هیچ کشتی خواهد بود ترک سواحل آمریکا برای یک ماه. رئیس جمهور تهمت توییتی شب جمعه که کارناوال, نروژی رویال کارائیب و کارشناس بودند تعلیق خروجی cruises برای 30 روز در صورت درخواست.

توییت آمد و پس از ثابت رژه لغو اطلاعیه ها از عمده خطوط کروز.

رویال کارائیب روز جمعه گفت این بود که تعلیق کشتی آمریکا در نیمه شب در پاسخ به گسترش coronavirus فقط به عنوان کارشناس کشتی لغو تمام کشتی ترک میامی از طریق پایان ماه آوریل است.

رویال کارائیب کروز خروج از بنادر ایالات متحده قبل از نیمه شب نگه خواهد داشت عامل و کسانی که هنوز در دریا را کامل خود را از برنامه های این شرکت اعلام کرد. بین المللی کشتی خواهد شد نمی شود. این شرکت قبلا لغو کشتی خروج از چین و سعی در انکار شبانه روزی برای هر کسی که سفر از طریق کشور است. جایی که این ویروس برای اولین بار شروع به پخش شده است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما درک می کنیم جاذبه بحران بهداشت عمومی به مقابله با این کشور است. و این است که بخشی از ما را برای بازی” این شرکت در بیانیه ای گفت.

روز قبل از شاهزاده Cruises متوقف سرویس در تمام 18 از آن کشتی های کروز برای 60 روز. وایکینگ خطوط کروز اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در تمام رودخانه ها و اقیانوس کشتی تا آوریل 30 و دیزنی کروز دریایی با خطوط لغو همه پروازهای طریق پایان ماه مارس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس متعهد برای حمایت از این صنعت در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه اگر چه آنها به اشتراک گذاری اطلاعات از آنچه که حمایت ممکن است مانند نگاه.

“مردم آمریکا گرامی ما خط کروز صنعت” گفت: پنس. “ما می خواهیم به کار با خط کروز صنعت به اطمینان حاصل شود که هنگامی که ما از طریق این … خطوط کروز امن تر از همیشه قبل از و می تواند رونق را برای سال آمده است.”

مسافران کشتی کروز ابراز نا امیدی با کروناویروس پاسخ

خطوط کروز شده است ضرب و شتم در طول coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 130,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5000. سهام رویال کارائیب کاهش یافته 75 درصد بیش از دو ماه است. کارناوال کروز خط که دارای شاهزاده Cruises دیده است سهام خود را با قیمت 65%.

شاهزاده Cruises تلاش برای مهار شیوع بیماری در آن الماس شاهزاده و شاهزاده خانم کشتی. نزدیک به 700 نفر قرارداد coronavirus در الماس شاهزاده جایی که آنها بودند قرنطینه در بندر. حداقل 21 مسافران در گرند شاهزاده آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که کشتی لنگر در سواحل کالیفرنیا.

شاهزاده Cruises مشتریان که سفرهای لغو شده صادر خواهد شد اعتباری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده کروز هر چند مارس 1, 2022 ، آنها همچنین ممکن است درخواست بازپرداخت وجه نقد. وایکینگ مشتریان را نیز دریافت خواهد کرد یا اعتباری برای استفاده در آینده و یا بازپرداخت کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر محدودیت باعث سردرگمی در میان شرکت های هواپیمایی مسافران

وزارت امور خارجه این هفته به توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از کشتی در نور از شیوع کروناویروس. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری همچنین از مردم خواست “تسلیم تمام کشتی کروز سفر در سراسر جهان است.”

در نشانه ای از ضرب و جرح مالی صنعت کروز است که مصرف رویال کارائیب گفت: CBS MoneyWatch آن است تخمگذار کردن قرارداد کارگران برای “پروژه های خاص” به منظور “کاهش هزینه های عملیاتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im