ایندیانا استاد اقتصاد پیش بینی شده در یکشنبه که coronavirus همه گیر می تواند هزینه های ایالات متحده $7 تریلیون دلار و در ماه ژوئن داخلی نرخ بیکاری خواهد بود بزرگتر از در هر نقطه ای از زمان رکود بزرگ.

با تایید موارد COVID-19 به سرعت در حال افزایش در سراسر امریکا و فدرال و دولت های محلی منتقل شده اند به حالت تعلیق بزرگ داخلی بخش فعالیت ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است. و به عنوان میله مراکز و ناهار خوردن در موسسات همچنان به سراسر کشور میلیون ها نفر از آمریکایی ها یا در حال حاضر گذاشته شده است از شغل خود و یا به احتمال زیاد خواهد شد به زودی.

“بدون شدید مراحل CDC تخمین می زند COVID-19 آلوده را از 70 به 150 میلیون آمریکایی در چند ماه آینده از آنها 80 درصد را بیمار” مایکل هیکس مدیر مرکز کسب و کار و تحقیقات اقتصادی و استاد اقتصاد در راتگرز مدرسه کسب و کار در توپ دانشگاه گفت: عصر ایران. “از کسانی که بیمار 5 درصد خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 1.2 درصد خواهد مرد. این امر تاثیرات زیادی از هزینه های اقتصادی.”

“اقتصاددانان جای یک دلار ارزش در زندگی انسان به منظور کمک به تعادل بهره مندی از صرفه جویی در زندگی مقررات و هزینه های اجتناب ناپذیر” او توضیح داد: “با استفاده از این برآورد مرگ و میر ناشی از پیش بینی COVID-19 بیماری به راحتی می تواند هزینه های ایالات متحده بیش از $5 تریلیون.”

هزینه های درمانی برای درمان افراد آلوده می تواند هزینه های اضافی $2 تریلیون هیکس اضافه شده و اشاره کرد که این تخمین ها خوشبین هستند.

هیکس در ابتدا ساخته شده پیش بینی های اقتصادی در یک تفسیر قطعه منتشر یکشنبه در کسب و کار و اقتصادی تحقیق CBER) مرکز داده یک وب سایت میزبانی شده توسط Ball State University.

“ما در رکود خواهد شد که [یک] بسیار عمیق یک” هیکس نوشت. “از مارس 1, ایالات متحده آمریکا به حال 2.66 میلیون پیشخدمت،. تقریبا همه آنها در حال حاضر بیکار است. نرخ بیکاری در ایالات متحده دو برابر خواهد شد و در دو هفته و افزایش دو رقمی توسط ممکن است.”

هیکس تخمین زده است که در ماه ژوئن نرخ بیکاری در سراسر کشور خواهد شد “بالاتر از توان در هر نقطه ای از زمان رکود بزرگ.” او در ادامه به استدلال می کنند که بسیاری از اقتصاددانان آمریکایی به نام “سریع و گران مداخله” و پیش بینی کرد که بدون چنین اقدامات تهاجمی هزینه این بیماری به احتمال زیاد خواهد شد در مجموع حدود 7 تریلیون.

“من باید اشاره کرد که قبل از ریاضیات اپیدمیولوژی شبیه به ریاضیات اقتصاد … ما اقتصاددانان می توانید کار خود قرار داده و چهره دلار به اپیدمیولوژیک تخمین می زند” نوشت: هیکس. “من حساب بدون این اقدامات تهاجمی هزینه های خوش بینانه ترین تخمین از این بیماری در ایالات متحده آمریکا بیش از $5 تریلیون. مراقبت های پزشکی هزینه اضافه خواهد شد شاید یکی دیگر از 2 تریلیون دلار.”

اقتصاددانان به نام برای اقدام تهاجمی توسط دولت فدرال برای کاهش هزینه های اقتصادی این ویروس که شامل اکثر گسترده استقراض طرح پس از جنگ جهانی دوم با توجه به نیویورک تایمز.

از صبح روز یکشنبه داخلی موارد از COVID-19 ویروس بیش از 26,000 با حداقل 340 ثبت مرگ و میر و 176 بهبود. با این آمار و ارقام در ایالات متحده تبدیل شده است و این کشور با چهارم-بیشترین تعداد مثبت coronavirus موارد زیر چین و اسپانیا و ایتالیا.

تعداد موارد در سراسر جهان پیشی گرفته است 311,000 با بیش از 13000 مرگ و میر و 93,000 بهبود.

Coronavirus
مردم با پوشیدن ماسک و عینک ایمنی عبور توسط یک COVID-19 غربالگری چادر در خارج از بروکلین بیمارستان مرکز در مارس 20, 2020 در بروکلین شهر نیویورک.
آنجلا Weiss/Dr Alistair McInnes, نلسون ماندلا شهری دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de