کومو می گوید نیویورک خواهد بود بهتر است پس از همه گیر

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه که دولت را بازگشایی بهتر از آن بود قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“بله ما رفت و از طریق جهنم است, اما آن را در واقع بهتر است زمانی که ما بازگشایی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در “جدید” فرودگاه لاگاردیا در نیویورک ، فرماندار تبلیغ تقریبا تکمیل بازسازی در فرودگاه و همچنین پیشرفت های ساخته شده به این شهر حمل و نقل عمومی است که شتاب در طول دولت قابل تامل است.

“کسانی که قطار در حال پاک تر از آنها همیشه در طول زندگی” کومو گفت: این شهر از سیستم مترو.

لاگاردیا شده است, تحت ساخت و ساز برای سال در جهت بهبود این فرودگاه که برای اولین بار افتتاح شد در سال 1939. کومو گفت: آن رفته است از “بدترین فرودگاه در کشور” به یک در کلاس جهانی فرودگاه در خور شهر نیویورک است.

حجم مسافر در این شهر فرودگاه بوده است 95% در طول همه گیر با توجه به ریک پنبه, مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی. پنبه گفت: لاگاردیا ترافیک کاهش یافت 97% در یک نقطه.

فرماندار همچنین خطاب به خبرنگاران پس از معترضان در شهر نیویورک راهپیمایی برای 13 روز متوالی پس از مرگ جورج فلوید, CBS New York, گزارش. تظاهرکنندگان می خواهند خاص و ملموس تغییرات در NYPD و پلیس نظارت از شهردار, بیل د Blasio و فرماندار کومو.

“من درک می کنم آنچه معترضان می گویند و احساس و من ایستاده با معترضان. که چگونه بسیاری از سال را ما در مورد این شرایط ؟ آن را فقط آقای فلوید” کومو گفت.

“ما قصد داریم به قانون در ایالت نیویورک و ما قصد داریم برای عمل به این هفته” او گفت:, مرجع ‘نام خود را می گویند’ اصلاحات در دستور کار است. کومو گفت که او این قانون را امضا این هفته است.

“مهیج ترین پلیس اصلاحات در کشور و این اتفاق خواهد افتاد در نیویورک در این هفته و ما به آن افتخار می کنم.”

روز سه شنبه دولت سنا و مجلس رای به لغو 50-A, قدیمی دهه قانون است که نگهداری افسران پرسنل سوابق محرمانه است. این یکی از ده ها پلیس اصلاحات در حال حاضر سریع-ردیابی از طریق قوه مقننه از جمله یک سبد بان. همچنین برای در نظر گرفتن: نیاز به افسران خود را نشان می دهد نشان اعداد و ممنوعیت افسران از تداخل با تماشاگران آنها را ضبط, CBS New York, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de