کومو تشریح نیویورک تماس های عظیم ردیابی طرح

فرماندار نیویورک اندرو کومو دقیق دولت برنامه ای برای ردیابی تمام coronavirus موارد روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. او گفت: این سیستم با هدف ردیابی محل از هر کسی که تست مثبت برای این ویروس و سپس اطلاع هر کسی آنها در تماس با آلوده در حالی که.

به گفته فرماندار 4,681 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه.

“است که قریب به اتفاق مقیاس به یک عمل جراحی است که هرگز قبل از وجود” او گفت:.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ در همکاری با دانشگاه جانز هاپکینز است که منجر به عملیات. او پیوست کومو را به جلسه از طریق ویدئو در روز پنج شنبه.

کومو گفت: آنها را آموزش 30 “تماس با ردیاب” برای هر 100 ، 000 نفر در یک منطقه آسیب دیده. اگر این برآورد رسیده است نیویورک می تواند نیاز هر نقطه از 6,400 به 17,000 ردیاب در سراسر ایالت. “آن نیاز به تحت هر مقیاس یک ردیابی ارتش,” او گفت:.

کارکنان دولت در بخش بهداشت و درمان و همچنین سایر کارکنان دولت که در حال حاضر در حال کار از خانه استخدام خواهد شد برای تبدیل شدن به ردیاب با توجه به فرماندار.

“این مشکل این است که بزرگتر از هر یک از ما است اما بزرگتر از همه ما,” او گفت:.

NYC مترو به طول یک شب ساعت

کومو گفت: شهر نیویورک مترو را تعطیل بین ساعت 1 صبح و 5 صبح شروع چهار شنبه, مه 6 به منظور تمیز کردن سیستم حمل و نقل عمومی به صورت روزانه. او گفت که از دست رفته قطار خدمات خواهد شد جایگزین حمل و نقل در قالب اتوبوس و کرایه وسایل نقلیه است که ارائه خواهد شد بدون هیچ هزینه به کارگران ضروری.

جمعیت بی خانمان در حال رشد و موضوع سلامت در شهر نیویورک مترو سیستم

MTA در حال حاضر تمیز کردن شبکه خود را از قطار و اتوبوس هر 72 ساعت است. در چهارشنبه کومو گفت: او درخواست کرده بود که این سازمان در سطح شیب دار تا تمیز کردن آن برای هر 24 ساعت گفته او انتظار می رود آن را به تولید یک طرح به انجام تعهد توسط پنج شنبه.

او گفت: مواد ضد عفونی کننده از این سیستم حمل و نقل لازم است تا کارگران ضروری می توانید با خیال راحت به کار است. “ما باید قادر به انجام آن به عنوان یک جامعه ما به” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر