کومو: دولت ایالات متحده در ساخت “اشتباه تاریخی” در ویروس مشاوره

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که دولت فدرال در حال ساخت یک “اشتباه تاریخی” در مشاوره به برخی از کشورها برای بازگشایی با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد است.

“دولت فدرال در حال ساخت یک اشتباه … تاریخی اشتباه” کومو گفت: در نشست خبری روزانه. فرماندار اشاره کرد که حداقل 19 متحده دیده می شود موارد بالا رفته در دو هفته گذشته. شش متحده گزارش رکورد افزایش در روز سه شنبه.

کومو گفت: رئیس جمهور تهمت و ادعا می کنند که موارد افزایش یافته است چرا که ملت را تست ramped تا یک غلط. “که فقط درست نیست. به عنوان یک ماده در واقع به عنوان یک ماده در ریاضیات به عنوان یک ماده داده است که نه تنها واقعی بیانیه” کومو گفت.

وی با اشاره به این واقعیت است که در علاوه بر این به مثبت نتایج آزمون افزایش در بسیاری از ایالت های رای از مردم راه رفتن به بیمارستان با COVID-19 نیز افزایش یافته است. “بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار,” او گفت:.

فرماندار همچنین با اشاره به یک طرح جدید از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن یک موسسه تحقیقاتی یک بار مورد استفاده توسط کاخ سفید برای coronavirus بینی که دیگر 85,000 و یا پس از مرگ و میر در حال حاضر پیش بینی شده در اکتبر 1.

“این سیاست ها باید عواقب واقعی. این یک لحظه در تاریخ که در آن آن را نمی توان در مورد حزبی تقسیم زمانی که آنها در نوشتن این کتاب وجود دارد رفتن به زندگی واقعی مرگ و عواقب آن به این.”

کومو یک بار دیگر گزارش شده است که نیویورک دولت کمترین تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از 20 مارس. به عنوان چهارشنبه دولت 1,400 بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19.

او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که نیویورک تا به حال 17 coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه به کمترین تعداد از همه گیری آغاز شد. “تنها راه من می تواند احساس می کنید بهتر است اگر این عدد همیشه صفر می شود,” او گفت:.

نیویورک اداره می شود حدود 60000 coronavirus آزمون در روز سه شنبه با توجه به فرماندار. از این آزمون کمتر از 1% تست مثبت است.

در روز سه شنبه کومو گفت: “ما اساسا در یک شماره است که خیلی کم است و حتی ممکن است از نظر آماری مشکوک زیرا هنگامی که شما را به 24 شما در حال صحبت کردن در مورد چگونه به معنای واقعی کلمه پزشکان تصمیم می گیرید علت مرگ و میر در برخی از موقعیت هایی که ممکن است دلایل متعدد پشت آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im