کریستال پالاس زنان در صورت ساخت از دست دادن از دور چهارم از زنان جام حذفی فوتبال حاکم بدن آنها خواستار پخش بازی خود را در برابر ساوتهمپتون به دلیل آن رها شده بود در 78 دقیقه است.

کاخ منجر شد 3-0 با 12 دقیقه تا زمانی که بازی به حالت تعلیق در آمد چرا که از اب اشباع بشه. هر دو باشگاه و داور بودند نیاز به ارائه مشاهدات خود را به فدراسیون فوتبال فوتبال زنان در هیئت مدیره. در روز دوشنبه, فا اعلام کرد که کاخ باید پخش کراوات این یکشنبه و حرکت خود را برنامه ریزی شده زنان قهرمانی بازی مقابل شفیلد یونایتد در این فرآیند است.

کاخ در حال حاضر ترس آنها می تواند متحمل تلفات سنگین داشتن در حال حاضر به انصراف از غیر قابل استرداد می باشد و برای اتاق های یک هتل در شفیلد. وجود دارد که بیشتر در آب و هوای نامساعد قبل از روز یکشنبه پخش به علاوه این واقعیت است که کاخ خود را به اشتراک بگذارید صفحه اصلی زمین با Bromley ممکن است آنها را وادار به پرداخت هزینه برای مربی سفر به ساوتهمپتون به جای. آنها قادر به تنظیم مجدد برنامه ریزی مربی سفر به شفیلد بدون هیچ هزینه اضافی.

یک منبع گفت: “تلگراف ورزش است که آنها را “احتمالا دست از این” اضافه کرد: “من موفق به دریافت [هتل] وعده غذایی مقابله هزینه ها بازگشت اما نه اتاق. که می تواند همچنین در این مورد تا به حال ما رفته به شفیلد و [بود] که مطابقت با به نام کردن در صبح است.

“تا آنجا که از دست می رود اگر ما نمی توانیم زمین ما, ما ممکن است مجبور به بازگشت به ساوتهمپتون که به معنی هزینه دیگر مربی است.”

زنان جام حذفی قاعده 11(ب) آمده است که: “زمانی که هر بازی رها شده پس از آن آغاز شده است اما قبل از آن تکمیل شده است, زنان, فوتبال, هیئت مدیره باید در مقابله با این موضوع آن را به عنوان مناسب می داند در آن مطلق نيست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de