• Tidjane تیام از دست می دهد و جنگ قدرت در بالای بانکی سوئیس
  • اروپا مجموعه ای برای باز کردن کمی پایین تر
  • تمام شاخص های عمده در وال استریت پایان در اوج تمام وقت به عنوان بازارهای آسیایی سقوط پس از یک هفته تجمع
  • خانواده ها می تواند صرفه جویی £8.3 میلیارد دلار در سال از پس Brexit طرح به بریده بریده تعرفه ها
  • رایان بورن: خودرو باید در مرکز صحنه در ساجد جاوید را نقشه راه برای رفاه

آنچه اتفاق افتاد در کردیت سوئیس?

تیوی بانک را فرا گرفته شده است در رسوایی از سپتامبر گذشته پس از آیات آن به استخدام محققان خصوصی به دم یکی از آن بالا بانکداران پس از او را ترک برای یک رقیب. در اینجا یک موجز حساب از ایسنا:

مشکلات آغاز شده در ماه سپتامبر هنگامی که از آن پدید آمده است که بانک جاسوسی ستاره banker اقبال خان پس از او اعلام کرد او در پیوستن به رقیب UBS. جزئیات پدید آمده است که در پی رسوایی از جمله یک شخصی در حال سقوط کردن بین دو مدیران قبلی که سال و خودکشی یک پیمانکار لرزاند محافل کسب و کار در زوریخ که به طور معمول لذت می برد شهرت آرام و حرفه ای است.

داخلی پروب توسط بانک به این نتیجه رسیدند تیام نمی دانم در مورد جاسوسی و افسر ارشد عامل Pierre-Olivier Bouee مسئول بود. Bouee اخراج شد در اواخر سال گذشته. آن را به زودی پدید آمده است که منابع انسانی رئیس پیتر Goerke نیز به دنبال آن بانک نیز مقصر Bouee.

مبارزه قدرت بین تیام و کردیت سوئیس رئیس Urs Rohner ادامه داد: در این هفته با top سهامداران علنا حمایت مدیر اجرایی و یکی از عمده صندوق خواستار رئیس استعفا – همه از آن باعث می شود صبح امروز, اخبار, خیره کننده, برگشت, برای, مدیر عامل شرکت.

کردیت سوئیس بیانیه

ثانیهقبل از اینکه چیزی Urs Rohner رئیس کردیت سوئیس تا به حال به می گویند در مورد تیام خروج:

تحت Tidjane رهبری کردیت سوئیس به طور همزمان repurposed ما استراتژی ترمیم سرمایه ما کاهش هزینه های ما د-در معرض خطر کسب و کار ما ترویج تنوع و تولید استثنایی سطح همکاری بین بخش های مختلف. کردیت سوئیس در سلامت خوب است و ما باید عمیق نیمکت از استعداد است که می تواند در ساخت دستاوردهای خود را.

Tidjane ساخته شده است که سهم عظیم به کردیت سوئیس پس از او پیوست و ما در سال 2015. آن است که به اعتبار خود را که کردیت سوئیس ایستاده است بر روی یک پایه محکم و بازگشت با موفقیت به سود. هیئت مدیره و من آرزو می کنم Tidjane بهترین ها را برای آینده خود تلاش.

و تیام را به خود سخنان از جمله یک تکرار از او انکار که او می دانست که چیزی در مورد بانک جاسوسی خود را در آن کارکنان:

من باید با موافقت هیئت مدیره که من از نقش من به عنوان مدیر عامل. من افتخار می کنم از آنچه که این تیم به دست آورد در طول تصدی من. ما تبدیل شده اند کردیت سوئیس در اطراف. به طور خاص ما رشد ما پیشرو در مدیریت ثروت حق رای دادن reenergised ما در بازارهای جهانی کسب و کار و به دنبال یک قرار دادی منطقه ای با رویکرد مشتری پوشش.

من خواهد شد مشتاق به حمایت از همکاران من به عنوان آنها همچنان به ساخت شتاب در کسب و کار. من می خواهم به گسترش قلبی من با تشکر از همه در کردیت سوئیس برای حمایت خود را در کار من. من همیشه سپاسگزار.

من تا به حال هیچ دانش از مشاهدات دو همکاران سابق. آن را بدون شک آشفته کردیت سوئیس و ناشی از اضطراب و صدمه دیده است. من متاسفم که این اتفاق افتاده و باید آن را هرگز جای گرفته اند.

دستور کار: تیام استعفا در میان رسوایی جاسوسی

Good صبح. کردیت سوئیس اجرایی Tidjane تیام پله و جایگزین خواهد شد توسط توماس Gottstein میان یک رسوایی جاسوسی که را لرزاند دهنده از سپتامبر.

هیئت مدیره پذیرفته شده آقای تیام استعفای در نشست خود در روز پنج شنبه و او را بعد از ارائه این بانک در سه ماهه چهارم, نتایج هفته آینده با توجه به بیانیه ای از این بانک در روز جمعه.

این حرکت به احتمال زیاد به علت داد و بیداد در میان کلید سهامداران که تا به حال مورد حمایت رئیس اجرایی در میان آسیب رساندن به رسوایی.

در ضمن اروپا تنظیم شده است برای باز کردن کمی پایین تر به عنوان اخبار بیشتر coronavirus عفونت بر روی یک کشتی کروز خاموش ژاپن ارائه یک یادآوری است که موارد باقی می ماند در حال افزایش است.

5 چیزهایی که برای شروع روز خود را

1) خانواده ها می تواند صرفه جویی £8.3 میلیارد دلار در سال از پس Brexit طرح به بریده بریده تعرفه: دولت متعهد شده است تا بریده بریده هزاران نفر از تعرفه ها و اعتصاب معاملات با ایالات متحده و کشورهای دیگر به عنوان ملت مجموعه خود را در سیاست های تجاری برای اولین بار در تقریبا 50 سال است.

2) استخدام شتاب به قوی ترین سرعت در بیش از یک سال: کسب و کار رفت و در بزرگترین استخدام ولگردی و قانونی شکنی در بیش از یک سال در ماه ژانویه به بازار کار بود که در حال تکان بازگشت به زندگی با پایان دادن به بن بست سیاسی.

3) مرسوم فضاهای اداری ممکن است باز کردن راز کارگر شادی: تعدادی از شرکت ها در سراسر کشور است که در حال سرمایه گذاری مبالغ قابل توجهی از پول را به ایجاد فضاهای اداری آنها امید به بهبود رضایت کارکنان و در نتیجه افزایش بهره وری است.

4) بارگذاری سهام شروع به پریدن کرد و پس از آن اجرایی آن گفت: انتظار می رود برای شکستن حتی زودتر از پیش بینی ها بوده است و گفت: این شرکت می تواند با یک نظم و انضباط جدید با تمرکز بر سودآوری به جای رشد. دارا Khosrowshahi گفت بارگذاری خواهد بود سود آور در یک Ebitda اساس اندازه گیری سود عملیاتی تا پایان سال جاری ارسال سهام بالا رفتن تا آنجا که 10pc قبل بریده شده برخی از دستاوردهای خود را.

5) Hargreaves Lansdown موسس پیتر Hargreaves به فروش £500 سهام: مبارزه با تروریسم در اروپا-حمایت از میلیاردر cashes در بخشی از 31pc خطر اما باقی خواهد ماند بزرگترین سهامداران در بریستول بر اساس کسب و کار

آنچه اتفاق افتاد یک شبه

ثانیهong کنگ و سرزمین اصلی چین سهام به پایان رسید صبح روز جمعه در یک منفی توجه داشته باشید به عنوان سودگیرانۀ معامله گران از یک تجمع اخیر با تمرکز بر تحولات در مبارزه با کشنده coronavirus.

معیار شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.5 کامپیوتر در حالی که شنزن کامپوزیت شاخص که آهنگ های سهام در چین دوم ارز تضعیف 0.57 pc.

در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در سقوط 0.78 pc.

در اطراف منطقه MSCI آسیا سابق ژاپن شاخص سهام بود 0.8 pc ضعیف تر در حالی که در ژاپن شاخص پایین بود 0.2 pc.

آینده امروز

تجارت گفته: Bellway CVS

اقتصاد: بخش غیرکشاورزی و نرخ بیکاری (ایالات متحده)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de