فرماندار نیویورک اندرو کومو روز دوشنبه گفت که نشانه هایی وجود دارد سخت-آمار دولت در حال رسیدن به اوج به تعداد افرادی که درگذشت از coronavirus باقی مانده است تخت برای دومین روز در یک ردیف. جدید بستری شدن در بیمارستان نیز پایینو همچنین به عنوان ICU پذیرش او گفت:.

همه این علائم نشان می دهد “ممکن است مسطح منحنی,” او گفت:.

برای حفظ روند فعلی رفتن کومو گفت: مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی خواهد ماند تا آوریل 29 خود را گسترش منظور اصلی توسط نه بیشتر از روز است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

کومو گفت که معلوم نیست اگر نیویورک در حال حاضر در فلات — به این معنی که نرخ فعلی ادامه خواهد یافت در حالی که یا در اوج است که شروع به کاهش است. او هشدار داد که سیستم مراقبت های بهداشتی است که او گفت: “در حال اجرا در redline” cannot حفظ این سطح برای مدت طولانی.

او گفت: بیمارستان ها “فراتر از ظرفیت” برای هواکش. او گفت: بیمارستان های در حال بحث در مورد هر روز تغییر کارکنان هواکش و PPE به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز در سراسر کشور. او تشکر متحده که فرستاده اند هواکش و او وعده داده است که هنگامی که بدترین است در نیویورک “ما وجود دارد خواهد بود برای هر دولت دیگر مانند آنها شده است وجود دارد برای ما.”

“مردم نمی توانند هر سخت تر کار کارکنان نمی تواند هر کار سخت تر و ماندن در این سطح مشکل ساز است” کومو گفت.

کومو گفت مسطح اعداد به یک نتیجه اجتماعی فاصله. اما او هشدار داد که اگر مردم “بی پروا” و توقف اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل آن اعداد را افزایش می دهد.

“ما شده اند در این ویروس از روز 1 و این ویروس به لگد ما عقب پایان و ما دست کم گرفتن این ویروس در خطر خود ما,” کومو گفت.

او همچنین دستور داد تهاجمی تر اجراي اجتماعی فاصله و افزایش میزان جریمه های بالقوه برای متخلفان گفت: آب و هوای خوب تا به حال منجر به بیشتر مردم خارج است.

“هیچ کس این حق را بی پروا در خود ما و رفتار” کومو گفت. “در حال حاضر زمان به بازی فریزبی در پارک. در حال حاضر زمان برای رفتن به یک مراسم تشییع جنازه با 200 نفر است. بله من درک عزادار من درک مذهبی خدمات می تواند کمک به فرایند هایی من درک می کنم آن را سخت به انجام این کار, اما به عنوان یک جامعه در معرض خطر بیش از حد بزرگ است. اجرای قانون است.”

فرماندار کومو: “در حال حاضر زمان” به سهولت اجتماعی فاصله برای coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de