Covid-19 می تواند کشتن بیشتر مردم از طریق گرسنگی از ویروس هشدار آکسفام

بیشتر مردم از گرسنگی می میرند ناشی از این بیماری همه گیر از coronavirus در این سال با توجه به یک گزارش از آکسفام.

حدود 122 میلیون نفر از جمعیت فقیرترین مردم می تواند سقوط عمیق تر به گرسنگی و فقر معادل به 12,000 اضافی مرگ و میر در یک روز, خیریه گفت. جهانی نرخ مرگ و میر برای Covid-19 اوج رسید در 10 ، 000 مرگ و میر در هر روز در ماه آوریل است.

این می آید به عنوان عوارض بعد از همه گیر و مستندات منجر به جرم بیکاری کاهش درآمد اختلال در تولید مواد غذایی و کاهش کمک های انسان دوستانه.

در سال گذشته 821 میلیون نفر دچار ناامنی غذایی که 149 میلیون مواجه سطح بحران گرسنگی یا بدتر. اما در حال حاضر چشمگیر, رکود, اقتصاد و محدودیت های شدید در جنبش منجر به بیکاری توده.

این گزارش نشان داد که جهان 10 بدترین غذا در نقاط’ از جمله افغانستان و سوریه و یمن و سودان جنوبی. کشورهای با درآمد متوسط مانند هند و آفریقای جنوبی و برزیل نیز تجربه سرعت در حال افزایش سطح گرسنگی با میلیون ها نوک بودن بیش از لبه.

سانا یک مادر چهار فرزند و صاحب یک سالن مو در یمن گفت: این موسسه خیریه: “من به سختی به دست آوردن یک مشتری به سالن از چند ماه گذشته من در حال سقوط کوتاه به پرداخت هزینه و اجاره برای بیش از دو ماه و خرید مواد غذایی در اعتبار. من نمی دانم چه باید بکنید.”

یمن که ویران شده است از پنج سال از جنگ در حال تجربه بدترین بحران انسانی در جهان با دو سوم از جمعیت گرسنه و بیش از دو میلیون کودک مبتلا به متوسط یا شدید سوء تغذیه.

در افغانستان به مرز تعطیلی رسید منابع غذایی و رکود اقتصادی در کشور همسایه ایران منجر به کاهش در پرداخت این پول است که کارگران مهاجر به خانه به خانواده خود را. آن را تحت فشار قرار دادند تا یک میلیون نفر را در آستانه قحطی در حال حاضر ایستاده در 3.5 میلیون, در مقایسه با 2.5 میلیون در ماه سپتامبر 2019.

در ماه ژوئن سال 2020 93 درصد از خانواده ها در نیاز فوری به کمک های اضطراری و 70 درصد از خانوارهای گزارش کاهش درآمد و قطع حواله جریان خیریه گفت.

چهار دهه جنگ مجبور بیش از چهار میلیون نفر به ترک خانه های خود و نابود معیشت.
Zohora (92) جستجو برای مواد غذایی برای نوه او. او گفت: “هیچ غذایی در خانه. ما با توجه به برخی از اغراق برنج به عنوان امداد که ما دیروز به پایان رسید. در حال حاضر من می خواهم از خانه به خانه و اگر درخواست روستاییان می تواند به من برخی از برنج. وجود دارد پنج نفر در خانه من. نوه من گرسنه هستند. ما هرگز در مواجهه با این نوع بحران و در طول عمر من است.”


اعتبار: Fabeha منیر/آکسفام

مواد غذایی تولید شده اند تحت فشار قرار دادند به آستانه بیش از حد زیر محدودیت های مسافرتی و بیماری در میان کارکنان معنی کشاورزان قادر به کشت و برداشت محصولات زراعی است.

Kadidia دیللو یک شیر تولید در بورکینافاسو گفت: “به فرزندان من چیزی برای خوردن در صبح دشوار شده است. ما کاملا وابسته به فروش شیر و با بسته شدن بازار ما نمی توانیم فروش شیر کنه. اگر ما نمی فروش شیر نمی خوریم.”

کمک های بشر دوستانه به پناهندگان و کمک های آژانس تا به حال به مقیاس و یا تعلیق کار. تا به امروز تنها 24 درصد از Covid-19 جهانی بشردوستانه پاسخ طرح شده است تامین می شود و تنها نه درصد از پول مورد نیاز برای مقابله با ناامنی غذایی شده است متعهد.

جهان ثروتمندترین کشورها نیست مصونیت است یا نه. در انگلستان در طول چند هفته اول مستند 7.7 میلیون بزرگسال کاهش وعده های غذایی خود را اندازه و یا وعده های غذایی از دست رفته و به 3.7 میلیون بزرگسال به دنبال غذا از سازمان های خیریه و یا بانک های مواد غذایی.

این گزارش همچنین نشان داد که تقریبا هشت میلیون انگلیسی ها تا به حال کاهش اندازه بخش و یا وعده های غذایی از دست رفته در طول چند هفته اول از مستند و خیریه به حکومت عمل می کنند.

دنی Sriskandarajah مدیر اجرایی آکسفام GB گفت که دست کشیدن بر روی اثرات این ویروس می باشد “به مراتب گسترده تر از ویروس خود را”.

و در عین حال کسانی که در بالا ادامه دارد و به سود با توجه به آکسفام. هشت نفر از بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی شرکت در جهان را به پرداخت بیش از $18bn (£14bn) به سهامداران خود را پس از سال 2020 – 10 برابر بیشتر از درخواست شد در سازمان ملل متحد Covid-19 درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از آسیب پذیر ترین مردم گرسنه است.

آقای Sriskandarajah گفت: “این یک غم کیفرخواست از ما شکسته سیستم غذایی که میلیون ها نفر از مردم در صورت گرسنگی در حالی که هشت نفر از بزرگترین مواد غذایی و نوشیدنی شرکت پرداخت £14 میلیارد برای سهامداران خود به عنوان بیماری همه گیر در سراسر جهان است.”

آکسفام به نام برای دولت را به اقدام فوری برای پایان دادن به این بحران گرسنگی به طور کامل توسط کمک های مالی سازمان ملل متحد انسانی تجدید نظر ساختمان عادلانه تر و بیشتر انعطاف پذیر سیستم های مواد غذایی, ترویج مشارکت زنان در تثبیت شکسته سیستم غذایی و مصرف اقدام فوری برای مقابله با بحران آب و هوا.

آقای Sriskandarajah گفت: “دولت می تواند صرفه جویی در زندگی در حال حاضر با بودجه سازمان ملل متحد Covid-19 دادگاه تجدید نظر و حمایت از فراخوان جهانی آتش بس برای پایان دادن به جنگ به منظور مقابله با این بیماری همه گیر.

“انگلستان می تواند یک تفاوت واقعی با دفاع از لغو بدهی در G20 نشست وزرای دارایی هفته آینده برای پرداخت هزینه های حمایت اجتماعی اقدامات مانند پول نقد کمک های مالی برای کمک به مردم برای زنده ماندن.

“برای بسیاری از مردم Covid-19 می آید به عنوان یک بحران در بالای یک بحران است. برای شکستن چرخه گرسنگی دولت باید ساخت عادلانه تر و پایدار تر های غذایی است که اطمینان حاصل شود در مقیاس کوچک تولید کنندگان و کارگران کسب یک دستمزد زندگی می کنند.”

محافظت از خودتان و خانواده خود را با یادگیری در مورد بهداشت جهانی امنیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net