Covid-19 ممکن است باعث بروز دیابت در قبلا افراد سالم

Covid-19 ممکن است باعث بروز دیابت در قبلا افراد سالم کارشناسان هشدار داده در روز جمعه.

جدید-دیابت مشاهده می شود در بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس یک گروه بین المللی از 17 منجر به دیابت کارشناسان نوشت: در نامه ای منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده در روز جمعه.

هنوز معلوم نیست دقیقا چگونه این ویروس است که باعث Covid-19 اثرات دیابت است.

اما تحقیقات نشان داده است که ACE-2 پروتئین متصل است که به SARS-Cov-2 اجازه می دهد که ویروس وارد سلول های انسان است که نه تنها واقع در ریه ها بلکه در ارگان ها و بافت های درگیر در متابولیسم گلوکز مانند پانکراس و روده کوچک چربی در بافت کبد و کلیه.

محققان بر این باورند که با ورود این بافت ویروس ممکن است علت های متعدد و پیچیده ای از اختلالات متابولیسم گلوکز.

آن نیز شناخته شده است برای سال های بسیاری است که عفونت ویروس می تواند باعث تسریع دیابت نوع 1.

جهانی رجیستری موارد جدید ابتلا به ديابت در بيماران مبتلا به Covid-19 دوبله CoviDiab رجیستری پروژه در حال حاضر ایجاد شده است.

فرانچسکو Rubino استاد متابولیک جراحی در کالج کینگ لندن و شرکت سرب محقق CoviDiab رجیستری پروژه گفت: برخی از Covid-19 بیمارانی که تست مثبت برای این بیماری در بیمارستان در حال حاضر به این بیماری بودند اما آگاه نیست.

“بدیهی است که امکان و آنها کشف آنها مبتلا به دیابت به دلیل آنها در حال حاضر در یک بیمارستان و آنها بررسی می شود و همچنین به دلیل عفونت در واقع افزایش قند خود را حتی بیشتر” او به تلگراف گفت.

با این حال او گفت: تعداد Covid-19 بيمار مبتلا به دیابت تشخیص داده است که “در واقع بالاتر از شما انتظار می رود از ناشناخته دیابت شناسایی شود در بدو ورود به بیمارستان”.

پروفسور Rubinon پیشنهاد کرد که برخی از این بیماران که باید توسعه دیابت بود و مستعد ابتلا به بیماری و آسیب های اضافی را به خود سوخت و ساز بدن که ناشی از Covid-19 ایجاد کرده است یک “جرم بحرانی از اختلال در عملکرد و تولید در کامل دمیده بالینی ظاهری بیماری است.”

متناوبا او گفت: بیماران ممکن است هیچ اختلالات خاص و ویروس “شد و کارآمد به اندازه کافی برای تولید این بیماری خود به خود”.

پروفسور Rubino افزود: “ما البته تلاش برای درک آنچه در وضعیت پشت مشاهدات.”

در حال ظهور شواهد نیز پیشنهاد کرد که coronavirus باعث عوارض شدید برای بیماران مبتلا به دیابت از قبل موجود. دیابت همراه است با افزایش خطر ابتلا به Covid-19 شدت و مرگ و میر – بین 20 و 30 درصد از بیمارانی که درگذشت داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس گزارش شده است که دیابت است.

پروفسور Rubino افزود: “دیابت یکی از شایع ترین بیماری های مزمن و ما در حال حاضر متوجه عواقب اجتناب ناپذیر برخورد بین دو بیماری های همه گیر.

“با توجه به دوره کوتاه از تماس انسان با این coronavirus دقیق مکانیسم است که توسط آن ویروس را تحت تاثیر قرار متابولیسم گلوکز است که هنوز معلوم نیست و ما نمی دانیم که آیا حاد تظاهر دیابت در این بیماران نشان دهنده کلاسیک نوع 1 و نوع 2 و یا احتمالا یک شکل جدید از دیابت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im