دهها هزار نفر از coronavirus آزمون هنوز در انتظار به دلیل از سراسر کشور جمع شدن مؤثر در بیمارستان ها و بهداشت آزمایشگاه, CBS News’ Jericka دانکن گزارش. تلاش تشخیص رادیو فردا می گوید آن است که هنوز کار به روشن 80,000 آزمون آن است که در پشت در حالی که در میشیگان ساکن مایک هافر گفت که او در حال انتظار برای بیش از یک هفته قبل از اینکه خانواده اش در نهایت کردم نتایج خود را.

“من فکر می کنم شما می خواهید به دانستن آنچه در جریان است با بدن خود و پس از آن چه شما ممکن است روبرو می دانید بیشتر پیش رو” هافر گفت: CBS News.

همسرش لیزا هافر توصیف استرس زا هشت روز است که قبل از تشخیص.

“شما در این نگرانی ثابت شما می دانید که او از خواب بیدار در صبح ؟ او در حال رفتن به از خواب بیدار در وسط شب نفس نفس زدن برای هوا ؟ ” او گفت:.

او افزود که عدم اطلاع از ترک خانواده و دوستان تعجب اگر آنها در معرض مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه. “نه تنها می تواند ما را دریافت نمی, پاسخ, اما ما نمی توانیم پاسخ به کارفرمایان ما به دوستان ما به خانواده ما مردم است که ما تا به حال شده است در اطراف در چند هفته قبل,” او گفت:.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ بازرس کل منتشر شد یک نظرسنجی از مدیران بیمارستان دوشنبه گفت که تاخیر در آزمایش می تواند منجر به اتلاف منابع ارزشمند. اقدام صندلی آزمایشگاهی پزشکی در UW پزشکی در سیاتل دکتر جف بیرد گفت که آزمایش آنها کمک کرد تا مدیریت در دسترس بودن تخت بیمارستان و تجهیزات حفاظت شخصیکه هر دو در حال تجربه یک کمبود بحرانی در سراسر ایالات متحده

“هنگامی که آن پایین می آید به آزمایشگاه تست زمان چرخش است PPE,” او گفت:. “برای بستری بیمار یا بیمار مورد بررسی در اتاق اورژانس یا درمانگاه ما نیاز به درمان همه این بیماران زمانی که آنها می آیند به عنوان اگر آنها تا به حال آن چرا که اگر آنها ما نیاز به محافظت می شود. و اگر آنها نمی, ما پس از آن می تواند آرامش ما PPE استاندارد.”

بیرد ادعا بیمارستان خود را در خانه تست می تواند تولید نتایج در عرض چند ساعت قادر می سازد آنها را به دقت تخصیص منابع لازم.

اما واشنگتن بیمارستان دولتی بسیار بیشتر از یک استثنا از یک استاندارد است. در کالیفرنیا بیش از 14000 نفر در انتظار COVID-19 نتایج آزمون از هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه. بسیاری از کشورهای دیگر هنوز به گزارش اعداد خاص خود به کارهای عقب افتاده در همه.

این COVID پیگیری پروژه با الهام از داده های مختلف تناقضات با هدف متمرکز کردن تمام ملی اطلاعات در یک مکان.

“ما احساس می کنم اگر شما بخشی از پاسخ ملی به این بیماری همه گیر و سپس شما مدیون ملت شفافیت گفت:” الکسیس Madrigal پروژه بنیانگذاران. “آنچه ما نیاز داریم از آنها است نه کمال اما شفافیت و صداقت و صراحت.”

هر دو تلاش برای تشخیص و LabCorp, یکی دیگر از عمده آزمایشگاه بگویید “فردا صبح” آنها خود را افزایش داده اند تست ظرفیت. آنها می گویند که آنها می توانند هر یک از انجام بیش از 35000 آزمون در هر روز و تا کنون اجرای بیش از یک میلیون آزمون در ترکیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im