خطوط کروز در صورت طرح دعوی در دادگاه و بررسی بیش ویروس پاسخ

به عنوان کروز صنعت تلاش می کند به نمودار یک پست-همه گیر راه رو به جلو, کنگره راه اندازی کرده است یک تحقیق چگونه کارناوال کروز خط در پاسخ به کروناویروس. و رویال کارائیب چهره اول آن طرح دعوی در دادگاه بیش از مرگ یک عضو خدمه با توجه به این ویروس است.

در غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از 27 سال Pujiyoko خانه داری کارمند از اندونزی. با توجه به ادعای او قرارداد COVID-19 در رویال کارائیب سمفونی دریاها گرفتن بیمار تنها پس از مسافران چپ کشتی.

“این بسیار روشن است که کل صنعت کروز به طور چشمگیری سنن و تمامیت این بیماری نه تنها آن را به عنوان مربوط به مسافر بلکه به عنوان خدمه” گفت دریایی وکیل مایکل Winkelman که نشان دهنده مرد خانواده است.

“من فکر می کنم آنها گرفته شده و مراحل است که تقریبا هر کسی در سراسر جهان بود, من فکر نمی کنم او خواهد بود امروز مرده. تا به حال آنها اجرا اجتماعی مناسب فاصله قرنطينه داده مناسب ماسک برای همه, من فکر می کنم که Pujiyoko هنوز هم زنده امروز” Winkelman گفت: CBS News, حمل و نقل, خبرنگار Kris Van Cleave.

تقریبا $53 میلیارد کروز صنعت شده است و در حوض خشک از اواسط ماه مارس. پس از یک تعداد بسیار شایع coronavirus شیوع بیماری های نظرسنجی ها نشان می دهد بیش از یک پنجم آمریکایی ها می گویند آن خواهید بود یک سال یا بیشتر قبل از آنها می خواهم پا بر روی یک کشتی کروز.

اما کارناوال امیدوار است به راه اندازی مجدد سرویس در هشت کشتی از بنادر در فلوریدا و تگزاس با اواخر تابستان و گفت آن ارائه شده است یک برنامه به CDC.

افرادی که می خواهید برای رفتن بر روی یک کروز در حال حاضر گفت: ارین Florio از Conde Nast Traveller. Florio گفت: رزرو برای 2021 قوی هستند اما وجود خواهد داشت تغییرات در هیئت مدیره.

“هنگامی که آنها برای اولین بار در هیئت مدیره وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از حرارت چک. مردم ممکن است رد شبانه روزی اگر آنها مناسب پزشکی, یادداشت,” او گفت:. “آنها احتمالا نمی خواهید به قادر به بشقاب غذای خود را دیگر. بسیاری از چیزهایی که نمی خواهید به اشتراک گذاشته شود که با استفاده از به اشتراک گذاشته شود.”

قبل از آن کشتی ها را در مسافران کنگره است برخی از سوالات. رئیس مجلس کمیته حمل و نقل با ارسال نامه ای به کارناوال خواستار اطلاعات در مورد پاسخ به کوروناویروس.

موضوع دیگری است که بیش از 100 شهروندان ایالات متحده کار بر روی کشتی های کروز نمی تواند به خانه می آیند. CDC نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به پیاده تا خطوط کروز به یک توافق برنامه ریزی برای آنها را به خانه و قرنطینه.

کشتی کروز بازیگر Ryan Driscoll شده است اساسا رشته در دریا برای 60 روز. او کشتی را ندیده مسافران از اواسط ماه مارس.

“من می خواهم به خانه بروم” او گفت:. “من می خواهم به خارج از این اتاق. شما می دانید من گیر شده است در این جعبه برای بیش از حد طولانی و عمده کابین تب و از دست خانواده ام.”

رویال کارائیب کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه اما گفت این توافق با CDC به دریافت آن آمریکا کارکنان خانه شروع این هفته است. کارناوال است که هنوز هم کار با CDC به دریافت بیش از 100 نفر از کارکنان آن از جمله Driscoll, خانه و گفت: آن را به همکاری با خانه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net