کومو می گوید coronavirus مرگ و میر در پایین ترین سطح از اواسط ماه مارس

سی بی اس آمریکا | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: نرخ coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از اواسط ماه مارس زمانی که خاموش شروع شد و تا قبل از دولت شد مرکز ایالات متحده شیوع. کومو گفت: 207 نفر کشته شدند روز شنبه از 226 مرگ و میر در روز قبل از.

خانه های سالمندان اختصاص 43 از این مرگ و میر. روز یکشنبه کومو گفت: تمام خانه سالمندان کارکنان در حال حاضر خواهد شد را به آزمایش دو بار در هفته. او گفت: اگر یک خانه سالمندان نمی تواند کافی برای مراقبت از بیمارانی که تست مثبت برای coronavirus تسهیلات باید انتقال بیمار به یک مرکز است که می تواند — اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یکی از آنها باید تماس بگیرید و وزارت بهداشت آنها کمک خواهد کرد که پیدا کردن یکی دیگر از امکانات.

کومو نیز گفت: خانه های پرستاری نمی readmit coronavirus بیماران پس از آنها از بیمارستان مرخص تا زمانی که تست منفی برای ویروس. او گفت: هر خانه سالمندان می کند که به دنبال سفارش جدید را از دست خواهد داد مجوز آن.

فرماندار گفت: دو فرزند اضافی فوت کرده اند از یک بیماری مرموز است که می تواند مرتبط به coronavirus; سه نفر دیگر از مرگ و میر ناشی از اطفال چند سیستم التهابی سندرم قبلا تایید شده است. وجود دارد تا 85 کودکانی که بیمار شدن از این بیماری نادر. یک تحقیق در حال انجام است.

“این است که هر مادر کابوس است. این است که هر پدر و مادر کابوس است. هیچ کس در مورد آن را می دانستند. هیچ کس برای تماشای آن است. همان داستان است با این ویروس از یک روز” کومو گفت: در روز یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی.

کومو گفت: برخی از مناطق کشور می تواند آغاز بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15 اگر آنها با معیارهای خاصی از جمله داده ها نشان می دهد در این منطقه تحت کنترل است; علاوه بر این که آیا در این منطقه می تواند رسیدگی به بستری شدن در بیمارستان و قرارداد ردیابی اگر coronavirus افزایش نرخ بار دیگر.

روز جمعه کومو یک فرمان اجرایی را امضا که گسترش اقتدار به “ادامه تعلیق و تغییرات قانون و هر گونه بخشنامه و نه جایگزین آن, بخشنامه” تا ژوئن 6, با توجه به CBS آلبانی وابسته WRGB-تلویزیون.

در ضمن کومو دوباره به دادگاه تجدید نظر به دولت فدرال به تصویب یک محرک اقتصادی برای حمایت از دولت و دولت های محلی. در حالی که تشویق واشنگتن قانونگذاران به قید وثیقه از “کار” خانواده ها به جای شرکت های کومو پیشنهاد یک “آمریکایی ها برای اولین بار” قانون است که شرکت ها باید rehire تمام کارکنان خود را برای دریافت یک کمک مالی.

“باید وجود داشته باشد هیچ یارانه برای هر شرکت است که میسازد کردن کارکنان در دوره” فرماندار گفت. “دولت باید یارانه خود را کاهش کارکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>