فرماندار نیویورک اندرو کومو روز یکشنبه اعلام کرد که ایجاد یک ائتلاف از هفت کشور همسایه در شمال برای خرید تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نیویورک ملحق خواهد شد نیوجرسی, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور, ماساچوست و رود آیلند برای خرید تجهیزات به عنوان یک بلوک از بین بردن رقابت بین آنها برای درایو کردن قیمت کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما نمی توانیم از این طریق روز به روز در حال حرکت ماسک تمام در سراسر کشور این دیوانه تقلا که ما در بود و هنوز هم در بسیاری از راه های”کومو گفت. “همچنین به عنوان یک ملت ما نمی تواند از طریق این دوباره. وجود رقابت میان کشورها وجود رقابت میان نهادهای خصوصی برای دریافت این تجهیزات به دولت فدرال در تلاش بود تا آن را خرید. من مناقصه به نمایندگی از New York, ما در حال مناقصه در برابر کشورهای دیگر. تگزاس و کالیفرنیا — کشورهای دیگر در سراسر کشور در حال تلاش برای خرید همان ماسک در میان همان فروشنده است.”

کومو وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک “قیمت مناقصه جنگ” بین کشورهای در اوج این بیماری همه گیر در نیویورک که او به نام “کاملا ناکارآمد و بی اثر است.” فرماندار گفت: هفت متحده را حدود 5 میلیارد دلار ارزش تجهیزات پزشکی است که “افزایش خواهد یافت و ما قدرت بازار در هنگام خرید.”

متحده در مناطق سراسر کشور با تشکیل ائتلاف در ماه آوریل به هماهنگی چگونگی و زمانی که اقتصاد خود خواهد بازگشایی, از جمله تمام هفت متحده است که در حال حاضر هماهنگی در عرضه خرید.

کومو گفت: این کنسرسیوم همچنین اجازه خواهد داد که ایالات متحده به شناسایی شرکت هایی که موفق به کسب قرارداد در طول بحران و شکست خورده به زندگی می کنند تا به شرایط خود را. “بیایید جلوگیری از انجام کسب و کار با فروشندگان ما یافت می شود غیر مسئولانه” او گفت:.

علاوه بر این کومو گفت که او خواهد بود اجرای یک دولت نیاز است که تمام بیمارستان های حفظ یک منبع PPE که برای آخرین 90 روز طول مشابه افزایش بستری شدن در بیمارستان که نیویورک را دیدم در ماه گذشته.

کومو گفت: “یکی دیگر از درس های آموخته شده” بود که در مورد سیستم بیمارستان, گفت وجود ندارد “نظام سلامت” اما به جای آن یک “سیستم بیمارستان.” او گفت: دولت آموخته “راه سخت” در مورد ظرفیت تجهیزات و مدیریت.

او اشاره کرد که وجود دارد تنها 12 بیمارستان های دولتی در شهر نیویورک در حالی که وجود دارد 44 بیمارستان های خصوصی در شهرستان ها که تمام شد انجام کسب و کار به عنوان فردی اشخاص است. او گفت: 176 بیمارستان های خصوصی در کشور است که تا به حال به کار در زیر “افزایش و انعطاف پذیری مدیریت سیستم” و به “درک کنند که همه باید به عنوان بخشی از یک سیستم است.”

“ما باید برای مدیریت این سیستم به عنوان یکی چون بیمارستان در حال غرق شدن,” کومو گفت. “شاید در سیستم عمومی آنها می توانید به اشتراک گذاری بیماران و پزشکان و کارکنان … ما باید به این 176 بيمارستان در حال حاضر همه با هم کار کنند حتی با بیمارستان های دولتی.”

در ضمن کومو تشویق نیویورکی برای ادامه به پوشیدن ماسک ، ایالت تلفات اندکی کاهش در روز شنبه به 280, او گفت:. کل میزان بستری شدن بود 9,786 اولین بار از اواسط ماه مارس که از آن شده است در زیر 10,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de