بازی رایانه مدیر عامل شرکت معذرت خواهی برای توهین آمیز جورج فلوید جیر

بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman عذرخواهی برای حساس صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید که در دست مینیاپولیس پلیس گفت که او “یک اشتباه ساخته شده توسط این کلمات من را انتخاب کرد.” که بیش از حد کمی دیر برای دنده های ورزشی ساز Reebok که گفت: بیش از آخر هفته آن را پایان دادن به همکاری با, بازی رایانه, زیر, صدای جیر جیر, در حالی که برخی از ورزشگاه گفت: آنها پایان وابستگی های خود به تمرین برند.

موضوع شروع شده در روز شنبه زمانی که موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی یک مرکز تحقیقاتی پرسیدم نژادپرستی و تبعیض انتقادی مسائل بهداشتی که تقاضای یک پاسخ فوری” همراه با هشتگ #BlackLivesMatter.

Glassman پاسخ داد: “این Floyd-19.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Glassman افزود: “خود را شکست خورده مدل قرنطینه ما و در حال حاضر شما در حال رفتن به یک راه حل به نژادپرستی?”

توییت خود موجب واکنش شدید در رسانه های اجتماعی با توییتر کاربران نوشتن که آنها در اظهارات خود “تفرقه” و “غیر قابل قبول است.” مایکل Muscato که صاحب یک رایانه ورزشگاه و در حال اجرا است برای کنگره آمریکا در توییتر نوشت که Glassman نظر شد “تن ناشنوا” و “احساساتی” و خواست Glassman به گام را به عنوان مدیر عامل.

Glassman نظر می آید به عنوان معترضان در سراسر کشور تجمع برای پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. بسیاری از شرکت ها و کسب و کار متعهد به سرمایه گذاری در برنامه افزایش نژادی و برابری اجتماعی, در حالی که همچنین ابراز حمایت از معترضان.

پس از Glassman پاسخ به این موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی برخی از مصرف کنندگان ابراز ناامیدی خود را در رسانه های اجتماعی و گفت: آنها نمی سرپرستی یک بازی رایانه ،

Reebok در بیانیه ای گفت: فرستاده دوشنبه به CBS MoneyWatch که آن را پایان دادن به ارتباط آن با رایانه.

“همکاری ما با بازی رایانه HQ می آید به پایان بعد از این سال. اخیرا ما در بحث در مورد یک توافق جدید در پرتو وقایع اخیر ما را ساخته اند این تصمیم به پایان همکاری ما با بازی رایانه HQ” Reebok در بیانیه ای گفت:.

Glassman عذرخواهی برای صدای جیر جیر در یکشنبه شب.

“من بازی رایانه HQ و رایانه جامعه را نه به نژاد پرستی,” او نوشت. “من ساخته شده یک اشتباه در کلمات انتخاب کردم دیروز. قلب من عمیقا غمگین درد ناشی از آن است. این یک اشتباه بود نه نژادپرستانه اما یک اشتباه است.”

او اضافه کرد که او “بی اعتقاد قهر و بیش از حد عاطفی” در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی است. “من در تلاش بود به چوب آن را به @IHME_UW خود را باطل مدل و در نتیجه نیازی اقتصاد-wrecking زندگی-wrecking مستند,” او نوشت. “مربوط به جورج فلوید نام در آن تلاش شده بود اشتباه است.”

بدنسازی مالک نیک Hurndon در توییتر نوشت که او با ارسال نامه ای به رایانه پایان دادن به وابستگی با نام تجاری. این شرکت در پاسخ به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس “کاملا غیر قابل قبول” نامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de