من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم یک اثر خفیفی از رنگ از حسادت به عنوان خوانده شده در مورد دنی برادلی کروز در اطراف کارائیب. تماشای دلفین در جمهوری دومینیکن, خورشید, خیس, ساحل, در, جامائیکا یک روز از خورشید, دریا و کوکتل خود را به عنوان بادبان کشتی از یک جزیره به دیگری. و در اینجا همه ما در مستند در انگلستان است.

به عنوان در واقع دنی. اما در حالی که بسیاری از ما در حال عزاداری تعطیلات لغو شد با توجه به Covid-19 او شده است livening خود را مستند زندگی خود را کروز تقریبا در رسانه های اجتماعی.

“محبت ما بالکن با این زرق و برق دار دریای کارائیب مناظر,” او می نویسد: در روز اول خود را در دریا در Marella, کشتی,’ کشتی Marella کشف 2. باور من دنی هستم من! روز چهار او خاموش است برای یک بیت از فرهنگ و در یک تور در کهربا یارو در جمهوری دومینیکن. من می توانم اما رویا!

کروز – اول خود را با Marella – با توجه به پایان این هفته در جامائیکا اما او آن را دوست داشت به طوری که برنامه را به ماندن مجازی دیگر هفته آن را به عنوان های مختلف سفر. “بسیاری از مردم را به حال خود کشتی لغو شد و در حال احساس کردن در این بحران بنابراین این یک راه سرگرم کننده به نوبه خود آن را در سر خود را,” او می گوید. او تا به حال فراموش واقعی کروز دوباره ؟ “من قطعا rebook با Marella به عنوان به زودی به عنوان من می توانم” او وعده داده است.

Several خطوط کروز cottoned به این واقعیت است که (به قول فرانسیس بیکن) اگر کوه نمی تواند به محمد و سپس محمد باید به کوه. بنابراین در حالی که خود را کشتی و خدمه خود را ایستاده بیکار در حال انتظار برای لحظه ای که آنها می توانید شروع به قایقرانی جهان دوباره execs در حال جریان طعم زندگی شناور به خانه بود و مسافران است.

انتخاب کنید تا راهنمایی از بهترین سرآشپزها شناور

اعتبار:
ورزشهای آبی اعزامی

From تمرین یوگا با کریستال کشتی’ مربیان به ساخت پرو ceviche و pisco sours با پدرو میگوئل Schiaffino این جشن Lima-بر اساس آشپز که curates منوها برای ورزشهای آبی اعزامی رسانه های اجتماعی کامل دیجیتال ارائه شده است که به موبایل تعمیر سریع از تعطیلات مورد علاقه خود را.

Tهی می توانند یاد بگیرند که برای ایجاد بره کوفته در خدمت افراد مشهور, کشتی,’ نخبگان Luminae رستوران و یا یک کامبوج گوشت گاو Lak Lok حسن نیت ارائه میدهد از سفر شرکت فلات و بین المللی لوتوس گشت.

آنها حتی می توانید مجموعه بادبان با رویال کارائیب بین المللی کروز مدیر آبه هیوز. زمانی که این شرکت واقعی کشتی بودند را در خود نگه دارد او راه اندازی کشتی خود مجازی دریاها و میزبانی کارائیب ‘سفر’ است که بسیار محبوب او مجموعه ای خاموش در دیگری چند روز بعد و پس از نیز ‘cruised’ به آلاسکا. هر روز او نوشته های روزانه قطب نما – نام خط کروز خبرنامه – on Facebook ترسیم دستور العمل ها و فعالیت های سرگرم کننده به صورت عامیانه برای پیوستن به در با از جمله آزمونها روبنده شکار و هنر و صنایع دستی.

ثانیهقبل از اینکه یک عکس فوری از برخی دیگر در خانه کروز فعالیت های را انجام دهد تا چنین زمان به عنوان ما می توانید شروع به دریافت ما دریا, پاهای, واقعی دوباره.

Viking.TV

Viking کشتی’ پاسخ به Covid-19 بلوز تلویزیون کانال بسته بندی شده با پخش زنده سخنرانی, موسیقی کلاسیک, کنسرت ها و تورهای از اسلو در موزه مونک. جمعه Downton روز هنگامی که طرفداران این برنامه تلویزیونی می توانید زیرچشمی نگاه کردن در داخل Highclere خانه با کرنرون; بیا آخر هفته وجود دارد یوگا و مدیتیشن جلسات به کمک ذهن است. بدن و روح است. زنده جلسات شروع در 7pm روزانه در زمان های دیگر وجود دارد مقدار زیادی از فیلم ها و مستند توسط معاون اجرایی رئیس جمهور Karine هاگن به اکتشاف.

نگاهی به ‘مجازی’ تور Highclere Castle – با نام مستعار Downtown Abbey – با وایکینگ کشتی

اعتبار:
iStock

کریستال@صفحه اصلی

Celebrated انگلیسی, آشپز جان اشتون ستاره در یکشنبه اشپزی نشان می دهد به عنوان کریستال کشتی جریانهای بهترین از آن در هیئت مدیره انجمن به مهمان خانه. وجود دارد, افراد مشهور, پادکست در روزهای دوشنبه, حفظ تناسب اندام تمرینات در روزهای چهارشنبه و کوکتل دستور العمل های برای کمک به رفع تشنه پنج شنبه ها. بیا جمعه ها کشتی’ سرگرمی گروه را در مرکز صحنه. محتوای برنامه ریزی شده است برای تغییر هر هفته. کریستال انگلستان, تیم, کروز, نمونه کارها, در حال ارسال ایمیل به مشتریان گذشته با پیشنهاد فیلم, بعد از ظهر دستور العمل های چای و لینک به کریستال سرگرمی مورد علاقه های شما. مورد علاقه من بود این جمعه امتحان (عمدتا به دلیل من نه از 10!).

Lindblad اعزامی

Get بسته بندی برای سفر به ناشناخته ها – به معنای واقعی کلمه. Lindblad تنظیم بادبان در یک کروز متفاوت در هر هفته از طریق یک سفر مجازی برنامه ای است که تغییرات روزانه و لیست کنسرت های زنده نمایش اسلاید فعالیت های روزانه و یک ahhh لحظه ای از طبیعت است. در 6pm آن زمان به صورت روزانه روکش که در دنیای مجازی به معنی آن کوکتل زمان (دستور العمل های ارائه شده) اما در واقعی کروز آن را در هنگام سفر تیم در حال حاضر برجسته از روز و آشکار رفتار بیشتر به آمده است.

هر جمعه کریستال کروز جریان های جدید موسیقی تولید تئاتر

Silversea – به کنجکاو

Silversea نگه داشتن روح – به معنای واقعی کلمه – در این مستند با یک سری از ‘به کنجکاو’ ایمیل شامل کوکتل-ساخت کلاس با, فیلیپینی, barman الکس. آنها خواهید بود با ارسال دستور برای حدود شش کوکتل یک هفته تمام از آنها برای ایجاد یک نمک (دریا و زمین به طعم و مزه) نوار راه اندازی این سال جدید کشتی کروز نقره ای ماه – همراه با داستان سفر و تصاویر به نگه داشتن اشکال سفر زنده و سالم است. در حال حاضر در حال رونق شهر Rose City و رول با مشت دستور العمل های. شما می توانید برای ثبت نام ایمیل در سایت.

HAL@صفحه اصلی

Dial O برای اپرا با Holland America Line, است که ایمیل سریع کروز ثابت به طرفداران وفادار در قالب آشپز دموی ها و, مجله اوپرا. هفته گذشته آن را پخت و پز با آشپز اتان Stowell عضو آن آشپزی شورای این هفته O ویراستاران انتخاب کنید مورد علاقه خود را کتاب های جدید. سرگرمی و مقصد امکانات در میان دیگر کشتی-هیئت مدیره ویژگی های وعده داده شده.

زنده باد کشتی رودخانه تور کشتی کروز

یک بازیکن جدید در رودخانه های اروپا کروز صحنه, Viva, کشتی بود به راه اندازی آن متعلق به کشتی است. زنده باد تاج در ماه مارس است. در حالی که مسافرت های بین المللی است که در برگزاری سوئیس متعلق به شرکت راه اندازی کرده است یک مجازی 360 درجه تور به نمایش گذاشتن 153 مسافر زنده باد تاج یا کلاه. برای هر کسی که کنجکاو در مورد داخل رودخانه کشتی کروز شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در داخل تازگی مرمت کابین و تور, سالن, بار, رستوران و سلامتی مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im