کومو طول می کشد ملی به ویژه در میان coronavirus همه گیر

سی بی اس آمریکا | No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده تنش و نگرانی افزایش یافته است بیش از حد. نیویورک تبدیل شده است و آمریکا کانون این ویروس با بیش از 20 ، 000 موارد گزارش شده در دولت است. و نیویورک فرماندار گرفته شده کانون در سراسر کشور در طول بحران.

فرماندار نیویورک اندرو کومو که روزانه میزبان جلسات برای به روز رسانی وضعیت خود را در coronavirus همه گیر اغلب با استفاده از زبان قوی به صدور هشدارهای شدید – به خصوص پیام های اجتماعی در مورد فاصله.

او در جلسات مطبوعاتی در حال جریان در رسانه های اجتماعی هستند و اغلب تحت پوشش اخبار ملی. بنابراین مردم دور خارج نیویورک در حال شنیدن کومو پیام – و آنها شروع به ستایش خود رهبری است. در روز سه شنبه #CuomoforPresident شروع روند در توییتر.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“از شما بسیار سپاسگزارم برای انجام این روزانه با آرامش و با خیلی معتبر اطلاعات” تگزاس ساکن نان Sauta توییتی. “من زندگی می کنند در Austin, TX و تماشای شما هر روز. ایمن ماندن.”

“اندرو کومو… NY فرماندار … رهبر جهان در حال حاضر است. کلمات آرام و منطق و حکمت” نوشته جورج Philipas که با این نسخهها کار در آفریقای جنوبی با توجه به توییتر زیستی.

“نیویورک اندرو کومو فرماندار کنفرانس مطبوعاتی در حال حاضر باید مورد نیاز را مشاهده و برای همه آمریکایی” نوشت هدر یرلی که از کوه لبنان پنسیلوانیا با توجه به توییتر خود را.

“اندرو کومو فرماندار نیویورک است که یک رهبر واقعی و آمریکایی است. رفتار و گفتار آوردن یک مقدار نیاز به آرامش به این کشور” نوشت: تری مک کورمیک یک مجری رادیویی از نبراسکا.

در حالی که بسیاری از مردم با استفاده از #CuomoforPresident برچسب خود را به بیان ستایش برای کومو برخی از جدی بودند – آنها می خواستند او را به اجرا برای رئيس جمهور. “من نمی دانم که چگونه بقیه از کشور احساس است اما اندرو کومو @NYGovCuomo رسما رئیس جمهور تنها من خواهد بود به گوش دادن به رفتن به جلو” یک کاربر به نام Julie Anne که از کالیفرنیا نوشت. “این مرد است که بنده با بالاترین کیفیت. حقایق و آسایش با تشکر از شما فرماندار.”

البته برخی از مردم توییتی مخالف احساسات گفت: آنها نمی خواهد حمایت ریاست جمهوری از اجرای کومو. دیگران اشاره کرد که فرماندار ممکن است داشتن یک لحظه کوتاه در آفتاب با توجه به این فاجعه. “کومو است که با داشتن یک لحظه در تاریخ مانند رودی جولیانی را 9/11. رهبر قوی ساخته شده است که مردم احساس امنیت در جان زمان” یک کاربر توییتر از نیوجرسی نوشت.

سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی به همین محوری به ملی ویژه پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی و تکیه بر روی تصویر که در طول سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

یک CBS News/نیویورک تایمز نظرسنجی از سال 2007 در بر داشت که 78 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: جولیانی به کار گرفته بحران هست. در اجرا تا 2008 مقدماتی او در صدر بسیاری از نظر سنجی های ملی در میان حزب جمهوری خواه مدعی است. اما او هرگز برنده یک اولیه و جان مک کین در نهایت موفق به کسب نامزدی.

با توجه به اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی, کومو را تصویب امتیاز بوده است و در طول سه نظر به عنوان فرماندار. در فوریه 2011, او تا به حال 77 درصد تصویب امتیاز و ماه گذشته آن بود 44 درصد به سینا کالج نظرسنجی. این داده ها هنوز هم در آینده و “قول… من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش قابل توجهی در راه رای دهندگان در حال مشاهده اندرو کومو در حال حاضر” سینا کالج ناظر انتخابات استیون گرینبرگ گفت: U. s. اخبار و گزارش جهانی.

Jacob Javits Center — coronavirus hospital
فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد برنامه ای برای تبدیل Jacob Javits Center در منهتن سمت غرب به یک بیمارستان صحرایی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در 23 مارس سال 2020 در نیویورک است. گتی ایماژ

اگر رسانه های اجتماعی بازتاب چگونه مردم احساس کومو تصویر در طول شیوع کروناویروس یکی از اقتدار و در عین حال امید — نقش مردم ارزش به اندازه کافی برای شروع به تجسم خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

در کومو را در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه او هر دو سخت و همچنین همدلانه. “مادر من است نه مصرفی و مادر خود را مصرفی و برادران و خواهران ما هستند و نه مصرفی و ما قصد داریم به جز این فرض استوار است که زندگی بشر است و یکبار مصرف…ما قصد داریم برای قرار دادن یک دلار رقم در زندگی انسان” کومو گفت: در مورد رئیس جمهور تهمت پیشنهاد بازگشت به زندگی عادی برای کمک به اقتصاد است که می تواند در نتیجه بیشتر افراد بیمار شدن.

در حالی که ترویج اجتماعی ادامه داد, فاصله, کومو نیز ترویج وحدت است. “نیویورک همه را دوست دارد…عشق برنده همیشه. و آن را به نفع خود دوباره از طریق این ویروس” او گفت:.

کومو پدر ماریو کومو به عنوان فرماندار نیویورک برای سه نظر بود و اغلب شایعه که ممکن است نامزد انتخابات ریاست جمهوری. اندرو کومو که در حال حاضر در دوره سوم به عنوان فرماندار مشغول به کار در پدر خود را از دولت و خدمت به عنوان وزیر مسکن تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

اندرو کومو برادر کوچکتر, Chris Cuomo, در حال حاضر خود را در سی ان ان. در مصاحبه ای با فرماندار در مورد کوروناویروس پاسخ هفته گذشته لنگر در زمان استراحت به عنوان یک برادر.

“من می دانم که شما در حال کار سخت برای دولت خود را, اما مهم نیست چقدر سخت شما کار همیشه وجود دارد زمان به تماس ، او می خواهد به شنیدن از شما—فقط شما می دانید” Chris Cuomo شوخی به برادر بزرگتر خود.

“من به نام مادر. من به نام مادر فقط قبل از من در آمد نشان می دهد. او گفت: من با مورد علاقه او” فرماندار پاسخ داد. “خبر خوب این است که او گفت: شما او را مورد علاقه دوم — دوم مورد علاقه پسر.” به کومو برادر سه خواهر وجود دارد اما تنها دو فرزند در خانواده است.

برادران’ جویدن گفتگوی بورسی بیش از چند هفته گذشته تبدیل شده است به طور گسترده ای مورد صحبت و الگوی رفتاری می خواهم در شبکه های اجتماعی شاید اضافه کردن به کومو fandom که موجب #CuomoforPresident روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>