 داگ و پگی Ryen و دختر جسیکا بودند به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده در چین هیلز کالیفرنیا. صفحه اصلی. کریستوفر هیوز یک دختر 11 ساله همسایه که شب صرف نیز کشته شد. مریم هاول/هیوز خانواده

معاون: 4 وجود دارد DOAs.

اپراتور 911: یک موضوع است که هنوز هم زنده است.

تنها کسی که به طور معجزه آسایی از طریق زندگی می کردند که شب بود جاش Ryen و سپس 8 و نیم سال است. ارین Moriarty به او صحبت کرد و در سال 2003.

ارین Moriarty: چه چیزی شبیه به این انجام دهید به زندگی یک فرد

جاش Ryen: تغییرات در زندگی خود را. … شما از دست دادن کسی … و آن لطمه می زند.

وجود شواهد قوی با اشاره به متعدد مهاجمان. خونین تبر کشف شد در نزدیکی Ryen را اسب عرب در مرتع پرورش احشام. محققان بر این باور بود که فقط یکی از سه سلاح استفاده می شود. و با توجه به پزشکی قانونی قربانیان تا به حال برخی از 140 زخم.

اخبار: گزارش Ryens’ ماشین خانواده از دست رفته است و فرض گرفته شده توسط این فرد متهم به قتل ،


کلانتر فلوید TIDWELL [خبرنگاران]: این یک سال 1977 بیوک. چهار درب استیشن واگن.

همسایگان گزارش آنها را دیدم چند نفر دور رانندگی در یک ماشین است که مانند آن را نگاه کرد. و جاش هنوز هم بیش از حد زخمی به صحبت می کنند نیز نشان دهنده وجود سه حمله هنگامی که از او سوال شد توسط معاون.

معاون کلانتر تیز: زمانی که ما به نقطه ای از درخواست او چگونه بسیاری از مردم وجود دارد من رفت و “یک دو سه” و او فشرده دست من.

ارین Moriarty: سه نفر زمانی که همه چیز دیوانه رفت.

معاون کلانتر تیز: آره راست.

جاش فکر حمله بودند سفید یا مکزیکی و در عین حال پلیس به زودی zeroed در یک مرد, کوین کوپر.

گزارش خبری: نخست مظنون فرار زندانی کوین کوپر است که هنوز هم بزرگ است.

کوپر بود که یک سارق حرفه ای که می خواهم فرار از نزدیکی زندان بود و در اجرا. او مخفی شده بود در یک خانه خالی در نزدیکی Ryen خانه قبل از قتل است.

Kevin Cooper Charged In Chino Slayings
San Bernardino County District وکیل دنیس Kottmeier چپ و کلانتر فلوید Tidwell, حاضر, توضیحات و عکس های خود مشکوک در Ryen خانواده slayings کوین کوپر گتی

یک تبر شد گزارش از دست رفته و یک تبر غلاف بود بعد از بهبود وجود دارد.

گزارش خبری: یک تعقیب جنایتکاران شد و در نهایت بیش از, با کوپر حیله گر بودن به اندازه کافی برای فرار از آنها برای ماه می باشد.

زمان کوپر در ادامه محاکمه حافظه تنها شاهد عینی جاش Ryen — از 10 — تا به حال تغییر کرده است. دادستان منطقه در زمان دنیس Kottmeier سوال جاش:

D. A. دنیس KOTTMEIER: چه می بینید ؟

جاش RYEN: من نمی دانم اما مثل من دیدم تقریبا مثل یک سایه و یا چیزی.

او دیگر به یاد سه حمله:

D. A. دنیس KOTTMEIER: چگونه بسیاری از سایه ها را می بینید ؟

جاش RYEN: فقط یکی.

D. A. دنیس KOTTMEIER: فقط یکی ؟

تنها بازمانده از چین هیلز قتل عام توصیف آنچه اتفاق افتاده است

 

منشی دادگاه: ما داوران از بالا تحت عنوان علت مشخص است که این مجازات باید در مرگ.

کوین کوپر محکوم شد و محکوم به مرگ اگر چه او گفت: هیات داوران پس از آن چه او بعدها گفت Moriarty: که او بی گناه است.

ارین Moriarty: چرا باید کسی باور شما Kevin?

کوین کوپر: من نمی خواهم کسی به این باور من است. من درخواست مردم در نگاه به شواهد.

و شواهد می کند زیر سؤال ببرند. کوپر اثر انگشت نمی یافت در هر نقطه در صحنه جرم. نه شد هر یک از موهای خود را. اما وجود رشته نور رنگی موها در بر داشت چنگ جسیکا Ryen دست. او مادر بزرگ مریم هاول.

مریم هاول: زمانی که من دیدم … که کمی در دست است. چون او musta مبارزه وحشتناکی.

و بودند کسانی که سلاح های متعدد است که مقامات می گویند که مورد استفاده قرار گرفت در این حمله. چگونه می تواند یک مرد خوب بکار بردن حداقل سه سلاح است ؟

مریم هاول: من هنوز هم نمی تواند باور کند که یک فرد می تواند انجام تمام کارهایی که برای خانواده من. وجود دارد پنج تن از آنها و من فقط می دانم که آنها نمی ایستادگی در خط گفت: “من بعدی.”

صحنه فوق العاده خونین. وجود ترشح بیش از همه در و دیوار. و در عین حال دولت کارشناس گفت که او در بر داشت تنها یک تک قطره خون که همسان کوپر نوع خون. آن را در کوچک رنگ تراشه دیده می شود در شواهد عکس بالا نشان داده شده است.

گزارش خبری: یک مرد راه رفتن سگ خود را خال خال Ryen ماشین در پارکینگ کلیسا دیروز صبح.

و پس از آن وجود دارد به سرقت رفته خانواده استیشن واگن. مقامات بر این باور کوپر کشته Ryen را به سرقت آن است.

گزارش خبری: پلیس مشتاقانه جستجو برای سرنخ.

خون در ماشین پیدا شد اما اگر کوین کوپر با استفاده از آن به دور بود چرا خون بر روی سه صندلی — نه یکی ؟

مریم هاول اعتقاد وجود دارد تا به حال به بیش از یک قاتل.

مریم هاول: و اگر کسی وجود دارد که فکر می کند که شاید جاش می تواند …شناسایی اگر آنها رفت و بعد از جاش آنها می خواهم بعد از من بیش از حد. … من نگران هستم. … من یک محافظ مادر بزرگ.

پس از “48 ساعت” برای اولین بار در گزارش کوپر مورد پخش این کشور توافق کردند که برای انجام آزمایش دی ان ای. وجود ندارد به اندازه کافی DNA در موها اما ته سیگار موجود در ماشین قهوهای مایل به زرد تی شرت در بر داشت در نزدیکی صحنه و کوچک که آغشته به خون رنگ تراشه بودند تمام ارسال به آزمایشگاه. در سال 2002 نتایج در آمد و هیچ کس به نظر می رسید بیشتر شوکه از کوپر. شواهد آزمایش مثبت برای DNA خود را.

کوین کوپر [تلفن تماس با ارین Moriarty]: آن ویرانگر است. منظورم این است که من قصد ندارم به دروغ به شما. من فکر کردم من که قرار بود برای قدم زدن به بیرون درب …

کوپر متقاعد شده بود که به نحوی محققان تا به حال با دستکاری و کاشته شواهد اما که در باور او ؟ نه جاش Ryen.

جاش Ryen: از آن زمان به آن صورت. و DNA اشاره به کوین کوپر. بنابراین او وجود دارد. او نیاز به پرداخت هزینه برای خود جرم بنابراین ما باید بسته.

chino-josh-ryen.jpg
زمانی که او بعد از صحبت به Moriarty جاش Ryen در حال حاضر در اواخر 20s تا به حال چند خاطرات آن شب افتضاح. “من آرزو می کنم من می توانم به یاد داشته باشید… آن را فقط نمی خواهد دوباره به من هر چند” او گفت:. ایسنا

کریستوفر هیوز’ مادر موافقت کرد اما جاش را با محبت و محافظ من نمی بینم آن است که راه.

مریم هاول: من تغییر نکرده … من نظرات در همه. … من هنوز هم به دنبال حقیقت است. … من احساس می کنم … قاتلان هنوز هم در خارج وجود دارد در جایی.

کوین کوپر برنامه ریزی شده بود به مرگ با تزریق مواد کشنده در فوریه 10, 2004.

ارین Moriarty: آیا شما به تماشای او می میرند ؟

جاش Ryen: بله.

ارین Moriarty: شما نیاز به انجام این کار ؟

جاش Ryen: بله … او وجود دارد … بنابراین او نیاز به پرداخت هزینه برای آن است.

ارین Moriarty: اگر کوین کوپر اجرا شده است شما باور آنها می تواند کشتن یک مرد بی گناه

مریم هاول: بله من انجام دهد.

یک شانس دوم

در فوریه 10, 2004, کوین کوپر تاریخ با مرگ تعیین شد. سپس تنها چند ساعت به …

گزارش خبری: اعدام که قرار بود به اتفاق چند ساعت پیش در حال حاضر در خود نگه دارد.


گزارش خبری: تعجب حاکم اواخر امشب که ماند اعدام و مبهوت فقط در مورد همه است.

9 مدار فدرال دادگاه استیناف در پا و نجات کوپر زندگی است. او بعد از توصیف آن لحظه به Moriarty.

ارین Moriarty: چگونه انجام شما می آیند ؟

کوین کوپر: من در عرض سه ساعت و 42 دقیقه بودن بسته را به که gurney و جسمی شکنجه با سم کشنده.

پس از دادگاه ماند اعدام او را وکیل نورمن Hile, کار حرفه ای بونو پیوست کوپر دفاع.

نورمن Hile: من فکر می کنم کوین بی گناه است. و من همچنین فکر می کنم که او قربانی یک طرز وحشیانه ای نژادپرستانه دادستان است. و من فقط نمی دهد.

با آنکه مبارزه برای به دست آوردن کوپر یک محاکمه جدید. برای او درخواست دادگاه پس از دادگاه و جعبه از اسناد و مدارک حقوقی در ادامه به شمع تا. مریم هاول هنوز هم حاضر به گفتن آن را بیش از.

مریم هاول: همه می دانند که من می خواهم به حقیقت را می دانم … چرا من کشته شد. که این کار را کرد ؟ چرا ؟ … و من نمی خواهم به مرگ بدون دانستن آن.

متاسفانه 93 ساله مادر بزرگ هرگز پاسخ او امیدوار است. در سال 2008 مریم هاول درگذشت. کوین کوپر تا به حال شده است در انتظار اعدام در 23 سال.

یک سال بعد کوپر در نهایت به یک استراحت. پرونده اش بود و در مقابل 9 دادگاه مدار با 27 قضات است. در حالی که اکثریت حاضر به نقد و بررسی خود را در مورد 11 از آنها مخالفت کرد.

نورمن Hile: وجود حتی یک مورد در تاریخ ایالات متحده که در آن 11 قضات دادگاه های استیناف گفت که آنها احساس کردند که فرد تا به حال نه بدست یک دادرسی عادلانه.

یک قاضی ویلیام فلچر نوشت: در یک داغدار از 100 صفحه, مخالفت, “ایالت کالیفرنیا ممکن است در مورد اجرای یک مرد بی گناه” و “امورى است که سه مرد سفید به جای کوپر بودند killers.”

در یک سخنرانی او با اشاره به تناقضات در تنها بازمانده حساب. جاش Ryen برای اولین بار نشان داد که مهاجمان سه نفر سفید یا مکزیکی مردان است. توسط دادگاه خود داستان متفاوت بود:

جاش RYEN: من فقط دیدم مثل یک سایه و یا چیزی.

D. A. دنیس KOTTMEIER: چگونه بسیاری از سایه ها را می بینید ؟

جاش RYEN: فقط یکی.

D. A. دنیس KOTTMEIER: فقط یکی ؟

قاضی فلچر معتقد است جاش حافظه را تحت تاثیر قرار بود توسط یک معاون که بازدید کرده بود جاش “حدود 20 بار” در طول اقامت در بیمارستان.

قاضی ویلیام فلچر [دانشگاه نیویورک سخنرانی]: معاون کردم جاش به تغییر داستان خود را به طوری که او دیگر گفت: سه تا چهار مردان سفید آن را انجام داد.

قاضی همچنین با اشاره جاش هرگز شناسایی کوین کوپر.

قاضی ویلیام فلچر [دانشگاه نیویورک سخنرانی]: در طول اقامت خود در بیمارستان جاش دو بار دیدم یک عکس از کوپر در تلویزیون هر دو بار او گفت: کوپر بود یکی نبود از قاتلان.

kevin-cooper-young.jpg
“پیدا کردن کسی به پین آن را بسیار مهم بود.و کوین کوپر بود راحت فرد به پین آن را در” وکیل مدافع نورمن آنکه گفت از چین هیل قتل است.”مشکل این بود که آنها نمی باید از این شواهد است.” California Department of Corrections و توانبخشی

آن چه کوپر وکلا شده است گفت: در تمام طول.

نورمن Hile: به عنوان به زودی به عنوان آنها شناسایی کوین کوپر, سیاه, فرار زندانی در خانه پایین تپه از Ryens آنها متوقف شد و به دنبال آن مردم و تمرکز به طور کامل در … اثبات این است که کوین کوپر به قتل رسانده بود Ryens.

D. A دنیس KOTTMEIER [در دادگاه]: بارها و بارها مورد حمله با تبر ضربات به سر توسط کوین کوپر.

قاضی فلچر نیز سوالات کلید قطعه از شواهد در این مورد — که قطره کوچک از خون است. دولت می گوید ثابت می کند کوین کوپر بود که در داخل Ryen صفحه اصلی. در ابتدا criminalist گفت: آن را یک نوع خون و بعد او گفت: آن دیگری بود.

نورمن Hile: زمانی که او در بر داشت که او می خواهم اشتباه قرار خونی و او همسان نیست آن را به کوین داد او را یادداشت می گویند این همان نوع خون به عنوان کوین

قاضی می گوید: criminalist “خود را تغییر داده یادداشت های آزمایشگاه و ادعا کرد که او تا به حال اشتباه نتایج خود را”. و این همه نیست. به یاد داشته باشید کسانی که ته سیگار موجود در Ryen ایستگاه واگن? وکیل مدافع نورمن آنکه معتقد است که آنها از خانه کوپر که در آن مخفی شده بود ،

chino-evidence-cigarette.jpg
در یک ثانیه جستجو از Ryens’ ماشین و معاونان دو ته سیگار. سان برناردینو کلانتر

نورمن Hile: زمانی که آنها پیدا Ryen را station wagon آنها کاشته این دو ته سیگار …

کسانی که ته نمی یافت تا معاونین کلانتر آیا یک دوم جستجو و با توجه به آنکه یکی از ته توضیح رشد از یک آزمون را به دیگری.

نورمن Hile: قبلی تست شده – سیگار لب به لب … 4 میلی متر بلند … و … در سال 2002 بود 7 … میلی متر ،

قاضی فلچر می گوید نمایندگان “با تخفیف نادیده گرفته و دور انداخته شواهد با اشاره به دیگر قاتلان …” مانند مدارک ارائه شده توسط دیانا Roper. روز پس از قتل او به نام کلانتر, پس از او یافت خونین coveralls چپ در گنجه او.

دیانا Roper: من سعی کردم به آنها بگویید که این را با چین قتل است.

او گفت: آنها متعلق به دوست پسر سابق یک paroled قاتل به نام لی جويچه. شیار تا به حال به قتل 17 ساله مری سو کیتس. به دستور یک رهبر باند او او را خفه و انداخت او را از یک پل به رودخانه است.

دیانا Roper: فقط شر شر فرد است.

furrow-kitts.jpg
لی شیار بستری خفه 17 ساله مری سو کیتس هدفمند اعدام در سال 1974 — قصاص برای صحبت کردن در مورد یک سرقت.

Roper گفت: او گفته محققان که شیار نیز متعلق به یک تبر که شبیه سلاح های مورد استفاده در Ryens و کریستوفر هیوز.

دیانا Roper: به خوبی از او نگهداری می شود تمام ابزار خود را در پشت ایوان حلق آویز بر روی ناخن و … به عنوان به زودی به عنوان آنها گفت: من راه می رفت به عقب وجود دارد و تبر او تنها چیزی که از دست رفته.

و او گفت: “در روز قتل جويچه با پوشیدن تی شرت.

دیانا Roper: آن را مانند یک بژ و قهوه ای رنگ بژ.

قهوهای مایل به زرد پیراهن داشت پایین جاده از Ryen خانه نه چندان دور از دره عمیق و باریک کررل نوار.

که قابل توجه است چرا که در شب قتل سه مرد سفید دیده می شد که در بار یکی از آنها را در یک نور رنگی تی شرت و دیگری در خونین coveralls.

کریستین Slonaker و مریم ولف بودند که در نوار صحبت کرد: “48 ساعت” در سال 2004.

کریستین Slonaker: من متوجه شدم که در آن زمان بود که او فقط تحت پوشش در خون spattered در خون است.

مریم ولف: آن خال خال شد. او نور-پیراهن رنگی در پس از آن واقعا منظورم این است که واقعا نشان داد حتی اگر این بار شد هنوز تاریک شما هنوز هم می تواند آن را ببینید.

ارین Moriarty: هنگامی که شما برای اولین بار شنیده ام که Ryens شده بود به قتل رسید چه بود فکر خود را?

کریستین Slonaker: بچه ها در نوار …

دیانا Roper درگذشت سه سال پس از “48 ساعت” مصاحبه با او. خونین coveralls او تبدیل به مقامات شد و هرگز مورد آزمایش قرار. به جای یک معاون انداخت و آنها را قبل از کوپر محاکمه. یک “وضع گزارش” نشان می دهد که coveralls شد “نابود” و به عنوان داشتن “هیچ ارزش.”

فلوید Tidwell: من نمی دانم که این اتفاق افتاده است.

ارین Moriarty: که اتفاق افتاد.

در سال 2000 زمانی که “48 ساعت” در گفتگو با فلوید Tidwell بود که کلانتر در زمان قتل او به نظر نمی رسد به دانستن هر چیزی در مورد آن. Tidwell درگذشت در فوریه سال 2020 است.

ارین Moriarty: اما اینطور نیست که شما نگرانی که شاید نه همه شواهد در دسترس بود در کوپر محاکمه ؟

فلوید Tidwell: نه — من نمی تواند نگران مگر اینکه من می دانم در مورد آن.

ارین Moriarty: اما آن چیزی که اتفاق افتاده است زمانی که شما بودند کلانتر. آن را کلانتر.

فلوید Tidwell: هی بیایید این را به یک جیغ, توقف حق در اینجا خوب است.

ارین Moriarty: اوه.

فلوید Tidwell: کافی است که تلخه [پیاده کردن دوربین و ریپ کردن میکروفون].

کوین کوپر معتقد است که coveralls می تواند کمک در مورد او و بنابراین قاضی فلچر.

قاضی ویلیام فلچر [دانشگاه نیویورک سخنرانی ها]: لباس خونین بودند به حداقل می گویند و ناخوشایند و بنابراین نمایندگان انداخت و آنها را دور … کوین کوپر مرد اکنون نشسته در انتظار مرگ به خوبی ممکن است – و به نظر من احتمالا — بی گناه است.

ارین Moriarty: ندارد که به شما بدهد مکث ؟ نمی کند که شما احساس می کنید که شما باید انجام دهید هر آنچه شما می توانید به مطمئن شوید که حق فرد در حال اجرا?

مایکل راموس: حق فرد است که اعدام شده است.

سابق منطقه وکیل مایکل راموس به ارث برده کوپر مورد در سال 2003.

مایکل راموس: آن را نمی دهد من مکث در همه

ارین Moriarty: چگونه می توانم شما اخراج —

مایکل راموس: از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد یک مخالف قاضی 9th, مدار, آه, قاضی دادگاه تجدید نظر, و, که, آه, فدرال, شما می دانید, با تمام احترامی که بسیار لیبرال مدار. … نظر اکثریت بود نه تنها گناه … شدت گناه.

شواهد کشت ؟

در سال 2010 کوین کوپر, 52, تا به حال شده است در انتظار مرگ نزدیک به نیمی از زندگی خود را. درخواست های خود را اجرا کرده بود. سپس یک مقاله نویس روزنامه 3,000 مایل دور در زمان اطلاع.

kevin-cooper-mugs.jpg
در سال 2010 کوین کوپر 52 سال, تا به حال شده است در انتظار مرگ نزدیک به نیمی از زندگی خود را. California Department of Corrections و توانبخشی

نیکلاس کریستف می نویسد: op-ed ستون برای نیویورک تایمز. آنچه که توجه خود را گرفتار بود قاضی ویلیام فلچر مخالفت.

نیکلاس کریستف: من هرگز خواندن یک نظر شبیه به این با احترام مدار قاضی دادگاه با این استدلال که کسی اعدام شده بود قاب…

کریستف یک برنده جایزه پولیتزر نویسنده پوشش نسل کشی و مسائل مربوط به حقوق بشر و وجود دارد چیزی در مورد کوین کوپر است که وتر را لرزاند.

نیکلاس کریستف: دادستان نیمه کشف و ضبط بر او به عنوان که شما می دانید او فرستاده شده توسط مرکزی ، او به نظر می رسد بخشی که مردم تا به حال در ذهن خود را برای یک قاتل بی رحم.

نیکلاس کریستف: و آن است که به خصوص — مشکل زمانی که یک فرد به اتهام قتل یک فرد سفید. یا در این مورد مردم سفید …و من فکر می کنم که ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای کوین کوپر به تلاش نسبتا برای این جرم است.

کریستف و یک تیم از بار از نزدیک بررسی شواهد دولت گفت: آزمایش مثبت برای کوپر خون در سال 2002: کوچک آغشته به خون رنگ تراشه و قهوهای مایل به زرد تی شرت. کریستف نتيجه?

ارین Moriarty: شما بر این باورند که شما در حال نشستن در اینجا در حال حاضر است که وجود دارد شواهد کشت ؟

نیکلاس کریستف: من باور دارم که وجود شواهد کاشته شده است.

اما اگر درست است چگونه کوپر DNA در آن موارد است ؟ وکیل مدافع نورمن آنکه یک نظریه است.

نورمن Hile: زمانی که کوین کوپر دستگیر شد … آنها در زمان … خون از او و … که خون آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

chino-glassinea41.jpg
شواهد کاشته برابر کوپر? “من فکر می کنم او قرار داده و یا بزاق دهان و یا خون در آن وجود دارد. یا چیزی در آن وجود دارد. او تا به حال آن را برای 24 ساعت … و شما فقط آن را امضا کرده و تاریخ آن را هنگامی که شما برای باز کردن ظرف,” او گفت: “48 ساعت”‘ ارین Moriarty در ژانویه 2019. سان برناردینو کلانتر

و با توجه به اسناد دادگاه قبل از آزمایش DNA انجام شد, یک شیشه پاکت که حاوی رنگ تراشه چک شد یک شبه امضا به همان criminalist که همسان خون در آن به کوپر. خود دلیل ؟ او گفت: آن را برای اطمینان از وجود شواهد کافی برای تست.

Moriarty صحبت کوپر در مورد این گوشی در سال گذشته است.

ارین Moriarty: Kevin چه فکر می کنید اتفاقی افتاده است که او در زمان …تک قطره خون است که آنها می گویند شما متصل به این مورد ؟

کوین کوپر: من فکر می کنم او قرار داده و یا مریم گلی یا خون در آن وجود دارد. یا چیزی در آن وجود دارد. او تا به حال آن را برای 24 ساعت. … و شما فقط آن را امضا کرده و تاریخ آن را هنگامی که شما برای باز کردن ظرف.

ارین Moriarty: و تاریخ وجود دارد. شما می دانید که من دیده ایم این تصویر.

کوین کوپر: بله … و بنابراین این بدان معناست که او آن را باز کرد … اما چرا او آن را طاق?

همانطور که برای تی شرت یک قاضی که در جلسه بر شواهد دستکاری پس از آزمایشات DNA مشخص شد که “روی پیراهن … شده بود بیرون کشیده و یا در نگاه هر کسی قبل از … به تست DNA …”

اما این دقیق نیست. دولت نشان داد “48 ساعت” T-پیراهن یک سال قبل از آزمایش DNA انجام شد — زمانی که”48 ساعت” برای اولین بار شروع به دنبال در مورد.

coope-tshirt.jpg
دولت نشان داد “48 ساعت” T-پیراهن یک سال قبل از آزمایش DNA انجام شد — هنگامی که ما برای اولین بار شروع به دنبال در مورد. ایسنا

ارین Moriarty [با تی شرت در سال 2000]: اگر شما میخوای تست این پیراهن در اینجا شما را تست آن را برای چه ؟

ویلیام “بیل” McGuigan | سابق کوپر دفاع از اعضای تیم: برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه DNA وجود دارد که می تواند آزمایش می شود.

بعد دفاع کشف چیزی نگران کننده ای که در مورد ویال از کوپر خون دولت گرفته بود برای شواهد. آن را آلوده شد.

نورمن Hile: ویال که شامل کوین کوپر خون دوم فرد ناشناس DNA … در آن است.

کریستف معتقد است وجود یک مشکوک به الگوی کوپر مورد.

نیکلاس کریستف: من فکر می کنم این غیر معمول است که در آن مقدار زیادی از شواهد که نشان می دهد که کوین کوپر قاب شده بود راه را به طور مداوم در یک محل می توان از هیچ شواهدی یافت می شود و سپس هنگامی که آنها می دانستند که آنها به دنبال کوین کوپر و سپس آنها را دوباره جستجو کنید. و [جرقه بزند انگشت خود را] ورد آنها را پیدا بحرانی شواهدی وجود دارد که آنها مورد نیاز در برابر او.

سابق منطقه وکیل مایکل راموس می گوید ادعای شواهد دستکاری شده اند را رد کرد و هر دو دادگاه های فدرال و ایالتی.

مایکل راموس: تا آنجا که کاشت شواهد است که کاملا غیر ممکن است. … وجود دارد و شواهد دستکاری در همه.

در عین حال پس از کوپر به اعتقاد کلید افرادی که تا به حال کار کرده در این مورد دچار مشکل شدم با قانون است. Crime lab مدیر ویلیام بیرد استعفا داد و در میان اتهامات سرقت هروئین از اموال locker. کلانتر فلوید Tidwell شد متهم با یک جنایت است.

نورمن Hile: فلوید Tidwell پیدا شد … شده اند به گرفتن اسلحه که کلانتر و معاونان صورت گرفت از مردم در طول عادی خود پلیس و فعالیت های آنها را فروخته است.

که همان کلانتر Tidwell که نمی خواهید پاسخ به “48 ساعت”‘ سوال در مورد از بین بردن شواهد: “هی بیایید این را به یک جیغ, توقف حق در اینجا خوب است.”

نیکلاس کریستف: آن چه در بالا بردن سوال در مورد کالیبر کاری که انجام شد در کلانتر ،

هر دو کوپر دفاع تیم و نیکلاس کریستف نام جدید برای تست DNA کردم و یک پاسخ از خوانندگان سیاستمداران و حتی مشهور است. کیم کارداشیان وست ارسال یک صدای جیر جیر: “فرماندار قهوه ای می تواند به شما لطفا تست DNA از کوین کوپر?”

ارین Moriarty [مصاحبه تلفنی]: واکنش شما چه بود زمانی که او در واقع رفت و در رسانه های اجتماعی گفت: شما مستحق به دریافت تست ؟

کوین کوپر: من خیلی خدا را شکر … که از او مراقبت کافی و زمان را از زندگی پر مشغله خود را به انجام این کار است.

ارین Moriarty: من درک می کنم حتی پاپ در پاسخ?

نیکلاس کریستف: پاپ وزن در. آره چطور — چقدر بزرگ است ؟

ارین Moriarty: شما را دیدم مقاله نوشته شده توسط نیکلاس کریستف.

مایکل راموس: حق است.

ارین Moriarty: او اشتباه است ؟

مایکل راموس: کاملا اشتباه است … و من آرزو می کنم که او را گرفته ام برای رفتن بیش از این شواهد است. شواهدی که ارائه شد در دادگاه. شواهدی که ارائه شد به دادگاه استیناف … فدرال رسیدگی … من واقعا معتقدم که او نمی مشق شب خود را قبل از نوشتن است که یک طرفه بسیار یک طرفه داستان.

نیکلاس کریستف: اگر شما مخالف با [می خندد] من نتیجه گیری و سپس تست شواهد … بهترین پاسخ اگر شما را دوست ندارم بحث من است برای اثبات اشتباه و با شواهد و مدارک است که نشسته است در قالبهای شده است و برای 35 سال است.

دفاع معتقد است آزمایش های جدید متصل خواهد شد شخص دیگری به قتل, اما آنها نیاز به قدرت کالیفرنیا فرماندار به آن اتفاق می افتد.

که عینک قهوهای مایل به زرد تی شرت ؟

کوین کوپر وکلا باید باور لی جويچه بود که در قتل Ryen خانواده و کریستوفر هیوز. زمانی که “48 ساعت” او را در بر داشت در سال 2000 شیار منتقل شده بود عبور کشور به پنسیلوانیا است.

لی جويچه: من اینجا هستم و من مایل به صحبت کردن با کسی

شیار شد یک قاتل شناخته شده. او به قتل یک دختر 17 ساله نزدیک به یک دهه قبل در چین هیلز” ،

moriarty-furrow.jpg
در سال 2000 “48 ساعت” در گفتگو با شیار در خانه پنسیلوانیا. ایسنا

لی جويچه: من اشتباهات گذشته و من برای اشتباهات من.

ارین Moriarty: به نظر شما کشتن فقط یک اشتباه است ؟

لی جويچه: آره این یک اشتباه بود.

ارین Moriarty: چگونه شما را بکشند ؟

لی شیار [سر خود را تکان no]: که — شما می دانم بین من و دادگاه.

ارین Moriarty: با توجه به شهادت در دادگاه شما او را خفه. … است که درست است ؟

لی جويچه: بله.

ارین Moriarty: می توانم از شما درخواست point blank آیا شما کشتن Ryen خانواده

لی جويچه: نه من.

ارین Moriarty: یا کریستوفر هیوز

لی جويچه: نه من. … من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با هر یک از این.

Moriarty خواسته جويچه در مورد کسانی که خونین coveralls که دختر سابق خود را به مقامات.

لی جويچه: من تا به حال هرگز هر coveralls [سر خود را تکان].

شیار گفت که در زمان قتل او شده بود در یک کنسرت

مایکل راموس | سابق دادستان منطقه سن برناردینو: او 30-به علاوه مایل دور از صحنه جرم زمانی که این قتل رخ داده است.

اما اگر فرماندار کالیفرنیا جری براون موافق مجددا به شواهد دفاع امیدوار است که آنها را پیدا خواهد کرد پزشکی قانونی لینک به شیار. در 2018, شیار توافق به کوپر تیم یک نمونه از DNA خود را.

ارین Moriarty: شما را شگفت زده او فقط مایل به دست بیش از DNA خود را?

تام پارکر | دفاع محقق و بازنشسته F. B. I. عامل: من شگفت زده شد که او خواهد بود مایل به انجام این کار است. و من از او پرسیدم چرا و او گفت که او واقعا تا به حال هیچ چیزی برای پنهان کردن.

شیار دیده می شود با یک نسبت در جلسه بود که مخفیانه ضبط شده توسط محقق پارکر:

furrow-swab.jpg
سعی کنید برای اثبات لی شیار است که درگیر دفاع تیم می خواستم یک نمونه از DNA خود را. شیار مایل بود به بزاق خود را, اما نه خون خود را.

تام پارکر [با شیار]: آیا شما ذهن باز کردن دهان خود را? من این طرف اینجا.

شیار مایل بود به بزاق خود را, اما نه خون خود را.

لی جويچه: من نه انجام کار خون و در نهایت بر شواهد مانند آنچه آنها را به کوین کوپر.

تام پارکر: شما هرگز مایل به زرد قهوهای, تی شرت که می خواهم ؟

لی جويچه: هیچ. هرگز.

تام پارکر: این چیزی است که شما تا به حال ؟

لی جويچه: هیچ.

تام پارکر: خوب DNA قراره به ما بگویید … حتی 35 سال بعد کسانی که پوست هنوز در جاوا وجود دارد.

لی جويچه: خوب

“48 ساعت” رفت و برگشت به شیار درب دوباره در ژانویه 2019. این بار او نمی خواهد با ما صحبت کند.

در حالی که دفاع تیم تحت فشار قرار دادند برای آزمایش DNA تنها بازمانده از کشتار بود هل دادن به عقب. جاش Ryen فکر نمی کند هر آزمایشات DNA مورد نیاز به تعیین که کشته شدن خانواده اش در سال 1983. در نامه ای به فرماندار قهوه ای نوشت: “کوین کوپر است که در ذهن من در هر روز است. او یک کابوس است که نقش و بیش از بیش در سر من. من هرگز نمی توانم از او دور است.”

کریستوفر هیوز’ مادر مری ان موافق است.

مری ان هیوز: تاپیک فقط بدون شک کوین کوپر تنها و تنها قاتل و آنها نیاز به انجام این حکم آن است که به او داده شد.

اما کوپر رو به مرگ هنوز هم اصرار دارد او بی گناه است.

کوین کوپر [در گوشی با Moriarty]: من نمی توانم مسئولیت قتل من مرتکب نشده.

سپس در دسامبر 2018 کوپر تعجب کردم.

KCBS اخبار گزارش: دو هفته قبل از ترک دفتر فرماندار جری براون امشب با صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی تست DNA انجام شده در یکی از تکان دهنده ترین و بی رحمانه به قتل…

ارین Moriarty: چگونه شما در مورد آن بشنوند?

کوین کوپر: من در مورد آن در صبح کریسمس زمانی که من به تماشای اخبار.

فرماندار منظور اجازه تنها چهار مورد به آزمایش می شود: این تبر قهوهای مایل به زرد t-پیراهن نارنجی حوله بود که در کنار آن و تبر غلاف کشف شده در خانه کوپر که در آن پنهان شده بود.

combo-pic.jpg
در دسامبر. 24, 2018, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. جری براون مصوب جدید تست DNA در چهار قطعه از شواهد: غلاف این تبر قهوهای مایل به زرد تی شرت و حوله نارنجی در بر داشت در نزدیکی Ryen خانه که همسان آنهایی که از داخل. سان برناردینو کلانتر

کوین کوپر: من فقط در تلاش برای ماندن مثبت و امیدوار اما من هم با شک و تردید.

ارین Moriarty: آیا این آزمایشات DNA واقعا یک موضوع از زندگی یا مرگ ؟

نورمن آنکه: آنها برای آقای کوپر برای اطمینان حاصل کنید.

اما پس از آن فقط دو ماه بعد کوپر رو بیشتر از اخبار خوب است. جدید فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور تست بیشتر — از جمله این که ویال از کوپر خون.

ارین Moriarty: چرا شما فکر می کنم فرماندار Newsom تا به سرعت اضافه شده تعداد آزمون ؟

نورمن Hile: خوب, من می خواهم به فکر می کنم آن است که چون او را دیدم در بخشش درخواست … که قابل شک و تردید در مورد اینکه آیا کوین کوپر گناه بود

Newsom نیز به حالت تعلیق اعدام در کالیفرنیا است. سن کوئنتین را تزریق کشنده تسهیلات برچیده شد و بريدن از زندان است.

اما کوین کوپر همچنان در انتظار اعدام هستند.

ارین Moriarty: [رفتن به بازدید کننده مرکز با آنکه]: من بالاخره به دیدار کوین کوپر چهره به چهره بعد از این همه سال.

در بهار گذشته Moriarty رفت و به زندان سن کوئنتین با وکیل نورمن Hile.

cooper-moriarty.jpg
کوین کوپر و “48 ساعت” خبرنگار ارین Moriarty دیدار چهره به چهره برای اولین بار در طول سفر خود به زندان ایالتی سن کوئنتین در مارس 2019. California Department of Corrections و توانبخشی

این اولین بار او را دیده بود کوپر در فرد است. “48 ساعت” اجازه داده نمی شد به رکورد بازدید اما صحبت ما برای ساعت. حتی بعد از این همه وقت کوپر است که اعتماد به نفس او خواهد شد در نهایت راه رفتن یک مرد آزاد.

ارین Moriarty: این واقعیت است که او می تواند در حال حاضر خیلی از شواهد آزمایش, آیا به نظر شما تفاوت در Kevin?

نورمن Hile: من فکر می کنم او بسیار محتاط در مورد واقعا در تلاش برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد و تلاش برای به دست آوردن بیش از حد خوش بینانه … ما نگران است که چیزی نابکار می تواند اتفاق می افتد و که تست نمی خواهد بی گناهی خود را نشان می دهد

کیم کارداشیان غرب نیز رفت و برای دیدن کوپر و او به اشتراک گذاشته دیدار با میلیون ها نفر از پیروان.

کوپر همچنان منتظر نتایج تست اما تیم او می گوید که آنها با تکیه بر آن. آنها باید اطلاعات جدید آنها می گویند که هیچ ربطی به با DNA است.

نورمن Hile: ما سه نفر را که در حال حاضر تحت سوگند شهادت داد در قالب یک اعلامیه که لی F — شیار conf— اعتراف به آنها را …

اخلال کشف

کوین کوپر است که 62 سال است. او در حال حاضر شده است در سن کوئنتین را اعدام برای بیش از نیمی از زندگی خود را.

کوین کوپر: من به عنوان بهترین من می توانم با وجود وضعیت من. من قوی, ذهنی, عاطفی, روانی و معنوی است. و من به مبارزه ادامه خواهد داد.

آن شده است یک ناامیدی پس از دیگری در پیشنهاد خود را برای اثبات بی گناهی خود. و در حال حاضر پس از یک سال آزمایش DNA بیشتر ناامیدی.

Bicka بارلو: این شواهد جمع آوری شد سال ها و سال ها و سال پیش.

وکیل مدافع Bicka بارلو DNA متخصص می گوید: آزمایشات تایید او بزرگترین ترس: که DNA تخریب بیش از حد حتی برای تست مدرن.

Bicka بارلو: … در آن زمان شواهد نبود به کار گرفته شده بسیار خوب است. نبود ذخیره شده است.

ارین Moriarty: آیا شما می دانید که شما در حال نشستن در اینجا امروز که پوشیده بود که تی شرت ؟

Bicka بارلو: هیچ.

ارین Moriarty: و چرا که نه ؟ … ما می دانیم که این تی شرت استفاده شده در این قتل است. چرا ما نمی دانم که پوشیدن آن ،

Bicka بارلو: ما نمی دانیم که برای بسیاری از دلایل اما تست DNA نیست به ما بگوید هر چیزی.

آزمایشگاه قادر به پیدا کردن حتی یکی از کامل مشخصات DNA در هر نقطه بر روی قهوهای مایل به زرد تی شرت است که می تواند همسان به پوشنده لباس.

Bicka بارلو: من مطمئن هستم که برای کوین کوپر آن را فوق العاده ناامید کننده … شما می دانید که شاید ما را بدست مختلف نتایج 10 سال یا 20 سال پیش اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

آن همان داستان برای بسیاری از شواهد دیگر.

Bicka بارلو: … تست انجام شد … این تبر تبر غلاف های ناخن scrapings از قربانیان و ما به هیچ نتیجه قطعی.

Bicka بارلو [ اشاره به iPad]: این نارنجی حوله بود که با قهوهای مایل به زرد تی شرت

آنها تا به حال شانس بهتر است که با رنگ نارنجی حوله – یکی اعتقاد به خود گرفته اند و از Ryen صفحه اصلی. کامل مشخصات DNA پیدا شد در حوله.

Bicka بارلو: ما باید یک نر و مشخصات است که نه کوین کوپر است.

بارلو می گوید: مشخصات مطابقت ندارد کوپر یا هر یک از قربانیان, اما آن را نیز مطابقت ندارد و لی جويچه. آن را آپلود به CODIS یک پایگاه داده ملی از مجرم شناخته شده اما دوباره وجود دارد مطابقت ندارد.

ارین Moriarty: به صداقت این است که یک حوله را در داخل خانه و خانواده, آن می تواند مشخصات کامل کسی بود که در بازدید از این Ryens.

عادی Hile: این می تواند تمام انواع از مردم است.

Bicka بارلو: همه که خون تا به حال به جایی بروید

یکی بود یکی نبود غیر منتظره و نگران کننده کشف شده در طول آزمایش.

Bicka بارلو: شما نگاه کنید در تمام این خون ویال و همه آنها باید یک مقدار قابل توجهی از خون در آنها است.

اما ویال است که شامل کوین کوپر خون از او دستگیر شد و در سال 1983 خالی است.

cooper-bloodvial.jpg
کوین کوپر می گوید این ویال خون گرفته شده از او را زمانی که او دستگیر شد. در سال 2002 تست DNA نشان داد که حضور یک دوم مشخصات DNA در آن است. در سال 2019 زمانی که مقامات رفت و به آزمون آن را دوباره خالی بود. سن دیگو برتر دادگاه

Bicka بارلو: … کل ویال ناپدید می شوند مانند است که باعث افزایش تمام انواع سوالات در ذهن من است. … من نمی توانند درک کنند که چگونه همه که خون می تواند مصرف شده در تست.

ارین Moriarty: و هنگامی که به شما می گویند سوال شما چه معنی است ؟

Bicka بارلو من نمی دانم به چه فکر کنم … من می دانم که سوالات من هستند که در آن خون بروید ؟ آن را گرفته به عمد قرار داده و جایی دیگری است ؟ وجود دارد بنابراین شواهد زیادی از رفتار بد پلیس در این تحقیق که رک و پوست کنده آن را نمی خواهد من تعجب اگر کسی در زمان خون از آن ویال و کاهش آن را در همه چیز.

کوپر همواره ادعا کرد که خون او کاشته شده است. دفاع است که هنوز هم در حال انتظار برای مطلب نتایج آزمون از جمله فرایند پر زحمت تست آن نور رنگ موهای موجود در جسیکا Ryen دست.

نورمن آنکه: اگر شما نگاهی به آنچه که ما تا کنون کوین است که به این جنایات از طریق هر یک از این تست.

cooper-kevin.jpg
“مرگ من کمی در هر روز است. تنها چیزی که من را نگه می دارد رفتن است من می دانم که من گناه” کوین کوپر گفت: “48 ساعت.” California Department of Corrections و توانبخشی

حتی بدون تست DNA است که قطعی کراوات شخص دیگری به قتل آنکه می گوید او در حال حاضر شواهد دیگر که می کند. این تیم در بر داشت پنج جدید که شاهد اتصال لی جويچه به جرم و جنایت.

تام پارکر: ما در بر داشت شاهدان که در یک مورد لی شیار اعتراف به مدت کوتاهی پس از قتل است. دقیق داد اعتراف به این فردی که من مطمئن هستم که او هرگز معتقد بودند هرگز به پلیس.

دو نفر از کسانی که شاهد جلو آمد و پس از آنها به تماشای “48 ساعت”‘ پخش سال گذشته است. در حال حاضر آنها می خواهند به ناشناس باقی می ماند.

ارین Moriarty: چه چیزی باعث می شود شما بر این باورند این … مردان معتبر است ؟ منظور من چگونه می توانم به شما می دانم که آنها ممکن است یک گاو با او ؟

تام پارکر | دفاع محقق: بدیهی است که شما را نمی … اعترافات فقط در صورت ارزش — شما حفاری به آنها. پیشینه خود هستند به طوری که منجر به اعتبار خود را.

یک شاهد عینی به وضوح به یاد می آورد جويچه گفت: “ما butchered همه آنها.” و دیگر شاهد به جزئیات بیشتر در مورد شیار ادعا همدستان که تکان دهنده است.

تام پارکر | دفاع محقق: آن تعجب بود و کاملا رک و پوست کنده …

تام پارکر: ما اظهارات از مردم که در آنجا دو تن از زنان درگیر در این کشتار تیم همراه با — لی جويچه.

ارین Moriarty: اما اینطور نیست که در تضاد با شاهدان در دره عمیق و باریک کررل نوار-همه آنها گفت: آن سه ،

تام پارکر: آره من گفته شده است که حداقل یکی از … زنان می تواند اشتباه شده است یک مرد بر روی لباس بود که bein’ استفاده می شود.

هر دو نام جدید شاهد بود اویختن با لی جويچه. آنکه می گوید که او و تیم خود را پس از این منجر شود.

نورمن Hile: کمتر از یک پنجم موارد در حال حل تست DNA. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر که در آن مردم در حال تبرئه بسیاری از راه های دیگر که در آن حقیقت پدیدار می شود.

دو ماه پیش کوپر دفاع تیم خواسته — در واقع التماس کرد با فرماندار Newsom به فراتر از آزمایش DNA و نگاهی تازه کوپر ادعا می کند که شواهد دستکاری شده است و کاشته شده است. در 152 صفحه درخواست آنها ساخته شده یک مورد به صورت کامل بی گناهی بررسی است.

ارین Moriarty: آیا این احساس واقعا سخت و دشوار نبرد ؟

نورمن Hile: همیشه [می خندد].

فعلی San Bernardino منطقه وکیل, Jason اندرسون می گوید خود را به دفتر شرکت کننده در این تست اما او نمی دهید تا همه از نتایج ارائه شده است. فرماندار Newsom است در پاسخ به کوین کوپر درخواست برای بی گناهی بررسی اما کوپر است نه از دست دادن امید است.

کوین کوپر: من نمی دهد … من نمی خواهد داد تا.

وکلای هر دو طرف در حال کار کردن جزئیات برای کوین کوپر جدید آزمایش DNA.
این تست است که انتظار می رود در چند ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im