کنتس از Wessex می گوید: کودکان خود را ‘یک زندگی’ و نمی خواهد تا خود را به عنوان سلطنتی

ارل و کنتس از Wessex کودکان به احتمال زیاد در شغل معمولی و کاهش خود را به استفاده از عنوان سلطنتی هنگامی که آنها به نوبه خود 18 مادر خود گفته است.

سوفی, کنتس از Wessex گفت که او و شوهر, Prince Edward شد تلاش برای بالا بردن فرزندان خود را در دانش است که آنها را به کار پس از رسیدن به بزرگسالی است.

کنتس گفت: روز یکشنبه بار در مجله: “ما سعی می کنید به آنها را با درک آنها به احتمال بسیار زیاد مجبور به کار برای زندگی”.

“از این رو ما تصمیم به استفاده از والاحضرت عناوین. آنها را دارند و می توانید تصمیم به استفاده از آنها از 18 اما من فکر می کنم آن را بسیار بعید است.”

فرزند ارشد خانم لوئیس ویندزور متولد شد قبل از موعد مقرر در فریملی پارک بیمارستان در ساری و سراسر دوران کودکی او رنج می برد از exotropia چشم اختلال است که باعث می شود چشم به نوبه بیرون.

اگر چه او از آن زمان تا به حال درمان برای بهبود بینایی خود خانم لوئیس را شرط گفته شده است که الهام گرفته از کنتس به قهرمان موسسات خیریه است که تمرکز بر پیشگیری از نابینایی.

کنتس همچنین گفت که او امیدوار است دخترش که در حال حاضر 16 سال و آماده شدن برای GCSE را به دنبال خواهد آموزش و پرورش دانشگاه.

او مقاله گفت: “او این کار سخت را انجام خواهد داد و یک سطح است. من امیدوارم که او می رود به دانشگاه. من نمی خواهد نیروی خود را, اما اگر او می خواهد به. او بسیار باهوش است, بنابراین من فکر می کنم احتمالا در حالی که جیمز من نمی دانم.”

جوانترین پسر جیمز وایکانت سورن است که 12 سال است و 12 در خط به تاج و تخت.

با وجود فعال بودن و قابل مشاهده از اعضای خانواده سلطنتی, کنتس گفت که او در تلاش بود تا او را به کودکان عادی تربیت است.

او افزود: “آنها از رفتن به مدرسه به طور منظم. آنها به دوستان برای sleepovers و احزاب است.

“در تعطیلات آخر هفته ما انجام بسیاری از سگ راه رفتن و ماندن با دوستان. من حدس می زنم همه پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند در یک قلعه که در آن شما در حال رفتن است نه بخش مهم و یا آنها چه کسانی هستند. زمانی که آنها با ملکه, او مادر بزرگ خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de