کایوتی Mauls 5 ساله دختر راه رفتن با خانواده اش در کالیفرنیا پارک

5-ساله در بیمارستان بستری شد و پس از گاز گرفته شدن توسط یک کایوتی در حالی که راه رفتن با خانواده اش در کالیفرنیا پارک های منطقه ای بعد از ظهر دیروز مقامات می گویند.

شرق خلیج پارک منطقه ای منطقه (EBRPD) پلیس گفت که این حادثه رخ داده است در حدود 2:30 p. m. در دوبلین تپه های منطقه ای پارک آالمدا کانتی. کودک—چه کسی است که به نام—گرفته شده بود به اوکلند بیمارستان کودکان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات و اعتقاد بر این است در یک وضعیت با ثبات است.

قربانی باقی مانده بود با یک نیش را در گردن او و یک زخم بر پشت او اما نیاز به عمل جراحی EBRPD پلیس ستوان گرچن رز گفت: دیروز KPIX گزارش داد.

مقامات گفت: تحقیقات مقدماتی در بر داشت مادر دختر سعی در انتقال یک بسته از پنج یا شش شغالها از خانواده که یکی از حیوانات شدت انتقاد کرد و در دختر.

پلیس تایید کرد که حمله از طریق رسانه های اجتماعی برگزار شد و یک جلسه دیروز با EBRPD حیات وحش مدیر برنامه داگ بل و گروه ماهی ها و حیات وحش سرهنگ Clint گرت.

بل گفت که او تا به حال مشغول به کار در این منطقه از سال 2005 اما هرگز به حال شناخته شده کایوتی به نیش یک انسان است. او گفت: کمی وجود دارد نشان می دهد جمعیت آنها در حال رشد بود به طور قابل توجهی در منطقه, با وجود گمانه زنی ها در جامعه محلی KPIX گزارش شده است.

در تحقیقات سرهنگ گرت افزود: “ما ممکن است برخی ممکن است DNA از حیوانات بنابراین ما گرفتن حیوانات ما قادر خواهد بود به لینک که می گویند و هی این متخلف حیوانات.” توجه داشته باشید در پارک منطقه ای وب سایت در حال حاضر متحده آن را غیر قابل دسترس خواهد بود تا اطلاع ثانوی با توجه به حمله.

“پارک بسته باقی خواهد ماند به عنوان وزارت کشاورزی ایالات متحده و در کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش کار همکاری با شرق خلیج منطقه ای پارک کردهاید کایوتی” پارک منطقه اداره پلیس نوشت: در Facebook به اشتراک گذاری تصاویر متعدد از صحنه است.

“افکار ما هستند با کمی دختر و خانواده او در طول این زمان. افسران را به ادامه کار با دولت فدرال و منابع همکاران برای حل و فصل وضعیت” مقامات اضافه شده است.

شرق خلیج منطقه ای پارک های منطقه است که با اصرار تمام بازدید کنندگان پارک اجتماعی را حفظ فاصله با توجه به این رمان coronavirus شیوع. یک لیست مفصل از تعطیلی در حال نگهداری در وب سایت خود را.

آنلاین, وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش توصیف شغالها به عنوان “هوشمند سازگار کانین که آموخته اند به زندگی می کنند به راحتی در کنار مردم در محله های مسکونی.”

آن را شرح و تفصیل در واقعیت-ورق: “کارشناسان حیات وحش معتقدند که مردم باید بخشی از این پدیده را با بی دقتی با مواد غذایی و زباله است. شغالها نقش مهمی در اکوسیستم کمک به حفظ جمعیت جوندگان تحت کنترل است. آنها از طبیعت ترس از انسان است.

“اگر شغالها داده می شود و دسترسی به مواد غذایی انسان و زباله رفتار خود را تغییر. آنها از دست دادن احتیاط و ترس است. آنها ممکن است شروع به آزار و اذیت داخلی دام و حیوانات خانگی. آنها ممکن است انسان را تهدید ایمنی. آنها ممکن است کشته شود. جابجایی یک مشکل coyote یک گزینه نیست چون فقط حرکت مشکل به محله ای دیگر.”

شکار گرگ صحرایی امریکای شمالی مسئول حمله به 5 سال در حال انجام است.

Coyote (Stock)
فایل عکس: کایوتی. 5 سال بود با عجله به بیمارستان پس از گاز گرفته شدن توسط یک کایوتی (در تصویر نیست) در حالی که راه رفتن با خانواده اش در کالیفرنیا پارک های منطقه ای بعد از ظهر دیروز مقامات می گویند.
iStock

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de