Covid–19: چرا خواب می تواند یک نجات دهنده زندگانی

خواب می تواند به اثبات می تواند یک نجات دهنده زندگانی وقتی که می آید به Covid-19 – هر دو در رفع آن و به حداقل رساندن علائم زمانی که از آن بازدید.

همه ما می دانیم که گرفتن به اندازه کافی خواب ما را مضطرب و خسته و به احتمال زیاد به پرخوری اما آن را نیز ما را باز به عفونت است.

در حالی که آن را خیلی زود برای هر گونه مطالعات انجام شده در مورد اثرات خواب بر روی این خاص coronavirus (Covid-19) در 2015 محققان در ایالات متحده به عمد آلوده 164 داوطلب با ویروس سرماخوردگی (سرماخوردگی).

آنها دریافتند که افرادی که خواب کمتر از شش ساعت در شب چهار برابر بیشتر احتمال ابتلا به علائم سرماخوردگی از آنهایی که خواب به مدت هفت ساعت یا بیشتر.

این است زیرا شما در حال استراحت زمانی که شما در حال خواب. از طریق تمام مراحل از خواب بدن شما انرژی در ساختمان, رفع و تعمیر اما سیستم ایمنی بدن است به خصوص افزایش در طول “slow wave sleep” برای اولین بار سوم از شب هنگامی که ما در خواب عمیق.

“در طول خواب سیستم ایمنی بدن ما تولید و توزیع سايتوکاين [یک نوع پروتئین] و به طور خاص سلول های T [یک نوع از سلول های سفید خون است که مهم به سیستم ایمنی بدن]. سلول های T شناسایی و خود را متصل به هر سلول های آلوده در بدن و از بین بردن آنها – و عفونت بیش از حد” می گوید: خواب متخصص Jason الیس مدیر Northumbria مرکز خواب پژوهش است.

“اگر شما خواب خوبی شما نه تنها تولید بیشتر سايتوکاين بلکه سلول های T تبدیل شده و حتی stickier و موثر در مبارزه با عفونت است.”

کمبود خواب به ویژه هنگامی که ناشی از استرس و اضطراب باعث می شود یک “double whammy” به دلیل آن را ایجاد “پرواز یا مبارزه با” پاسخ که فعال نامناسب از پاسخ سیستم ایمنی بدن است.

“اگر شما آن را فعال کنید و آن را تا به چیزی برای انجام آن ایجاد ویرانی با تولید یک التهاب پاسخ می گوید:” پروفسور الیس.

محروم کردن خودتان به اندازه کافی خواب عمیق توسط overworking می کند همان چیزی که – به طوری که پزشکان و پرستاران شاغل در دو یا سه شیفت در حال حاضر خیلی بیشتر آسیب پذیر و نه فقط به خاطر اینکه از طریق قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“از آنجا که آن را وظیفه اخلاقی خود و آنچه آنها را انتخاب کنید و برای انجام آنها با قرار دادن خود در راه آسیب است. و اگر شما در میانهی شب خواب خوب قبل از اینکه شما یک ویروس شما در حال حاضر در حال بازگشت به دستفروشی می گوید:” پروفسور الیس.

هنگامی که شما یک ویروس شما پاسخ ایمنی بدن است شما را خواب آلود و خسته در حالی که آن را همه چیز می تواند به مبارزه با عفونت و بهبود. اگر شما حاضر به دادن به نیاز به استراحت و چرت زدن می تواند طولانی بیماری نیست حداقل به این دلیل که بدن شما نیاز به شکستن در یک تب به منظور مبارزه با ویروس. و تب اغلب در طول خواب رخ می دهد.

اما کاملا چگونه تب کمک می کند تا در مبارزه است که هنوز هم نسبتا نامشخص می گوید: پروفسور مایک سفید که سوار یک مطالعه مشترک بین دانشگاه وارویک و دانشگاه منچستر است که ثابت بالاتر از درجه حرارت بدن درایو سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت.

“تب هستند و نه فقط یک محصول از بیماری یا نشانه آن است که سیستم ایمنی بدن شما در حال انجام کار خود می گوید:” پروفسور سفید.

یک چیز روشن است هر چند; خواب ضروری است و در صورت تب و چون در حالت آرامش درجه حرارت بدن تمایل به شیب که اجازه می دهد تا تب به شکستن.

“در طول روز بدن تولید بسیاری از هورمون ها ما را به راه رفتن و صحبت کردن و واکنش از جمله کورتیزول و آدرنالین می گوید:” پروفسور الیس. “در شب, شما نیاز به ملاتونین به خواب در حالی که تولید کورتیزول و آدرنالین را کاهش می دهد پس سبکبار توسط آدرنالین تب می شکند.”

اگر شما فقط در رختخواب دراز کشیده و خوابیده الیس مشاوره گرفتن (اگر شما می توانید) و به عنوان فعال به عنوان شما می توانید کمک خواهد کرد که شما را به خواب زمانی که شما نیاز دارید – در فرم از چرت زدن هر چند سعی کنید به نگه داشتن آن قبل از 4ساعت بنابراین شما می توانید خواب در شب.

بنابراین در حالی که سطح اضطراب بالا هستند و ما همه “مریض و خسته” از شنیدن در مورد اهمیت خواب کافی از آن ممکن است هرگز شده است بسیار مهم است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de