کومو به ارمغان می آورد مادر ویژه روز مادر پیام

سی بی اس آمریکا | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو هنوز هم در بر داشت یک راه برای روز مادر ویژه برای مادر خود را با وجود اجتماعی فاصله. در طول پنج شنبه coronavirus توجیهی, کومو در حال گفتگو با ماتیلدا کومو بیش از تصویری و ابراز عشق خود را برای همه است که او انجام داده برای او.

“امروز در مورد عشق و نشان دادن عشق و ابراز آن و قدردانی از مادران ما” کومو آغاز شد. “و مادرم که من نمی بینم امروز… او قوی تر از من او قوی تر از من است.”

او پیوستند و او یکی از آنها بود که در این جلسه و دو نفر دیگر پیوست جداگانه خوراک ویدئویی به عنوان آنها آرزو ماتیلدا یک روز مادر مبارک. یکی از کومو را دختران ماریا و حتی به اشتراک گذاشته یک حافظه ماتیلدا گفتن او در مورد ملاقات با پاپ. ماریا گفت: مادر بزرگ خود را به او آموخت “به معنای خانواده است.”

“روز مادر مبارک به شما و مادر. من از دست شما. من شما را دوست دارم خیلی. من آرزو می کنم من می تواند با شما اما من نمی تواند. اما من نمی تواند باشد چرا که من شما را دوست دارم. همین دلیل است که من نمی تواند با شما از آنجا که من شما را دوست دارم” فرماندار گفت.

“من به شما از دست بیش از حد بسیاری و خود را زیبا دختران” ماتیلدا کومو پاسخ داد.

کومو امضا کردن با پرسیدن اگر مادر خود را مورد نیاز هر چیزی. ماتیلدا گفت که او “در شرکت خوب” با دخترش و نوه او. “من خیلی خوش شانس, به عنوان بسیاری از مادران امروز هستند. و من فقط از شما بسیار سپاسگزارم برای همه چیز که شما انجام اندرو به خانواده ها بهتر از همیشه. با تشکر از شما.”

در اوایل روز شنبه, Cuomo, توییتی, عکس با برادرش Chris Cuomo که او اغلب دوست دارد به کسی را دست انداختن او در طول جلسات. روز مادر مبارک مادر. عاشق این عکس از شما مورد علاقه خود را با پسر @ChrisCuomo,” کومو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>