کومو به مک کانل در عبور از ورشکستگی دولت قانون: “من به جرات شما”

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز جمعه گفت که سناتور میچ مک کانل را پیشنهاد است که می تواند اعلام ورشکستگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس “واقعا خنگ ایده.” این رهبر اکثریت سنا گفت که او خواهد و نه اجازه دولت اعلام ورشکستگی از دریافت بودجه فدرال.

مک کانل نیز پیشنهاد جمهوری خواهان باید در مخالفت با کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی در آینده coronavirus امداد صورتحساب. بر خلاف شهرها و دولت های محلی ایالتی نمی تواند اعلام ورشکستگی. اما مک کانل گفت: رادیو میزبان هیو هویت شنبه که او “قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی.”

“آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس,” او گفت:. “حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

کومو به نام ایده “بیشتر سازمان ملل متحد-آمریکا-سازمان ملل متحد خیریه بیانیه ای از تمام وقت است.” فرماندار گفت: روز شنبه در جلسه توجیهی روزانه که در نیویورک به پول بیشتر از هر دولت به “فدرال قابلمه” کنتاکی در حالی که طول می کشد سوم بیشتر از گلدان. “فقط به من پول من برگشت سناتور” کومو گفت.

“من می گویند تصویب یک قانون اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی. من به جرات شما” فرماندار گفت.

او هشدار داد که چنین لایحه ای خواهد سیگنال “آشفتگی” به بازار بیشتر به خطر انداختن اقتصاد کشور است. “ما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از ایالت ها شما را تا در آن,” او گفت:.

نیویورک در “حرکت نزولی منحنی” اما میزان بستری شدن بالا باقی می ماند

کومو گفت: “همه شواهد نشان می دهد” دولت “در حرکت نزولی منحنی.” فرماندار با این حال تاکید کرد که بدون حفظ احتیاط این ویروس می تواند تجدید حیات.

با توجه به کومو کل بستری شدن در بیمارستان را در نیویورک اما 14,200 مردم هنوز هم در حال حاضر در حال دریافت درمان برای ویروس و حدود 1,300 عفونت های جدید در حال گزارش روزانه است.

“این است که هنوز هم بزرگ نیست, اخبار,” او گفت:. “تعداد افرادی که به این بیمارستان تعداد زیادی از عفونت های جدید کمی پایین اما این در واقع یک خط صاف است و نگران کننده است.”

پس مارس 18 تعداد واحد-روز مرگ و میر با توجه به کروناویروس در نیویورک باقی مانده اند زیر 500. در روز پنج شنبه 422 درگذشت از ویروس.

“این غیر قابل تصور در سطح” کومو گفت: از زندگی از دست داده است. “آن را انداختن تا حدودی اما هنوز هم اخبار ویرانگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru