کومو می گوید او را صحبت می کنند و با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تست ظرفیت زمانی که آنها ملاقات

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: او را به صحبت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد متحده’ تست ظرفیت در طول جلسه خود را در کاخ سفید در روز بعد. کومو گفت که در حالی که او موافق با آقای تهمت ادعای اینکه متحده باید مسئول تست coronavirus’ مقیاس بی سابقه ای مستلزم کمک های فدرال.

به گفته فرماندار نیویورک 211 labs شده اند قادر به پاسخگویی به تقاضا به دلیل آنها نمی توانند مواد اولیه مورد نیاز برای آزمون. این مواد مانند مواد شیمیایی تولید می شوند در خارج از کشور نیاز به دیپلماسی بین المللی به منظور به سطح شیب دار تا, تولید, او گفت:.

“شما نباید انتظار همه این فرمانداران برای قرار دادن با هم یک بین المللی زنجیره تامین” کومو گفت: از رئیس جمهور.

کومو نیز گفت: Tuesady که دولت از سر گرفته خواهد انتخابی سرپایی درمان در مناطق انتخاب کنید که آیا یک “خطر قابل توجهی” از coronavirus تجدید حیات در “آینده ای نزدیک”

هیچ بیمارستان یا شهرستانهای با زمان COVID-19 شیوع بیماری مبتلا هستند. این حرکت شامل شهر نیویورک و همچنین ایری, Albany, Dutchess Westchester, Rockland, Suffolk و Nassau County است.

تغییر در خط با فرماندار این طرح در نهایت دوباره باز دولت در یک “منطقه ای بر اساس.”

کومو روز سه شنبه گفت که دفتر او کار خواهد کرد با دولت های محلی است و “باز برای ساخت یک منطقه به منطقه تعیین سرنوشت” بر اساس بستری و میزان عفونت و همچنین بیمارستان ظرفیت.

“منهتن نیست بوفالو” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de