شهرستان فایل: گلاسترشر به افتخارات گذشته می تواند بازگشت تحت نظارت ریچارد داوسون

برآورد خواندن زمان 14 دقیقه

این بخش پنجم از Scyld بری زندگی و بار از شهرستان کریکت. شما می توانید به خواندن قطعات یک تا چهار در اینجا: Derbyshire; دورهام; اسکس; گلامورگان. بخش ششم منتشر خواهد شد در هفته آینده.

گلاسترشر مانند کنت در حال جشن و یا می تواند جشن را سالگرد 150. تفاوت در این است که کنت رز به رتبه اول از استان ها به دلیل خود باشگاه کریکت بسیار قوی بود. گلاسترشر ساخته شد به یک پیشرو در شهرستان توسط یک خانواده.

در هفته اول ماه ژوئن 1870, گلاسترشر آغاز شد و با صدای بلند. دیگر چه سر و صدا را همراه با ورود خشن و بی ادب لطف برادران از صاف و پوست کنده حومه بریستول پیشگام ترین ورزشکار معروف وجود دارد تا کنون بوده است ویلیام گیلبرت فضل و برخی می گویند تا کنون است ؟

بنابراین هیچ سوال بود که بالای این لایحه برای گلاسترشر را بازی افتتاحیه برابر سوری حتی اگر یک سوری را, بازیکنان, ثانیه, ثانیه, استفنسون حال کاپیتان یکی از دو زبان انگلیسی تور استرالیا با تمام رمز و راز درگیر است. هنوز هم تنها 21 WG شد به طور متوسط بیش از 50 با خفاش در کلاس اول کریکت – هنگامی که زمین آنقدر خشن در مجموع از 100 به شما یک شانس – و 13 با توپ.

اجازه دهید ما برای اولین بار موکول به میخانه که در آن ساری بازیکنان در حال برگزاری جلسه تیم در آستانه این بازی است. همه به جز یکی از حرفه ای هستند به طوری که آنها بیشتر احتمال دارد به تسلیم در نزدیکی اسکله و ایستگاه راه آهن – برونل خط از لندن به بریستول با داشتن این دستگاه ها ممکن است – از در نجیبانه Clifton که در آن سه روز بازی بود که صحنه را در فراز.

“گوش دادن تا بیابان می گوید:” ساری تیم تحلیلگر. “این است گلاستر اولین بازی پس ما نمی های زیادی داده اما اساسا WG باز میکنید با یک برادر پس از آن باز می شود بولینگ با یکی دیگر از پس هیچ کس دیگری می شود بیشتر از یک بازی است. آنها ندارم هر حرفه ای و یا فقط جاز-کلاه ، بنابراین ما باید انجام شود و ارمغان در چند روز.”

و سوری تا به حال چهار جهان بهترین اطفال از جمله دو بودند که انتخاب شود برای انگلستان آزمون برای اولین بار در استرالیا در شش سال و سه به جز خود آس wicketkeeper اد پولی دستگیر شده بود برای قمار قبلا در این تور است.

ما می دانیم که خورشید بیرون آمد بعد از 1 بعد از ظهر شروع از این گزارش در غرب خبری روزانه در کلیفتون گل نشان می دهد که در حال وقوع بود در باغ وحش کمتر از یک مایل از این بازی در Durdham پایین: “یکی بود خشنود کنید که تمام هزینه و زیبا لباس که در آن milliners و dressmakers مشغول شده اند برای هفته بود و نه محکوم به سرخ نهان” خبرنگار خود را نوشت: کمتر flowerily. برخی از مردم به نظر می رسد که با حضور هر دو برنامه دارد: “احتمالا بیش از 3000 در حال حاضر از جمله خوب بسیاری از خانم ها” بریستول بار و آینه گزارش در مطابقت با چندین چادر “یکی از آنها بسیار جادار یکی برای راحتی خانم ها.” گلاسترشر را مردانگی بود در شکوفه کامل مانند azaleas برای تمام بازیکنان خود بودند کمتر از 30.

هنگامی که خورشید پدید آمده بیش از Durdham پایین مشاهده می شده اند و با شکوه است. زمین بود و در کنار ایوان تنگه که نگاه کرد – خوب, زرق و برق دار مربوط با آن منحصر به فرد فلور زرد, سفید و بنفش. بریستول ثروت بر اساس توتون و تنباکو و شراب معاملات تا کشتی ها هنوز قایقرانی در رودخانه در زیر برونل با شکوه پل معلق کلیفتون.

حیف بود که زمین هرگز استفاده می شود برای شهرستان های دیگر بازی: قانون پارلمان منع هر منطقه از فراز است که حصار و یا پذیرش متهم پس گلاسترشر نقل مکان کرد و به شیکاگو و در سال 1889 به جدید خود را Nevil جاده ها است.

WG باز پنبه حلاجی شده برای گلاسترشر با برادر ادوارد یا “اونا” و از بالا به ثمر رساند با 26, حلاجی “به دقت” در مجموع 106. تمام بولینگ در این بازی بیش از بازو به جز چند lobs توسط اونا و ساری را افتتاح کاسه جیمز Southerton قدیمی عرق که دگرگون دور بازوی offspin – که برای تلفن های موبایل sloggable در درست بشه این قضیه در یکی از خشن. این Durdham زمین مورد استفاده قرار گرفت Clifton باشگاه کریکت و توسط Clifton باشگاه راگبی. ریسمان به حال اختراع شده است تا این جاده در نزدیکی سترود در سال 1830 اما من شک دارم که آیا مقدار نورد انجام شد.
WG فضل در عمل برای گلاسترشر


اعتبار: PA

WG باز بولینگ که البته این بار با برادر کوچکترش فرد هر دو متوسط-سرعت به قضاوت بر اساس این گزارش و بسیار دقیق است. از اول ده اور دگرگون و توسط برادران nine دوشیزگان. بیش شامل تنها چهار توپ, اما حتی پس از این بود که فشار. به لطف برادران کاهش می یابد ساری به 82 برای هشت در پایان یک روز.

چپ دست ضربه شد و نادر در این دوران ویکتوریا انطباق است. هیچ چپ دست رودخانه بود که یک تست قرن برای انگلستان تا سال 1912 (فرانک وولی). اما ارزش آنها بود و نشان داده شده توسط سوری را چپ دست جورج گریفیث که بسیج دم ضربه نخورده 41 و در زمان ساری به 134 اول نوبت سرب 28.

جالب توجه WG گرفته شده توسط گلاسترشر کاپیتان پس از گریفیث ضربه او را چند بار. هیچ کس دیگری جرأت به جز برادر بزرگتر خود اونا. در اگهی Wisden گفت که اونا شده اند که بزرگترین کریکت اما برای WG و او باید برخی از قدرت شخصیت. اما پس از گلاسترشر مراسم تحلیف, مسابقه, WG در زمان بیش از عنوان کاپیتان – بعد از 28 سال تا زمانی که او سقوط کردن با آنها را در سال 1899 هنگامی که در تلاش برای بازی به طور همزمان برای جدید لندن County (برای £600 سال مناسب گوه برای یک آماتور). WG بازی 359 کلاس اول بازی برای گلاسترشر و کاپیتان در 358 آنها.

به زودی WG نیروی شخصیت بود دوباره آشکار می شود. او به اشتراک گذاشته باز ایستاده با اونا که پاک معوقه و پس از آن داده شود و گرفتار در پشت. او راه می رفت خاموش و گفت: مطبوعات و خبرنگاران و بدون شک هر کس گوش او تا به حال ضربه زدن به آن: “با توجه به ضربه ای او را لمس توپ” غربی روزانه مطبوعات گزارش شده است. آن گلاسترشر را داوری بیش از حد است که WG تضعیف شد: هر شهرستان عرضه شده داوری و چارلز Pullen این Clifton باشگاه pro ایستاده بود به سمت خانه.

برای این بازی افتتاحیه و سال پس از آن گلاسترشر تیم شامل سه فیض چند دیگر بریستول آماتور مانند “Frizzie” بوش که نماینده انگلستان در راگبی و یک زن و شوهر از شلوار بی خشتک گاوداران از چلتنهام. یک جوان ایرلندی فقط از Cheltenham, کالج, چارلز Filgate در زمان شارژ بعد از WG داده شده بود بیرون آمد و ضربه 48 را از جمله پنج. هیچ sixes در آن روز و یا نه تنها همه اجرا sixes: حتی زمانی که توپ شد و ضربه بر روی سقف یکی از چادر آن تنها شمارش چهار.

ساری راه اندازی شد 140 را به نفع خود. پیر عرق Southerton حال دگرگون سراسر – 90 چهار توپ اور بدون تغییر – برای 13 درها. با نزدیک روز دو بازدید کنندگان رسیده بود 30 به صورت یکی در برابر بولینگ از WG و فرد فضل.

برای نشان دادن چقدر دشوار پنبه حلاجی شده می تواند قبل از سنگین غلتک سوری batted برای 101 اور در نوبت دوم و اخراج شدند برای 88. هری Jupp که خواهد بود در انگلستان اولین تست تیم را باز کرد و “انجام خفاش خود را برای 50 که او را اشغال کردند نزدیک به چهار ساعت” با توجه به پست صبح. آن افزود: “حلقه ‘اخراج’ یک معامله خوب نسبت به پایان بازی است.”

سوری شده بود نزدیک به 76 به مدت شش هنگامی که WG کردن گرفته شده است. که مهر و موم پایان از اونا کاپیتانی خود درس? شما هنوز هم می توانید بشنوید mutterings از طریق ریشو سبیل. اما آن کار می کرد و آهسته سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند فنتون مایل mopped در حالی که فرد فضل وصل دور در انتهای دیگر برای 50 متوالی اور. فرد بود و تنها 19 و به نظر می رسد به جذاب ترین شخصیت تمام زینت تنها به مرگ پنومونی کمتر از یک ماه پس از ساخت و تست اولین بار در سال 1880 در کنار دو برادر خود را.

در بازی برگشت خود در برابر سوری در بیضی در حال حاضر کاپیتان WG شد و برگشت به حالت عادی خود خود را به ثمر رساند 143 پس از آن بولینگ تقریبا در سراسر به عنوان گلاسترشر برنده توسط یک نوبت و به مقدار زیادی. او در بسیاری از خیابان ها جلوتر از معاصران خود – حتی بیشتر از Don Bradman بود – به ثمر رساند و سه بار به عنوان بسیاری از اجرا می شود به آینده و در نظر گرفتن دو بار به عنوان بسیاری از درها که قطعا او را به رتبه, هنوز, بزرگترین کریکت.

گلاسترشر بودند و در حال اجرا به عنوان یک کلاس اول شهرستان است. در واقع آنها در شهرستان 1870s به لطف خود را به لطف سه زمامدار روم قدیم (در حالی که خود را برادر بزرگتر شد باشگاه منشی). Wisden اظهار داشت گلاسترشر شد “قهرمان کانتی” در سال 1874 سال 1876 1877 و مشترک عنوان با Nottinghamshire در سال 1873. تقریبا هر کس در کریکت به توافق رسیدند. آن باقی مانده بود به روزنامه ها و نشریات به کار کردن روش خود را به ثمر رساند – بدترین بازی از دست داد/بیشترین بازی برنده – اما هر چه سیستم امتیاز گلاسترشر شد قوی ترین شایر.

گفت: این شهرستان در مسابقات قهرمانی شروع نشد تا سال 1890 مناسب داستان های اعمال شده پس از این رویداد یک بار وجود دارد یک انتخابات پیشرو از بانک مرکزی اروپا. بر خلاف Northamptonshire و Somerset, گلاسترشر برنده مسابقات قهرمانی – و شاید که دانش آنها را در هنگام استراحت خود را laurels. آنها شد استفاده می شود به داشتن یک کلاس جهانی کریکت فراموش کردن در مورد پایه ساختارها برای, شگفت انگیز مربوط به شروع با WG گلاسترشر انجام شده در زمینه تولید اطفال خود را برای یک صد سال است.

 

WG را جانشین خود به عنوان “قهرمان” بود که یکی از پسران او – نه پسر فقیر تعمید ویلیام گیلبرت فضل junior که از او predeceased با آپاندیسیت. آن گیلبرت Jessop: کریکت مناسب ترین برای T20 که هرگز بازی که با فرمت است, اما هنوز هم احساس ادواردی عصر.

سرنخ نهفته در Jessop را نام مستعار: “این Croucher”. هر نخبگان کریکت یک تکنیک است که جلوتر از زمان خود و Jessop تا به حال حداقل دو. یکی بود که او خود را کاهش چشم به ارتفاع کنده به عنوان کاسه تحویل داده و این خیزان را فعال کنید او را به زیر توپ ضربه آن را از زمین خارج شد. دوم خود را با شیوه ویژه هر نویسنده بود که او متنوع چنگال خود را بر روی دسته (یک) از بت خود را. اگر او حس توپ خواهد بود کامل او برگزار شد دست خود را در بالای تیغه به درایو; اگر کوتاه او گریبانگیر bat پایین تر برای کاهش و یا جلو. بسیار علمی و چهار سال در کمبریج بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی – Jessop تا به حال یک کریکت مغز: من یک نامه از او شرح حال جرالد Brodribb که می گوید Jessop طراحی و ساخته شده خود را دستکش پنبه حلاجی شده از لاستیک شلنگ باغ گیر معمولی دستکش. (“تنها یک بار او شکستن انگشت!”)

بود مشهور شده بود بازی در حال حاضر در نخست او می توانست بزرگترین انگلیسی کریکت و در عین حال در IPL بزرگتر از جس Buttler یا بن استوکس برای علاوه بر خود زدن او یک پرتاب کننده سریع – او برنده اولین آزمون کلاه در سال 1899 به عنوان یک پرتاب کننده سریع با یک میل شدید برای بولینگ bouncers دور حلقه یک قرن جلوتر از زمان خود – و “تفنگ صحرا نورد” در پوشش: در هر نقش خود را pantherish بدن را فعال کنید او را به کویل و سپس از بند باز کردن. اما به طور عمده او یک hitter وظیفه و شما فقط باید نگاهی به عکس ها – هیچ فیلم افسوس – به درک آنچه که او انجام شده بود پس زیاد توپ ضربه زن را در حال حاضر.

در اینجا Jessop اجرا می شود پایین زمین مانند Kevin Pietersen به رانندگی با پشت پا در هوا مانند فلامینگو. در اینجا او ابجو بد و کم مایه برای یک توپ خارج offstump بیش مربع-پا (11 فرزند Cheltenham, دکتر, او را آورده بود تا در یک باغ کوچک با جراحی ویندوز در آفساید از این رو این legside کارنامه). در اینجا او تقلا-جارو. Jessop نمی رمپ از آنچه ما می دانیم اما او بالای برش به طوری که او را مجبور به یادگیری یک ترفند یا دو قبل از ساخت اولین بازی خود را برای کنپور فوق العاده پادشاهان یا لکنو Lancers; اما او هنوز یک قرن جلوتر از زمان خود.

CB سرخ واقعی تحلیلگر مشاهده شده است که Jessop را به قدرت رسید از منابع مختلف: “دقت در زمان بندی فوق العاده ای آزادی و سرعت بازو-نوسان کمک و شتاب بسیار استفاده کامل از مچ دست و یک استعداد از پرتاب هر اونس از وزن بدن به سکته مغزی است.”

مشکل این است که گلزنان در Jessop عصر ثبت یک رودخانه نوبت لحاظ دقیقه تنها به ندرت اضافه کردن تعداد توپ. اما ما می دانیم که او با آمار 61 خاموش 24 توپ برای گلاسترشر v, Somerset و 72 خاموش 29 برابر Warwickshire – در سه روز مسابقات قهرمانی بازی که بدون نیاز به عجله بسر می رسانید. در دو بهترین آزمون نوبت او به ثمر رساند 93 خاموش 69 توپ در مقابل آفریقای جنوبی در سال 1907 و 102 خاموش 79 برابر استرالیا در بیضی در سال 1902 در “Jessop گرفتن”. خود آزمون متوسط بود و شایسته نیست اما در این معروف ترین نوبت برای انگلستان قبل از Botham, Jessop بعدها نوشت که او مصمم به ضربه در سراسر خط برابر سریع offbreaks هیو Trumble.

Jessop رسیده 100 در کمتر از یک ساعت و 15 بار در کلاس اول کریکت و 200 دقیقا دو ساعت در برابر Sussex. در برابر غرب سرخپوستان در اولین تور انگلستان در سال 1900 او ضربه 157 در یک ساعت خود را به مطلق انسان است. بریستول بار و آینه گزارش داد: “یکی از آنها (غرب هند دونده) را به دروغ و به معنای واقعی کلمه با خنده لرزش پس از یک ضربه بزرگ است.”

و او دزدیدند. تا سال 1910 توپ تا به حال به آمار از زمین در انگلستان به تعداد شش. صدها و یا هزاران Jessop را چهار دست و پا خود را در 26,000 کلاس اول اجرا می شود را شمارش به عنوان شش امروزه. اما او نمی خواهد که بسیار بازی red-ball برای گلاسترشر یا هر کس دیگری که او می شده اند و جمعآوری آن در هوبارت طوفان جامائیکا Tallawahs و بریسل مشعل و همچنین به عنوان MVP در لیگ.

 

هیچ county شده است تا تحت تاثیر گذشته خود را به عنوان گلاسترشر به جز شاید دیگر شهرستان خود را جشن سالگرد 150 کنت. بنابراین اغلب در زندگی ویکتوریا گذشته و عظیم آن زیرساخت های دیکته کند. هیچ شروع با یک ورق تمیز.

مانند یک کشور نفت خیز گلاسترشر به حال کمی نیاز به فعال. آنها می تواند به نظاره نشست و صبر کنید برای این رودخانه به همراه دارند. اولین WG فضل و سپس گیلبرت Jessop سپس Wally هموند و زمانی که بازنشسته شد در سال 1947 همراه با تام Graveney هر چند او تا به حال به ترک Worcestershire و به دست آوردن برخی از جراحی در روح خود را قبل از انجام به عنوان یک رودخانه. چرا زحمت ایجاد مسیرهای زمانی که شما چنین استعداد در شیر در شهرستان ؟

همه که گلاسترشر دولت تا به حال انجام بود اطمینان حاصل شود که 1) رزین در Nevil جاده تبدیل شده و 2) چلتنهام جشنواره سالانه موفقیت, نگه داشتن اعضا و هواداران خوشحال است.

از 50 پیشرو چوگان-داوطلبان در کلاس اول کریکت در تمام دوران پنج شده اند گلاسترشر ریسندگی در حالی که یک ششم WG او بود بی نظیر خود, گرفتن درها با سرعت در جوانان و عدم عطف offbreaks در dotage (به علاوه مقدار زیادی از چت به رودخانه و کمی فشار بر داوری). راز ساده بود: شن و ماسه. بارهای از شن و ماسه بود و گسترش بیش مربع در Nevil جاده هر بهار و ریسندگی مومی.

هیچ یک از این ریسندگی را برای انگلستان: از چپ-armers جورج دنت بازی نمی کند آزمون سام کوک یکی از آنها offspinners تام گودارد و جان Mortimore بازی های برگزار شده تعداد انگشت شماری. انتخاب شد و چارلی پارکر اما مرد دست زدن آقا پلهام وارنر در یک آسانسور – هنگامی که با نفوذ ترین در انگلیسی کریکت – نبود یک حرفه ای بزرگ حرکت می کند. اگر تا کنون وجود داشت یک کاسه به گودال در برابر Don Bradman آن مطمئنا پارکر یک خستگی ناپذیر دقیق سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند چرخاندن توپ به دور از خفاش بازی بولینگ یک fullish ظهر و وسوسه انگیز از رودخانه به offdrive در جلو پا – شات Bradman بود که میلی به بازی به عنوان استیو اسمیت بودن به همان اندازه پایین دست است. اما پارکر محدود به یک آزمون (28 اور دو برای 32) و به رد Bradman دو بار ارزان برای گلاسترشر در سال 1930 (بازی به پایان رسید در یک کراوات) در حالی که او روسی دور بقیه بریتانیا آزادانه.

هیچ سریع کاسه اما: گلاسترشر نمی تواند تولید یکی از آن. از این رو برای همه خود بزرگ ضربه زن و ریسندگی که در زمان درها توسط هزار, آنها هرگز موفق به کسب قهرمانی پس از 1870s اگر چه آنها آمده اند دوم شش بار. WG Jessop و هموند تا به حال به انجام بسیاری از سرعت بولینگ خود را به عنوان خفاش زمینه و کاپیتان.

بخش دوم دارایی خود بود Cheltenham Festival. در سال 1876 در کالج زمین WG بود گل اول سه قرن در این مسابقات شکست نخورده 318 برابر یورکشایر زمانی که یکی از روزنامه های محلی پیشنهاد WG قرار داده بود شرط انجام این کار: نه نابجا و اعتماد به نفس و نه بر خلاف قوانین از روز است. او به ثمر رساند 344 برای MCC در برابر کنت و 177 برابر Nottinghamshire در دو نوبت قبلی: فقط 839 طبقه اول اجرا می شود در ده روز!

همیشه از این Cheltenham Festival شده است برجسته از تقویم اجتماعی. شراب جریان در چادر سیب در غرفه های موقت; تابستان است خود را به عنوان داغترین جشنواره برگزار می شود در این کالج تعطیلات و پر زرق و برق است مشاهده اطراف Cotswolds که در آن سرهنگ و nabobs بازنشسته پس از ساخت ثروت خود را در هند است. اگر گلاسترشر شده اند و داشتن یک فقیر فصل اما پیروزی در چلتنهام با نشاط خوبی نشان می دهد! و فقط همان اگر آنها شده اند با داشتن یک فقیر فصل پس از آن از دست دادن در چلتنهام. به مناسبت چیزی است.

پدر من همیشه ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود پرکارترین هفته از هر کریکت در کلاس اول سطح: خوب هاموند در چلتنهام در سال 1928. در برابر ساری در یک بازی غیر این صورت lowish نمرات هاموند به ثمر رساند 139 و 143 و در زمان ده در جلب لغزش – اکثرا پارکر – و اخراج جک هابز برای 96. در برابر Worcestershire (بازی شروع روز بعد) او دگرگون سراسر مصرف 15 درها برای 128 و 80 به ثمر رساند به عنوان گلاسترشر برنده توسط یک نوبت.
خوب هموند می رود به خفاش برای MCC مقابل استرالیا


اعتبار: گتی ایماژ

پدر من star-struck برای زندگی است. او گفت: دو تا از بزرگترین افرادی که تا کنون زندگی می کردند بودند شکسپیر و هموند. او به دست آمده تولدش – دومی متاسفانه – و یا به جای او متقاعد خواهر دوقلوی او را از او بپرسید و خوب به مراتب بیشتر تمایل به پاسخ به یک درخواست.

بعد Cheltenham Festival به من اطلاع از هموند بر روی بروید. زهیر عباس – تنها آسیایی, ضربه به 100 کلاس اول قرن ها بود پنبه حلاجی شده برای گلاسترشر در برابر اسکس دیوید Acfield خوب offspinner تبدیل توپ به پایین شیب. زهیر در Chapel end, حال, زرق و برق دار ترین پوشش-درایو wristier از هاموند اما کمتر ابریشمی و او نگه داشته cover-رانندگی و سوراخ کردن زمینه حتی زمانی که Acfield speared در انگشتان خود را. جمعیت, مست, در حال حاضر در زیبایی محیط و پنبه حلاجی شده رفت delirious.

 

هنگامی که شما راه می رفت به Nevil جاده تا یک زن و شوهر از سال پیش, عکس از برخی از برجسته گلاسترشر اطفال نوشته شده بودند در هر دو طرف از عبور-راه های منتهی به غرفه. هیچ نشانه ای از این شهرستان موفق ترین کاپیتان علامت Alleyne که در اصل آمد از باربادوس یا از کورتنی والش از جامائیکا بود که ارزش زیادی به خارج از کشور امضای مصرف بیش از 800 قهرمانی درها در 20.01 اجرا می شود هر: زمانی که او و دیوید لارنس شدند بخار در در و فنری Cheltenham, پنبه حلاجی شده بود خیلی راحت تر در آزمون مطلوب رزین. یک بازیکن در خارج از کشور بود که بر اساس یک عکس بود Jonty رودز از آفریقای جنوبی که با بازی در یک فصل را ندارد unexceptionally.

Alleyne led گلاسترشر به دو محدود اور غنائم در سال 1999 و هر سه در سال 2000. او و کیوی مربی جان Bracewell کار کرده و یک فرمول. این شهرستان تا به حال هیچ بازیکنان ستاره – هنوز هم نمی چرا که آنها نمی توانیم یک – اما آنها تا به حال بارها از allrounders از جمله Alleyne و کار تیمی بزرگ. در یک خشک سوء نیت زمین در Nevil جاده آنها را جمع آوری در مجموع از انواع و سپس فشار زندگی از مخالفان با دو offspinners و یک باتری متوسط-پیسرز در نظر گرفتن سرعت خاموش. اجرا کردن حلقه? چه با جک راسل ایستاده است ؟
علامت Alleyne شمار با اتحادیه نورویچ NCL جایزه بنسون و هجز جام و NatWest جایزه – که همه برنده شد در کنار او


اعتبار: گتی ایماژ

میدلسکس شده بود خانه Afro-Caribbean کریکت نه به خاطر آن بود Haringey کریکت که تا به حال پرورش Alleyne و بیش از یک دوجین دیگر county بازیکنان. سپس آن را بریستول که Alleyne و والش شد و قهرمانان محلی و بریستول در غرب سرخپوستان خود را به حال زمین و یک نرم افزار از باربادوس. در حال حاضر آن را به هیچ وجه مگر اینکه از آن است که او.

 

تنها نقطه ضعف این استراتژی برنده شدن سفید-توپ غنائم بود که گلاسترشر قهرمانی کریکت بود د-همگانی. آنها تنزل مقام در سال 2005 ماند و در بخش دوم تا ترویج سپتامبر گذشته. بدون ضربه و یا دیگر بازیکنان ستاره هیچ بودجه شن و ماسه به گسترش در زمین هر مطلب فقط یک تنظیم به موجب آن مدرسه خصوصی اطفال از آکسفوردشایر خواهد پیوستن به آن از گلاسترشر. مشکل گیگ برای ریچارد داوسون شد که او سر مربی در اوایل 2015 در سن 34.

در عین حال داوسون شگفتی های کار کرده در قرمز و سیاه و سفید و توپ را بیشتر از منابع محدود است. مانند انگلستان سر مربی کریس Silverwood و سر مربی که منجر اسکس به قهرمانی و T20 عناوین فصل گذشته آنتونی مک گراث Dawson متولد شد و به ارمغان آورد تا در یورکشایر, بازی های برگزار شده برای شهرستان و تا به حال چند آزمون برای انگلستان بدون ترک خوردگی آن در آن سطح است.

“او بسیار دقیق با تاکتیک های خود می گوید:” گلاسترشر allrounder بنی هاول در مورد داوسون. “او خواب ندارد زیرا او صرف زمان زیادی را در رفتن به جزئیات مانند در چلتنهام او کار می کرد که بسیاری از اجرا می شود رفت و به مرد سوم مرز است که برای ما زحمت با یک خندقها و همیشه شروع با یک مرد سوم. در عین حال او پیر است-در مدرسه است که او را نگه می دارد آن را ساده را برای ما و او این است که همیشه آماده برای پرتاب توپ در شما در شبکه.

از سال 1998 زمانی که گلاسترشر jettisoned کورتنی والش به 2014, گلاسترشر موفق به کسب سه قهرمانی مسابقات در چلتنهام ، پس داوسون در زمان شارژ آنها موفق به کسب هفت نفر از 11 بازی – و آخرین زن و شوهر شده اند, تنگ, پس از اتمام جایی که سوم-man تاکتیک می تواند ساخته شده تفاوت.

برنده شدن در نتیجه زمین در چلتنهام و چند در جاده ها در حالی که پنبه حلاجی عمیق برای تضمین بالا-نمره تساوی با مقدار زیادی از نقاط جایزه در Nevil جاده گرفته شده این شهرستان به بخش اول.

“او همچنین نصب اعتقاد ما این است که ما به اندازه کافی خوب بود تا با بهترین عنوان در حالی که برای ما شده بود بسیار ترسو به عنوان یک باشگاه و بازیکنان” هاول می افزاید: در مورد داوسون. “در حال حاضر بچه ها باور آنها به اندازه کافی خوب برای بازی با انگلستان و ضرب و شتم هر تیم در هر روز داده شده.”

داوسون هر چند او ساخته شده یک مناسب و معقول آزمون برای اولین بار در محلی در 2001-2 بود که خیلی cop به عنوان یک offspinner – بازوی خود را فراتر رفت و عمودی – اما او همیشه علاقه مندان و شروع مربیگری به عنوان یک sparky دانشجو در دانشگاه اکستر. هرگز ترسو یا: او از پشت برت لی در استرالیا در 2002-3 که هر کس در انگلستان تیم انجام دادیم.
ریچارد داوسون برگ این زمینه با استیو Harmison در WACA را در سال 2002


اعتبار: PA

صرفه جو به عنوان یک Yorkshireman Dawson به بازسازی خانه خود در نزدیکی زمین و او می تواند نقطه مقرون به صرفه با دیدن چیزی در بازیکنان است که سایر استان ها ندارد. رایان Higgins – از زیمبابوه از طریق میدلسکس – که منجر شد allrounder در بخش دوم فصل گذشته. تا به حال شده است وجود دارد مناسب قهرمانی در این تابستان آن را جذاب برای دیدن چگونه این جوان افغان legspinner قیس احمد شانس تحت داوسون.

سر مربی انگلستان شیرها در زمستان سال گذشته زمانی که آنها whopped استرالیا در ‘آزمون’ در ملبورن – جریمه بیانیه پیش از بعدی خاکستر – داوسون مقصد است برای بالا: Silverwood جانشین اما یکی ؟ و او می تواند با او جیمز Bracey یا به عنوان یک wicketkeeper-رودخانه به عنوان او با شیرها و یا به عنوان جمع و جور و بیمار lefthanded آزمون شماره 3.

کریس گسترده نمایندگی انگلستان به عنوان به زودی به عنوان او به سمت چپ گلاسترشر برای Nottinghamshire اما Bracey خواهد بود که برای اولین بار بریستول متولد کریکت بازی یک آزمون برای انگلستان – یک بازی برای گلاسترشر در زمان پس از دیوید اسمیت در سال 1961 تقریبا 60 سال پیش. چنین بوده است و عدم وجود مسیرهای این شهرستان پس از دستور زبان مدارس تولید Jessop, هاموند Graveney, Mortimore و دو تن دیگر از مدافعان در Arthur میلتون و دیوید آلن.

یکی از شهرستان های جشن تولد 150 بود دعوت 150 مدارس برای بازدید Nevil جاده یا Cheltenham Festival که ممکن است شروع یک مسیر آینده. یکی دیگر از ابتکار عمل خواهد شد که حتی با ارزش تر اگر مسابقات در صحنه, در پشت درهای بسته است به زندگی می کنند جریان با شش دوربین در بریستول پوشش هر تیغه از چمن نه دو است که ملی هنجار شده است. این جشن خواهد بود بیش از نورد به سال آینده.

Nevil جاده به خودی خود هرگز نگاه lovelier از آن بود زمانی که قفل شده است – و یا حداقل نزدیکترین شده است به خوش تیپ در برابر پس زمینه از آپارتمان های جدید است. به همین دلیل در معرض یک میدان در کنار چنین Dickensian ساختمان به عنوان مولر یتیم خانه بود که تا کنون انتخاب شده غیر قابل توضیح است – مگر اینکه حقیقت در وجود دارد که شایعه که WG بزرگ بود mate از توسعه دهنده. وجود دارد چیزی در آن برای WG زمانی که او اعلام کرد Nevil جاده به “یکی از بهترین زمینه در جهان است ، نمی خواهد قرار داده و از آن گذشته او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر