کومو: “نمی قاپ زنی شکست از آرواره پیروزی” در مبارزه با ویروس

فرماندار اندرو کومو روز دوشنبه هشدار داد در نیویورک تجمع در ادامه اعتراضات که “ما نمی دانیم که عواقب COVID ویروس در تجمع جرم.” به عنوان بخش هایی از دولت همچنان به جلو حرکت با بازگشایی و شهر نیویورک مجموعه به بازگشایی در ژوئن 8, کومو گفت: “نمی قاپ زنی شکست از آرواره های پیروزی.”

“آن زمان ما در 93 روز برای دریافت اینجا” کومو گفت. “این هوشمند ؟ نیویورک دشوار است. ما رفت و از بدترین شرایط برای بازگشایی — از بدترین وضعیت به 54 مرگ و میر در 50 روز. ما رفت و از بدترین شرایط برای بازگشایی در 93 روز. ما که از آنجا که ما در نیویورک دشوار است.”

هر دو کومو و نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker گفت: آنها نگران افزایش coronavirus عفونت از اعتراضات اما آنها تشویق شدند که ميزان عفونت در حال حاضر کاهش یافته و به سطح پایین است.

کومو استفاده روزانه خود را coronavirus جلسه همچنین صحبت در مورد تظاهرات که رخ داده است در شهر نیویورک و در شهرستانها در سراسر ایالت. او گفت که او خواهد بود صحبت کردن به نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در مورد اجرای حکومت نظامی. حکومت تصویب شده در چند نیویورک به شهرهای دیگر از جمله بوفالو و آلبانی و شده اند وجود دارد تصویب مقررات منع رفت و آمد در برخی از کشور بزرگترین شهرستانها از جمله لس آنجلس و شیکاگو است.

دیگر فرمانداران باید فعال گارد ملی برای سرکوب خشونت است. کومو گفت: او به گارد ملی در شارژ و گفت: شهرداران سراسر کشور او می تواند استقرار گارد ملی در صورت نیاز. اما او گفت: بعید است به طور فعال در شهر نیویورک با توجه به اندازه NYPD.

کومو تکرار پیام خود را از روز شنبه در مورد “هوشمند” در اعتراض گفت: “خشونت تحت الشعاع عدالت از پیام است.” اگر غارت گفت: افرادی که نمی خواهید به تغییر خواهد شد “این همه در مورد غارت در حال حاضر.”

شده اند وجود دارد ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی از پلیس به اتهام اقدام به خشونت نسبت به معترضان به خصوص در یک حادثه از یک NYPD خودرو رانندگی به معترضان. کومو به نام فیلم “نگران کننده” و تکرار شده است که دادستان کل Letitia جیمز خواهد بود بررسی پلیس انجام شده است. اما او نمی خواهد در نظر بیشتر در نتیجه.

NYPD کمیسر درموت شیا مورد بحث خود را افسران’ پاسخ به اعتراضات

“اگر من فقط اندرو کومو از ملکه این امر می تواند ساده, من می خواهم بگویم که مرد باید اخراج” کومو گفت. “رانندگی ماشین را به یک جمعیت او باید اخراج می شود. که آنچه اندرو کومو در کوئینز می گوید. به عنوان فرماندار وجود قوانین وجود دارد فرآیندهای وجود دارد رفتن به دعاوی توانم آن را دریافت کنید … این بدان معنی نیست که شما هیچ چیز در موقت.”

در ضمن کومو اعلام کرد شمار تلفات ناشی از COVID-19 روز یکشنبه کاهش یافته بود دوباره. تعداد مرگ و میر, 54, است کمترین آن شده است از تاریخ 16 مارس, روز است که کافه ها و رستوران ها تعطیل. بستری شدن در بیمارستان و لوله نیز پایین کومو گفت.

در حالی که تصمیم نهایی نخواهد بود ساخته شده تا بعد از ظهر دوشنبه کومو گفت که او انتظار می رود غربی نیویورک که شامل بوفالو به حرکت به جلو با فاز 2 از بازگشایی در روز سه شنبه. پایتخت منطقه که شامل آلبانی است که انتظار می رود به جلو حرکت به فاز 2 در روز چهارشنبه.

تحت فاز 2 all office-بر اساس شغل می تواند بازگشایی با 50 درصد ظرفیت.. در فروشگاه خرید می تواند در 50 درصد ظرفیت و کارکنان باید پوشیدن ماسک صورت, اما مراکز بسته باقی خواهد ماند. خدمات املاک و مستغلات می تواند به بازگشایی شده است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت: آنها خواهد بود قرار ملاقات فقط و کارکنان آزمایش می شود باید هر دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de