فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: 783 نفر در نیویورک در روز جمعه با توجه به COVID-19. در روز پنج شنبه 777 نفر به ویروس. روز قبل از آن به دولت گزارش شده 799 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر تا حدودی ثبات او گفت: اما ایجاد ثبات در “وحشتناک رای دادن.”

روز جمعه مرگ و میر افزایش تعداد مرگ و میر در نیویورک از coronavirus به 8,627. دولت همچنان آمریکا کانون جهانی شیوع کروناویروس.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

کومو گفت که تعداد افراد بستری و بستری در Icu هستند در یک شیب رو به پایین. لوله نیز پایین است.

“آیا این کابوس پایان؟”

“من مطمئن هستم که هر کس را با همان سوال: هر بار که شما بیدار شما می گویند, ‘آیا این کابوس پایان؟'” کومو گفت.

کومو تصریح کرد که بازگشایی دولت در اقتصاد بود و ذاتا وابسته به بهداشت عمومی و گفت: سهولت در coronavirus محدودیت تا زمانی که او مطمئن بود که این امر می تواند امن برای انجام این کار.

“به نظر من شما نمی توانید درخواست مردم از این دولت و این کشور برای انتخاب بین زندگی از دست داده و دلار را به دست آورد” کومو گفت. “هیچ کس در حال رفتن به را که در عوض.”

کومو گفت: او را به جمع آوری یک تیم از “بهترین ذهن” به بررسی اقتصاد در سراسر جهان است که در حال حاضر بازگشایی و تعیین اینکه آیا وجود دارد می تواند یک “موج دوم” از این ویروس اگر این محدودیت ها کاسته بیش از حد به زودی.

“بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که ما را یک قدم اشتباه و ما اجازه دهید احساسات جلوتر از منطق و واقعیت” کومو گفت.

در نیویورک تعطیلی مدارس و: “آن است که من اختیارات قانونی در این وضعیت”

کومو گفت: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام قبلی روز شنبه که مدارس شهرستان بسته خواهد شد برای بقیه سال بود “شهردار نظر است.” او گفت: “تصمیم گیری خواهد شد و با هماهنگی” بین شهر نیویورک و منطقه شهری شهرستان رهبران.

“آن را می سازد هیچ حس برای یک محل به اقدام که ناهماهنگ با دیگران” کومو گفت.

او افزود که د Blasio ندارد قدرت به بستن مدارس شهرستان جانبه است.

“این است که من اختیارات قانونی در این وضعیت,” او گفت:.

کومو: “من در حال اجرا نیست برای هر چیزی”

کومو نیز گفت: او مشغول به کار بود به خاطر ملاحظات سیاسی از coronavirus پاسخ. او با اشاره به این ایده در میان برخی از دموکرات ها که او می تواند پیوستن به انتخابات ریاست جمهوری گفت: “من در حال اجرا نیست برای هر چیزی است.”

“من فرماندار نیویورک با تشکر از شما, و این جایی که من هستم رفتن برای ماندن” کومو گفت. او اضافه کرد که او تا به حال یک رابطه قوی با رئیس جمهور تهمت و گفت: رئیس جمهور است “واقعا در پاسخ به نیویورک را نیاز دارد.”

کومو نیز نامیده می شود در کنگره به تصویب دولت فدرال بیشتر محرک قانون اما گفت که آن را نیاز به انجام بیشتر برای کمک به نیویورک از جمله شامل لغو کلاه در دولت های محلی و کسر مالیات. حد بر کسر, معمولا شناخته شده به عنوان نمک در درجه اول بر مردم ساکن در مناطق با ارزش ملک مانند نیویورک و کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de