COVID-19 کشته شدن 20 برابر بیشتر از مردم هر هفته به طور متوسط از آنفولانزا, دانشمندان تخمین می زنند

نیوزویک | No comments

COVID-19 کشته شدن 20 برابر بیشتر از مردم هر هفته به طور متوسط از آنفولانزا در اوج خود, دانشمندان می گویند که استرس چهره های عمومی است که استدلال می کنند آن است که “فقط یکی دیگر از آنفولانزا” در حال نزدیک شدن به اطلاعات موجود اشتباه است.

در مقاله منتشر شده در مجله JAMA Internal Medicine, Dr. جرمی ساموئل فاوست از دانشکده پزشکی هاروارد را در Brigham و بیمارستان زنان و دکتر Carlos del Rio از اموری دانشکده پزشکی دانشگاه توضیح داد که چرا آن گمراه کننده است به مقایسه COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون با فصلی مرگ و میر آنفولانزا. آنها استدلال می کنند هفتگی آمار و ارقام بهتر نقطه از مقایسه.

“در عین حال مقامات دولتی همچنان در مقایسه بین آنفلوانزای فصلی و SARS-CoV-2 [coronavirus] مرگ و میر اغلب در تلاش برای به حداقل رساندن اثرات آشکار همه گیر” آنها نوشت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان مثال در گذشته در مقایسه با کروناویروس به آنفولانزا با این استدلال که “ما هرگز تعطیل کشور برای آنفولانزا” در حالی که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نام کروناویروس “کمی آنفولانزا.”

coronavirus, covid19, getty
یک زن پیاده روی گذشته نقاشی های دیواری بر روی دیوار به تصویر می کشد اقدامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus در آبیجان در مارس 15 سال 2020 است.
ISSOUF SANOGO/خبرگزاری گتی ایماژ

مقامات دولتی ممکن است فاقد درک درستی از چگونه آنفولانزای فصلی و COVID-19 داده است که علنا گزارش جفت گفت. به طور مشابه به دیگر بهداشت عمومی سازمان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) اطلاعات سهام در موارد و مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزای فصلی به عنوان یک برآورد بر اساس طبقه بندی بین المللی بیماری ها کدهای پزشکی طبقه بندی لیست نه به عنوان داده های خام به عنوان انجام شده است با COVID-19.

فاوست و دل ریو نشان داده شده که چگونه این ارقام می تواند غلط. در اوایل مارس سال 2020 حدود 65,000 نفر در آمریکا کشته شده بود از COVID-19. و آنفلوآنزا کشته شدن حدود 23,000 به 61,000 بین 2013-2014 و 2018-2019 فصل فاوست و دل ریو اظهار داشت: با استناد به داده های CDC. “این شماره به نظر می رسد شبیه به برآورد تعداد مرگ و میر آنفلوانزای فصلی گزارش سالانه توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری” جفت اذعان کرد.

اما بین 2013-2014 و 2018-2019 تعداد شمارش آنفولانزا مرگ و میر در محدوده 3,448 تا 15 620 در سال است. بنابراین CDC برآورد مرگ و میر آنفولانزا تقریبا شش برابر بیشتر از آمار و ارقام گزارش شده. در مقابل COVID-19 مرگ و میر در حال شمارش و منتشر شد به عنوان آنچه که اعتقاد بر این است که رقم واقعی نویسندگان استدلال می کردند.

چه چیزی بیشتر “آشکار ارزی از مرگ” بین این دو شرایط مطابقت ندارد تا خط مقدم شرایط مثلا در مناطق با کمبود هواکش. “تقاضا در بیمارستان منابع در طول COVID-19 بحران رخ داده است نیست قبل از اینکه در آمریکا و حتی در بدترین آنفلوانزا فصول” فاوست و دل ریو نوشت.

بنابراین دقیق تر به مقایسه هفتگی COVID-19 و آنفولانزای فصلی و میر آنها گفت. در مجموع 15,455 مردم اند از COVID-19 در ایالات متحده در هفته پایان روز شنبه, مارس 21 با 14,478 درگذشت این هفته پایان روز شنبه, مارس 14. در مقابل 351 به 1,626 نفر به ترتیب در اوج هفته از آنفلوانزا در فصل 2013-2014 به 2019-2020. به طور متوسط 752.4 نفر را در اوج هفته از فصل آنفولانزا بین 2013 تا 2020.

“این آمار در شمارش مرگ و میر نشان می دهد که تعداد COVID-19 مرگ و میر برای هفته پایان آوریل 21 9.5 برابر به 44.1 برابر بیشتر نسبت به اوج هفته از شمارش آنفلوانزا مرگ و میر در طی 7 فصل آنفلوانزا در آمریکا با 20.5 برابر ميانگين افزایش” دانشمندان نوشت.

و به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در فاوست و دل ریو پیش بینی نسبت شناخته شده COVID-19 و آنفلوانزا مرگ و میر است به احتمال زیاد به افزایش به عنوان CDC اذعان خود coronavirus گزارش های عقب مانده بودن دیگر منابع منتشر شده به طور متوسط یک تا دو هفته. شماره های منتشر شده این هفته پایان مارس 11 نشان می دهد که موقت COVID-19 کشته شد 14.4 برابر بیشتر از مرگ و میر آنفولانزا در آنچه تصور می شده اند در این فصل اوج.

بر اساس محاسبات خود از نویسندگان بر این باورند که یا CDC سالانه آنفولانزا مرگ برآورد overestimationsیا COVID-19 مرگ و میر است دست کم گرفتن. این می تواند برای تعدادی از دلایل از جمله محدود تست ظرفیت بالقوه coronavirus موارد منفی کاذب نتایج. مثلا coronavirus ممکن است نشان می دهد در نمونه گرفته شده از COVID-19 بيماران در مرحله بعد از این بیماری است. علاوه بر شهرهایی مانند نیویورک شروع به گزارش هر دو احتمالی و تایید COVID-19 موارد تغییر داده است آمار و ارقام مرگ و میر “که در اثر دو منظوره خط بین شمارش و برآورد تعداد COVID-19 مرگ” آنها نوشت.

“در مقابل آنفلوانزا شمارش ممکن است کمتر قابل اعتماد به دلیل بالغ آنفلوانزا مرگ و میر نیست گزارش به مقامات بهداشت عمومی به عنوان مورد برای COVID-19 مرگ” فاوست و دل ریو توضیح داد. این به این معنی اپیدیولوژی باید حساب به صورت بالقوه underreporting در تجزیه و تحلیل آنها.

مورد مرگ و میر, نرخ و یا تعداد زیادی از مردم شناخته شده است به یک بیماری که به مرگ نیز دچار سردرگمی وضعیت گفت: دلم ریو و فاوست به عنوان آنها در محدوده بین 1 درصد و 15 درصد در این نقطه در این بیماری همه گیر.

این جفت ارز هشدار داد: “به طور مستقیم در مقایسه با داده ها را برای 2 بیماری های مختلف در هنگام مرگ و میر, آمار به دست آمده توسط روش های مختلف فراهم می کند و اطلاعات نادرست است. علاوه بر این از شکست های مکرر مقامات دولتی و دیگران را در جامعه در نظر گرفتن این آماری تفاوت تهدید سلامت عمومی است.

“مقامات دولتی ممکن است تکیه بر چنین مقایسه نتیجه برداشت غلطی CDC داده زمانی که آنها به دنبال بازگشایی اقتصاد و د-تشدید استراتژی کاهش. اگر چه مقامات می گویند که SARS-CoV-2 است “فقط یکی دیگر از آنفولانزا” این درست نیست.”

آنها به این نتیجه رسیدند: “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که مقایسه بین SARS-CoV-2 [coronavirus] و مرگ و مرگ و میر آنفلوانزای فصلی باید با استفاده از یک سیب به سیب مقایسه نیست و یک سیب-به-پرتقال مقایسه. انجام این کار بهتر نشان می دهد که تهدید واقعی برای بهداشت عمومی از COVID-19.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, 4.7 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirusو 315,283 نفر تا کنون کشته در COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از 1.7 میلیون نفر شناخته شده اند جان سالم به در برد. ایالات متحده در این کشور با اکثر موارد شناخته شده به عنوان نمودار زیر توسط ana ortega را نشان می دهد.

statista, covid19, coronavirus,
یک نمودار نشان می دهد که کشورهای با بیشترین موارد شناخته شده COVID-19.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>