بزرگترین COVID-19 مطالعه واکسن در حال حاضر در جریان با اولین از 30,000 برنامه ریزی داوطلبان کمک به تست عکس های ایجاد شده توسط دولت ایالات متحده آمریکا یکی از چندین نامزد نهایی کشش جهانی واکسن مسابقه.

هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن آزمایشی توسعه یافته توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., واقعا محافظت در برابر عفونت است.

داوطلبان نمی خواهد می دانم که اگر آنها در حال گرفتن شات واقعی یا دارونما. پس از دو دوز دانشمندان را از نزدیک پیگیری که تجارب عفونت بیشتر به عنوان آنها در مورد روال زندگی روزانه خود را به خصوص در مناطقی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش بدون کنترل.

چندین واکسن ساخته شده توسط چین و بریتانیا دانشگاه آکسفورد شروع کوچکتر نهایی مرحله آزمون در برزیل و دیگر سخت-آمار کشور در اوایل این ماه.

اما ایالات متحده نیاز خود را از آزمون از هر واکسن که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در کشور است و مجموعه ای از یک نوار بالا: هر ماه از طریق سقوط دولت بودجه COVID-19 پیشگیری از شبکه را رول از یک مطالعه جدید از پیشرو نامزد — هر یک با 30,000 تازه استخدام داوطلبان.

عظیم مطالعات نیست فقط برای تست اگر عکس کار می کنند. آنها همچنین نیاز به بررسی هر یک بالقوه واکسن ایمنی. پس همان مطالعه قوانین شما اجازه دانشمندان در نهایت مقایسه همه عکس.

بعدی در ماه آگوست نهایی تحصیل در آکسفورد شات آغاز می شود, به دنبال برنامه ای برای تست یک نامزد از جانسون و جانسون در ماه سپتامبر و Novavax در اکتبر, اگر همه می رود با توجه به برنامه. Pfizer Inc. برنامه های خود را 30,000 شخص مطالعه در این تابستان.

که خیره کننده تعداد زیادی از مردم نیاز به رول تا آستین خود را برای علم است. اما در هفته های اخیر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها پر آنلاین رجیستری سیگنالینگ بهره گفت: دکتر لری کوری یک virologist با فرد هاچینسون سرطان موسسه تحقیقات در سیاتل که کمک می کند تا نظارت بر سایت های مطالعه.

“این آزمایشات نیاز به multigenerational آنها نیاز به قومی که نیاز به منعکس کننده تنوع جمعیت ایالات متحده” کوری گفت: واکسن جلسه هفته گذشته است. او تاکید کرد که این به ویژه مهم است برای اطمینان به اندازه کافی سیاه و اسپانیایی از شرکت کنندگان به عنوان کسانی که در جمعیت های سخت-آمار COVID-19.

یک نظرسنجی جدید توسط CBS اخبار نشان می دهد که اگر یک واکسن در دسترس قرار گرفت در این سال بسیاری از آمریکایی ها می تواند رویکرد آن با احتیاط و 20 درصد می گویند که آنها خواهد بود “هرگز” واکسن را دریافت کنند. تنها 30 درصد می گویند که آنها می توانید یک “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” بسیاری از نیمی از کشور می گویند که آنها آن را در نظر بگیرید اما برای اولین بار “انتظار برای دیدن” چه اتفاقی افتاد به دیگران است.

این به طور معمول طول می کشد سال برای ایجاد یک واکسن جدید از ابتدا اما دانشمندان در حال تنظیم سرعت سوابق این زمان در اطراف. NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: “فردا شب اخبار” لنگر نورا o’donnell هفته گذشته که در 27 سال در NIH “من هرگز دیده می شود هر چیزی با هم می آیند به این ترتیب که ما سعی در انجام و هم اکنون در حال انجام برای توسعه واکسن.”

اگر همه چیز راست می رود با نهایی مطالعات آن را هنوز ماه اول داده ها به در آمده از مدرن تست و سپس در آکسفورد است.

دولتها در سراسر جهان در حال تلاش برای ذخیره میلیون دوز از این نامزدهای بنابراین اگر و هنگامی که تنظیم کننده تایید یک یا چند واکسن, واکسن می تواند شروع شد. اما برای اولین بار در دسترس دوز خواهد بود جیره بندی احتمالا متعلق به مردم در کمترین خطر از ویروس.

“ما در حال, خوش بینانه, با احتیاط خوش بینانه” است که این واکسن به کار خواهد کرد و این که “نسبت به پایان سال” وجود خواهد داشت و اطلاعات آن را اثبات کند دکتر استفان Hoge رئیس ماساچوست بر اساس مدرن گفت: یک خانه فرعی در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف خود را تحت “عملیات با سرعت پیچ و تاب” برنامه است که به ارائه 300 میلیون دوز واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im