کومو نشانه های اصلی پلیس اصلاحات قانون مقرر بخش تغییرات

فرماندار نیویورک اندرو کومو امضا پلیس اصلاحات قانون به قانون در روز جمعه بیش از دو هفته پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس موجب یک جنبش در سراسر کشور.

او همچنین گفت: صدور یک فرمان اجرایی جمعه است که خودداری بودجه از ادارات پلیس که تصویب اصلاحات. این “NYS پلیس تحول و اختراع مجدد مشترک” نیاز به ادارات کار با جوامع خود را به پیش نویس اصلاحات قبل از آوریل 1 یا از دست دادن بودجه دولت است.

“وجود دارد هیچ اعتماد بین جامعه و پلیس” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. “اگر هیچ اعتماد در رابطه کار نمی کند.”

فرماندار گفت: تنها راه برای بازسازی رابطه این است که به هر کس در یک اتاق “می گویند قطعه خود را.”

“حقیقت این است: پلیس اصلاحات بسیار دیر شده است,” او گفت: “این نه فقط در مورد آقای فلوید را قتل است.”

Reverend Al Sharpton پیوست کومو در اعلام سفارش تماس با او اتمام حجت به ادارات پلیس یک “مدل” برای همه فرمانداران. “این است که یک سطح جدید است که همه دیگر 49 فرمانداران را به نگاه,” او گفت:.

کومو نیز به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در دولت coronavirus وضعیت و پنج منطقه از دولت حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی. کومو خواست احتیاط شنبه به عنوان اقتصاد دولتی به تدریج می آید و به زندگی: “این COVID نرفته است,” او گفت:.

فرماندار گفت: کشورهای در سراسر کشور شاهد جهش در coronavirus موارد زیر را در سراسر کشور reopenings اما نیویورک یکی از استثنا.

کومو خواهد بود صحبت کردن پس از معترضان در شهر نیویورک به خیابانها برای 15 روز متوالی پس از مرگ جورج فلوید. معترضان روز پنج شنبه در زمان بیش از سمت غرب بزرگراه بافی را از طریق ترافیک پس از ساخت راه خود را در اطراف روستای غرب, CBS New York گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de