کومو اعلام Juneteenth تعطیلات برای n. y. کارکنان دولت

فرماندار نیویورک اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی در یکشنبه شناخت Juneteenth — یک روز که یادآور پایان برده داری در امریکا — به عنوان یک روز تعطیل برای کارکنان دولت است. این جشن هر سال در ماه ژوئن 19.

Juneteenth نیز به نام روز رهایی و آزادی روز خواهد پرداخت و بعد از مرخصی برای کارمندان دولت با کسانی که نیاز به کار دریافت یک روز اضافی خاموش به جای. کومو نیز پیشبرد قانون به Juneteenth حالت تعطیل در سال آینده و با در نظر بگیرند و آن را یک جشن در سال آینده.

“جمعه است Juneteenth — یک روز به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده — و این یک روز است که به خصوص مربوطه در این لحظه در تاریخ” کومو گفت: در انتشار اخبار. “اگر چه برده داری به پایان رسید بیش از 150 سال قبل وجود داشته و هنوز هم شایع سیستماتیک تبعیض و بی عدالتی در این کشور و این ملت و ما کار کرده اند به تصویب اصلاحات واقعی به آدرس این نابرابری.”

کومو گفت نیویورکی می توانید با استفاده از تعطیلات به “منعکس کننده تمام تغییرات ما هنوز هم نیاز به ایجاد یک نمایشگاه درست و برابر با جامعه است.”

“من فکر می کنم این است که یک دوره که در آن ما می توانیم, ما می توانیم به یاد ماندنی را تغییر دهید. من می خواهم به یک نیروی تغییر و من می خواهم برای کمک به synergize این لحظه او گفت:” در جلسه روز شنبه. “اگر Juneteenth است که بخشی از آن و به رسمیت شناختن آنچه که اتفاق افتاده است و درک درستی از آنچه اتفاق افتاده و تشکر و قدردانی از که — بزرگ است.”

تعطیلات افتخارات 19 ژوئن 1865 زمانی که اخبار آن ساخته شده به آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس که رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر کرده است رهایی اعلامیه آزادی بردگان زندگی در Confederate states دو سال پیش از آن.

بردگان سابق را جشن گرفتند که اتحادیه سربازان در نهایت وارد در گلوستون به خبری که برده داری لغو شد.

ویرجینیا فرماندار اعلام Juneteenth پرداخت می شود و دولت تعطیلات

نیویورک است که برای اولین بار دولت برای حرکت به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک مقام رسمی دولت تعطیلات. ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم در روز سه شنبه بود که فقط. تگزاس اولین روز یک وضعیت تعطیلات در سال 1980.

ایالات متحده به طور رسمی به رسمیت شناختن تعطیلات میان یک کشور فرضی بیش نژادی و بی عدالتی است. تظاهرات علیه خشونت پلیس و خواسته های پلیس اصلاحات را ادامه داد و برای هفته ها پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de