آشپزی اتحادیه پنج شنبه اعلام کرد که آن را نمی خواهد حمایت از یک نامزد دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی نژاد تنها چند روز قبل از دموکرات ها در نوادا خواهد حزبی برای ریاست جمهوری بعدی مسابقه.

که تصمیم گیری شده بود telegraphed برای هفته توسط اتحادیه. با این وجود به احتمال زیاد یک ضربه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که کمپین سهام روابط نزدیک با اتحادیه.

اتحادیه اغلب تبلیغ تایید آن در سال 2008 از باراک اوباما که در واقع سقوط کوتاه از نمره اکثریت آرا در دولت است. در سال 2016 گروه کار عمدتا نشسته مسابقه بین هیلاری کلینتون و برنی ساندرز.

روند اخبار

در یک استراحت با UNITE HERE اتحادیه محلی در کشورهای همسایه ، آشپزی اتحادیه به مدت طولانی telegraphed آن شک و تردید بیش از “مدیکر برای همه” اخیرا در آگهی توزیع این هفته در میان خود کارگران است.

کسانی که جزوه ها باعث شکاف بین اتحادیه و حامیان برنی ساندرز در روزهای اخیر که بهداشت و درمان پلت فرم تعریف شده توسط خود واحد پرداخت کننده بهداشت و درمان پیشنهاد.

اتحادیه متهم ساندرز حامیان داشتن “حمله وحشیانه” کار گروه صرفا برای داشتن “ارائه حقایق در مورد آنچه خاصی بهداشت و درمان طرح ممکن است کار را به دور از سیستم مراقبت از ما ساخته شده است بیش از 8 دهه است.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im