Led Zeppelin سرقت نیست باز ریف گیتار برای آن یاد آهنگ “پلکانی به بهشت” یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت شنبه. این حکم توسط 9th مدار دادگاه تجدید نظر تأیید یک تصمیم توسط لس آنجلس داوران در سال 2016.

جیمی پیج و رابرت پلنت Led Zeppelin متهم شدند خوشهچین 1968 آهنگ “برج ثور” توسط گروه روح. طرح دعوی در دادگاه ادعا کردند که این دو آشنا بودند با آهنگ چون روح و Led Zeppelin شد و در همان لایحه برای چندین نشان می دهد که در سال 1968 و 1969. “Stairway to Heaven” بود که در سال 1971 منتشر شد.

“مسلم است که روح و روان و Led Zeppelin مسیرهای عبور در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970” دادگاه گفت: در 72 صفحه, نماز جمعه ذکر شده توسط CBS Los Angeles. “باند انجام شده در همان محل و در حداقل سه بار در بین سال 1968 و 1970. Led Zeppelin همچنین انجام جلد یک روح آهنگ, ‘Fresh زباله است.’ اما هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد که این دو گروه تور با هم یا که Led Zeppelin اعضای گروه شنیده روح انجام ‘برج ثور.'”

روند اخبار ”

وکیل فرانسیس Malofiy که نماینده املاک و روح خواننده و ترانه سرا سفت ولف می خواستم ولف به دریافت آهنگسازی و اعتبار اهدا می شود خسارت بین $3.4 میلیون و 13.5 میلیون.

“واقعیت این است که ما ثابت دسترسی به, اما آنها هرگز می تواند شنیدن آنچه که آنها تا به حال دسترسی به” Malofiy گفت: در سال 2016. “این عجیب و غریب است.”

صفحه گیاهی و Led Zeppelin نوازنده بیس جان پل جونز همه شهادت در اصلی دادگاه اگر چه جونز بود که در طرح دعوی در دادگاه. هیئت منصفه اجازه داده نمی شد به شنیدن ضبط یا “Stairway to Heaven” یا “برج ثور” به عنوان طرح دعوی در دادگاه بیش از یک کپی رایت ادعا می کنند و تنها نت موسیقی زمینه با ایالات متحده کپی رایت ، به جای نوازندگان برگزار مقدمه به “Stairway to Heaven” گیتار و “برج ثور” در پیانو.

یک سه قاضی پنل انداخت بیرون 2016 تصمیم گیری در این زمینه قاضی دادگاه به هیئت منصفه معیوب, دستورالعمل با توجه به CBS Los Angeles. این چراغ به روز دوشنبه full-پنل شنوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im