Covid-19 ‘فوق العاده مسری در دفاتر شلوغ’, مطالعه می یابد

یک مطالعه جدید بر اهمیت مشغول محل کار به عنوان یک انکوباتور از coronavirus به عنوان سازمان بهداشت جهانی گفته است که “در حال ظهور شواهد” که Covid-19 را می توان از طریق هوا.

مطالعه منتشر شده در مجله در حال ظهور بیماری های عفونی نگاه از شیوع کروناویروس در یک مرکز تماس در کره جنوبی در ماه مارس که در آن 43.5 درصد از افراد مشغول به کار در یک طبقه از ساختمان آزمایش مثبت برای این بیماری است.

پس از یک کارمند بیمار با این ویروس مقامات بهداشتی آزمایش 1,143 از خود و یا همکاران او و نشان داد که 97 آزمایش مثبت – 94 از آنها مشغول به کار در همان طبقه از دفتر. اکثر همه کار می کرد در همان سمت از ساختمان بسیاری از نشستن در کنار و یا در مقابل یکدیگر.

نویسندگان نوشت که شیوع نشان داد که Covid-19 “می تواند فوق العاده مسری در شلوغ دفتر تنظیمات مانند یک مرکز تماس”.

“قدر از شیوع نشان میدهد که چگونه یک چگالی بالا محیط کار می تواند تبدیل به یک خطر بالا سایت برای گسترش Covid-19 و به طور بالقوه یک منبع انتقال بیشتر:” آنها اضافه شده است.

یک مطالعه قبلی در همان مجله نگاه شیوع در میان 10 شام در یک رستوران در گوانگژو چین در ماه ژانویه است. این شام نشسته بودند در سه جداگانه جداول و محققان بر این باورند که جریان هوا از یک واحد تهویه مطبوع می تواند گسترش قطرات بین سه گروه مشاهده نشد.

این سوال بیش از چگونه بیماری است انتقال داده شده است اضافه شده فوریت در روزهای اخیر پس از یک گروه از بیش از 200 دانشمندان نوشت: نامه سرگشاده ای به کسانی که اصرار به مقامات برای تشخیص امکان هوابرد انتقال ویروس است.

دستورالعمل های جاری از این است که تمرکز بر روی این ویروس در حال گسترش در درجه اول از طریق قطرات از بینی یا دهان که اخراج هنگامی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه یا صحبت می کند. که در حال حاضر توصیه می کند که بهترین راه برای جلوگیری از برداشتن virus است از طریق شستن دست و اجتماعی فاصله.

اما امضا کنندگان این نامه منتشر شده در بالینی بیماری های عفونی مجله نامیده اند در مقامات بهداشت برای به روز رسانی راهنمایی شامل اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال هوابرد مانند ارائه تهویه کافی به حداقل رساندن تیراژ هوا و اجتناب از ازدحام بیش از حد – به خصوص در حمل و نقل عمومی.

صحبت کردن در یک رویداد در چتم هاوس در چهار شنبه پروفسور دیوید Heymann بیماری های عفونی متخصص و مشاور که گفت: یک احتمال وجود دارد که می تواند وجود داشته باشد “هوابرد انتقال این ویروس در فضاهای محصور”.

“وجود دارد برخی از مطالعات که در حال رفتن به در حال حاضر. و کسی که در حال انتظار برای دیدن نتایج این. یکی از این است که برای قرار دادن یک حیوان است که می توان با این ویروس آلوده به مکان های مختلف در سراسر اتاق در بیمارستان و یا هر کجا که برای دیدن اگر آن حیوانات در حال آلوده شدن. و که در حال انجام با hamsters,” او گفت:.

درست هوابرد گسترش ویروس به معنی آن می تواند بسیار بیشتر از یک تا دو متر دانشمندان در حال حاضر می گویند این امر گسترش یافته است. این امر به این معنی است که مردم می تواند در معرض خطر خارج در حالی که اکثر کارشناسان بر این باورند, هوای آزاد, انتقال Covid-19 بسیار بعید است.

پروفسور Heymann گفت: سوئیس که یک کم مثل تعداد و جایی که مردم شروع به جمع نشان داد که برنامه انتقال بعید است. “وجود دارد هر گونه نشده است نشان می دهد که این فقط هوابرد و گسترش در جامعه است. .. در صورتی که این برنامه می تواند تاثیر مردم راه رفتن پایین خیابان,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de