فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید باید “و” صلح آمیز بوده است و تاکید کرد که غارتگران هستند یک گروه جداگانه.

“چه اتفاق می افتد در این محیط … همه این مسائل در حال گرفتن تاری,” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. “COVID-19 یکی مسئله خشم بیش از آقای فلوید است موضوع دیگر غارتگران هستند مسئله دیگری است.”

“ما نمی توانیم محو خطوط … نمی تیرگی و خطوط سیاسی خود را هدف” کومو گفت: با توجه به رئيس جمهور تهمت انتقاد از شهر نیویورک در واکنش به حال انجام گرفته است.

روز دوشنبه کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام سراسر شهر بود حکومت نظامی از ساعت 11 شب تا 5 صبح یکشنبه پس تخریب در منهتن. روز سه شنبه حکومت نظامی منتقل خواهد شد تا برای شروع در 8 p. m. و آن را در محل استراحت در هفته.

حکومت نظامی شکست خورده برای جلوگیری از یک شب دیگر از تخریب شبانه, از جمله شکستن در یاد میسی store on 34th Street. در نزدیکی مرکز راکفلر نمای شيشه شکست و چند نفر دستگیر شدند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی فرماندار برای ارسال در گارد ملی برای کمک به NYPD. کومو به نام رئیس جمهور پیشنهاد “چرخش سیاسی” و گفت: ارسال در گارد ملی را تنها “یک وضعیت بد بدتر است.”

“من خوشحال هستم با آخرین شب” کومو گفت: از NYPD پاسخ به غارت و تخریب اموال. “… اما شما باید 38,000 NYPD — آنها محافظت شهر قبل از اینکه در موقعیت های شبیه به این.”

“من معتقدم که NYPD به خوبی مستقر نیست و نیاز به گارد ملی” او گفت:.

فرماندار گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تاری خطوط از این “ترکیب بحران است.”

“رئیس جمهور نمی خواهند به تمایز بین غارتگران و معترضان” کومو گفت. “او نمی خواهند به بحث در مورد قتل آقای فلوید و او نمی خواهند به بحث در مورد اصلاح سیستم عدالت.”

کومو نیز خطاب به وزارت امور خارجه در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. به گفته فرماندار شماره جدید COVID-19 مورد راه رفتن در درب بیمارستان ایالتی است که در یک زمان تمام کم: 154.

هر منطقه در کشور به غیر از شهر نیویورک شروع به بازگشایی شده است. و کومو گفت که این شهر “در مسیر — در میان همه از این — برای باز کردن مرحله بعدی دوشنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im