CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دیو Mensink یک گراز کشاورز در جنوب شرقی مینه سوتا تخمین می زند که COVID-19 بحران است او هزینه بین $22 تا 26 دلار در هر خوک بیش از 12 ماه آینده در زمان بورس شیکاگو قیمت. می افزاید که تا حدود $160,000 به $187,000 در پیش بینی از دست دادن درآمد از او در مورد 7,200 خوک در 3,800 هکتار زیادی همراه با یک گله گاو.

Mensink که نظر خود را ابدی خوش شده است نیروبخش برای ضربه مالی. این بیماری همه گیر به پایین رانده شده تقاضا برای خوک ها در مواد غذایی زنجیره تامین به عنوان رستوران بسته درهای خود را در پاسخ به اقامت در خانه سفارشات. او همچنین در حالت گذار عبور مزرعه را به پسر و دختر خود را در قانون است.

dave-mensink-photo.jpg
دیو Mensink گراز کشاورز در جنوب شرقی مینه سوتا است. دیو Mensink

گراز تولید کاهش پیدا کرده است و برای مینه سوتا کشاورزان پس از برخی از گیاهان پردازش گوشت شد به طور خلاصه بسته به دلیل شیوع بیماری در COVID-19 در میان کارکنان خود را. Mensink را خوک ها در حال تحویل به هورمل پردازش گیاه در Austin, مینه سوتا که دارای بسته نشده اما کاهش پیدا کرده است و آن برداشت هستند.

چشم انداز اقتصادی است دلهره آور برای Mensink که گفت هدف او این است که $10 به $15 در سود هر خوک. وضعیت اقتصادی ممکن است بدتر برای دیگر کشاورزان گراز در مینه سوتا که در حال حاضر در رتبه دوم در کشور در hog تولید.

“این است و نه پایدار” Mensink گفت. “ما باید یک سرمایه گذاری بزرگ در این خوکی سیستم تولید و ما فقط فکر می کنم این چیزی است بهتر است در برخی از نقطه.”

در حالی که دولت گراز کشاورزان در حال تجربه فشار مالی وجود دارد و نیز عوارض عاطفی برای برخی از کشاورزان گراز چرا که آنها تا به حال به euthanize خود را از خوک به عنوان تقاضا در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای کاهش یافته است. تهم پترسون کمیسر مینه سوتا در بخش کشاورزی گفت: رادیو فردا که او تخمین می زند بیش از 100,000 خوک شده اند معدوم در دولت است.

مایک پترسون بخشی از یک تعاونی با حدود ده خانواده که افزایش خوک در نزدیکی Kenyon, مینه سوتا. پترسون را co-op ساخته شده دشوار تصمیم به کاهش جمعیت و euthanize حدود 3,400 خوک به ارزش حدود $500,000. پترسون که نشسته بر روی هیئت مدیره خود را برای co-op است و خدمت در انواع دیگر تابلوهای گفت: رای گیری برای کاهش جمعیت و euthanize خوک بود “سخت ترین رای” او را به بازیگران.

“به اجازه شما می دانید که کشتن از سر ترحم یا کاهش جمعیتی از کسانی که خوک بود و تصمیم گیری های دشوار” پترسون گفت.

این Smithfield, غذاهای, Inc. بسته شدن کارخانه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی نهفته پترسون چرا که او یک قرارداد برای تحویل خوک به گوشت پردازش کارخانه. در آوریل 11, او دریافت نامه ای از Smithfield به اطلاع او که گیاه به طور موقت تعطیل, چهار روز قبل از اول برنامه ریزی شده تحویل در آوریل 15. خود را به نگه داشتن خوک از افزایش وزن بیش از حد چرا که فضا محدود است پترسون تغییر وعده های غذایی خود را. در حالی که Smithfield گیاه به طور موقت بسته پترسون امن برخی از تحویل به قصاب محلی مغازه در طول ماه مه و ژوئن.

پترسون گفت: او تحویل سه نیمه بارهای از خوک حدود 170 خوک در هر نیمه بار به Smithfield کارخانه در هفته گذشته. اما از دست دادن درآمد است که هنوز هم جدی برای کشاورزان و پترسون و Mensink در حال تماس در کنگره برای رسیدن به توافق را جبران کند خانواده است که تا به حال به euthanize خوک.

یک ایمیل از مینه سوتا وزارت کشاورزی را نشان می دهد که بخش دریافت $11 میلیون دلار از دولت COVID-19 صندوق امداد برای کمک به کشاورزان با خلاصی از خوک و بوقلمون. اما با توجه به کوین Paap رئیس جمهور مینه سوتا, مزرعه, دفتر هزینه بالا بردن خوک و کاهش خوک و خرید رای است و با قرار دادن چند نسل مزارع در معرض خطر از خاموش کردن.

“شما سرمایه گذاری پول در خوک. شما خسته از آن همه سال. و پس از آن اگر شما هیچ جایی برای رفتن با آن به جز کمپوست و یا ارائه شما رو تمام کسانی که هزینه های” Paap توضیح داد.

سویا و ذرت از کشاورزان, بیش از حد است و باید یک ضربه مالی به دلیل COVID-19. کسب و کار رکود و ماندن در خانه و سفارشات را به معنای مردم کمتر در جاده ها و افسرده تقاضا برای سوخت. برخی از اتانول گیاهان را به طور موقت متوقف شد و عملیات. سویا و ذرت نیز جذب و از دست دادن فروش به کشاورزان که به کاهش خود گله گراز مقدار زیادی از این دو محصول هستند مواد تشکیل دهنده اصلی در خوراک دام.

Robb Schoenbauer یک دانۀ سویا و ذرت کشاورز در پراگ جدید, مینه سوتا گفت که او قادر به ایجاد برخی از برنامه ریزی دانه محموله های خود را به محلی اتانول گیاهی زیرا این گیاه بسته برای نزدیک به دو ماه.

img-5070.png
Robb Schoenbauer مزرعه در پراگ جدید, مینه سوتا است.
screen-shot-2020-06-08-at-5-28-11-pm.png
Robb Schoenbauer یک دانۀ سویا و ذرت کشاورز در پراگ جدید, مینه سوتا (سمت چپ). Robb Schoenbauer

“حتی دانه که ما تا به حال به جای دیگر رفتن قیمت کاهش یافته است به طور قابل توجهی شروع در اوایل ماه مارس به دلیل کمبود تقاضا” Schoenbauer گفت.

“بنابراین در حال حاضر ما اینجا نشسته ایم و بحث در چه نقطه تقاضا است که انتخاب کنید تا” Schoenbauer اضافه شده است. “و آیا کاهش تلفات در این زمان و تغییر به بازار ؟ یا آیا ما امیدواریم که وجود دارد این است که یک چشم انداز مثبت در تمام بازار؟”

jamie-beyer-and-family.jpg
جیمی Beyer (چهارم از سمت چپ) ذرت و سویا کشاورز در ویتون, مینه سوتا و رئیس مینه سوتا سویا تولید کنندگان در ارتباط است. جیمی Beyer

برای جیمی بیر ذرت و سویا کشاورز در ویتون, مینه سوتا و رئیس مینه سوتا سویا Growers Association, کاهش بنزین و بیودیزل استفاده منعکس شده است در قیمت های پایین گاز.

“این واقعا برجسته برای ما به عنوان کشاورزان مانند چقدر مهم است کسانی که راه را برای استفاده از محصولات ما در داخل کشور” Beyer گفت. “آنها باید نوع انجام شده ما در طول دو سال گذشته از طریق برخی از تجارت اختلالات ما بود و خیلی به آن کشیده از زیر ما بوده است و تعجب به ما.”

Coronavirus فقط آخرین ضربه به تلاش های اقتصادی کشاورزی در ایالات متحده برخی از کشاورزان نیز توجه داشته باشید که در جریان جنگ تجاری با چین و تلافی جویانه تعرفه ساخته شده است آن را دشوار برای کشاورزان به بازار محصولات خود را.

در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت چین رخ داد توافق برای فاز یک معامله تجاری نیاز چین به خرید برخی از محصولات کشاورزی از ایالات متحده است. برخی از کشاورزان امیدوار بودند در شروع سال به دلیل توافقنامه تجارت اما تنش بین دو ابرقدرت بیش از coronavirus به بازیگران سایه طولانی بیش از تجارت و معامله است.

“ما فقط در مورد به واقعا برخی از پیشرفت من فکر می کنم با فاز یک چین معامله و فقط مانند یک شبه آن را رفته است” Beyer گفت.

در حالی که کشاورزان قدردانی از کمک های دولت را فراهم کرده است تا کنون برخی از کشاورزان می خواهید برای دیدن بازارهای خود را باز فراتر از ایالات متحده به رشد کسب و کار خود و افزایش بهره وری.

“بهترین کاری که دولت می تواند انجام دهد به نظر من” Schoenbauer گفت: “برای حفظ آن موافقت نامه های تجارت آزاد باز به منظور افزایش تقاضا برای ایالات متحده محصولات در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de