امروز در ویسکانسین وجود دارد یک جلسه در مورد یک زن جوان که اذعان می کند او کشته او را دوست پسر سابق اما ادعا می کند آن را دفاع از خود. او می گوید یک داستان دلخراش بودن مورد حمله و مبارزه برای زندگی خود را نجات دهد. او واقعا یک قربانی حمله – یا این خونسرد قتل است ؟ “48 ساعت” و CBS News خبرنگار جیمی Yuccas گزارش در “پرونده عزرا McCandless,” پخش پنج شنبه, فوریه 8 در 10/9c در CBS.

زمانی که عزرا McCandless نامیده می شد به ایستاده به شهادت در قتل خود را محاکمه هیچ کس کاملا می دانستند چه در انتظار است. برخی در رسانه ها بود و نام مستعار او “قاتل دختر” در حالی که دیگران نسبت به بدنام قاتل به اعدام محکوم شده Jodi Arias.

McCandless شد تنها 22 هنگامی که شروع به محاکمه در ماه اکتبر 2019 شد; او با متهم درجه اول قتل عمد برای سلاح سرد دوست پسر سابق الکس Woodworth 16 بار در سر و گردن و کشاله ران و تنه.

اما قبل از McCandless سوال شد در مورد قتل او دفاع وکیل خواسته در مورد زندگی او تعجب که چرا عزرا تغییر کرده بود نام او را چندین بار. عزرا متولد شد مونیکا کی و بعدها مونیکا Karlin اما در محاکمه او در, او رفت و با خود نام داده می شود.

Ezra McCandless
عزرا McCandless طول می کشد ایستاده در طول محاکمه برای قتل دوست پسر سابق الکس Woodworth. “او فقط به نظر می رسید در زمان به بهره گیری از آن. وجود دارد در شهادت ایستاده که در آن او لبخند یا شوخی گفت: Jason Mengel نیز یک دوست پسر سابق. دادگاه تلویزیون

.به عنوان او پاسخ داد: آن را بلافاصله روشن به هر کسی در دادگاه و یا تماشای جریان زندگی در خانه که McCandless به نظر می رسد فوق العاده آرام برای کسی که شهادت خود را در قتل محاکمه. او گفت: هیئت منصفه که عزرا مناسب او بهتر از مونیکا و او را برداشت McCandless به افتخار رایگان-روح کریس McCandless که زندگی memorialized در کتاب و فیلم “درون طبیعت وحشی.”

“من فکر کردم واقعا جالب بود زمانی که او خواسته شده بود که به طلسم نام او چگونه شاد او کردم او چقدر روشن” گفت: دوست دوران کودکی جولیا پست. “هنگامی که او املا آن نیمه خندان مانند,” بله, این است که من. من به بحث در مورد من در حال حاضر. مانند ” من هم به درخشش است.'”

در نقطه دیگر زمانی که McCandless و دفاع وکیل شروع به صحبت کردن بیش از یک دیگر عزرا را در خنده.

“هنگامی که او در شهادت ایستاده آن به نظر نمی رسد واقعی” گفت: دوست پسر سابق Jason Mengel. “او فقط به نظر می رسید در زمان به بهره گیری از آن. وجود دارد در شهادت ایستاده که در آن او لبخند یا شوخی کرده است.”

تماشای مشتاقانه شد دادستان منطقه Andrea Nodolf. “او رفتار در طول محاکمه شد بسیار آرام” Nodolf گفت. “او به نظر می رسید در معافیت هیجان زده برای دیدن خانواده اش. که این نوع مانند یک خانواده ریونیون. نبود کسی بود که ” من در دادگاه برای درجه اول قتل عمد.’ این بود که میخواستم بدونم زمانی که او goin’ خانه.”

Nodolf فکر McCandless شد با تاکید بر زنانگی او برای تجدید نظر به هیئت منصفه به خصوص روز اول او شهادت داد که او یک ژاکت صورتی. “او در صورتی است و تلاش می شود بسیار با حوصله و ترسو” دادستان گفت.

تقریبا هر روز از محاکمه دو هفته McCandless در آمد با سبک های مختلف مو و موارد لباس و به نظر می رسید به برخی که در او جلب توجه به خود حتی زمانی که او بود نه در ایستاده.

mccandless-ezra.jpg
دادستان ها می دانستند که در مورد آب پز کردن به اینکه آیا هیئت منصفه را باور عزرا McCandless بود شجاع قربانی مبارزه با مهاجم خود را و یا جان دروغگو یک استاد باهم. Jason Mengel

وجود دارد تقریبا برق در هوا تا زمانی که عشق از McCandless زندگی — Jason Mengel ارتش طبیب بود به نام شهادت. این دو تا به حال دیده نشده در هر یک از دیگر در نزدیک به 18 ماه است.

لحظه ای McCandless شنیده عبارت “دولت تماس Jason Mengel” او شروع به تغییر در صندلی خود و به دنبال در اطراف دادگاه.

جولیا پست می گوید McCandless پوشیده بود عشق او را برای جیسون در آستین خود. “او فقط نمی تواند آن را پنهان” پست گفت. “من فکر می کنم او تا به حال رفت و شما می دانید که یک سال بدون دیدن این شخص و وجود آنها هستند. و او می خواست توجه از او.”

Mengel قطعا متوجه شده است. “روز من بود شهادت … من نیمه شوکه زمانی که من در اتاق راه می رفت” او گفت:. “او givin’ من این به نظر می رسد. تنظیم خودش. مثل اینکه بیش از حد شما می دانید هماهنگ به من.”

Mengel خواسته شده بود توسط دادستان به شناسایی McCandless توسط یک آیتم از لباس و او به ذکر است که او با پوشیدن یک ژاکت. او اما در طول یک استراحت او در زمان خاموش کت به فاش کردن یک ژاکت سبز زیر. آن را به معنای چیزی برای اکثر دادگاه ناظران اما Mengel می دانست که اهمیت آن; او داده بود عزرا که ژاکت زمانی که او در بیمارستان بستری شد پس از این حمله است.

“این احساسی بود برای دیدن بازی هرگز, متوقف شد,” او گفت:. “این عمدی بود,” Mengel به او گفت. “[دکتری] قطعا عینک که برای دریافت یک پاسخ بری من است.”

“این فقط تکان دهنده,” او گفت:. “من درک نمی کنم آنچه که او تاکتیک بود, اما من قطعا احساس مضطرب است. آن را فقط احساس می کردم…بیشتر از دستکاری های احساسی من قرار داده شده است از طریق … من قطعا احساس می کردم که او فکر می کرد که نشان می دهد که به من مانند “این است که چقدر من شما را دوست دارم هنوز هم.”

McCandless’ مخالفان با اشاره به حیرت زده نگاه عزرا صورت هنگامی که گناهکار و گفت: این تنها احساسات واقعی او را نشان داد.

پس از محاکمه و قبل از او محکوم شد McCandless منتشر شد بیانیه تاول منتقدان او و آنچه او به نام “یک مخاطره اندازد رسانه ها:”

“اگر نفس شما از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد دوباره شما. اگر شما گریه بیش از حد سخت و یا بیش از حد او جعلی است,'” آن را بخوانید. “اگر شما به اندازه کافی گریه او عاری از احساسات است.’ اگر شما لبخند او نیست مصرف این جدی است.’ اگر شما در حفظ و خود را چهره آرام او unfeeling.’ روزانه: لبخند اما نه بیش از حد. آن را خوب به گریه اما نه بیش از حد. واکنش نشان نمی دهند! اما مطمئن شوید که به شما نشان می دهد که شما هستند!”

به کسانی که با انتقاد از به اصطلاح “هويدا” او تا به حال در دادگاه طول می شکند او نوشت که او بازیگری است که راه از آنجا که او در زندان بوده است برای بسیاری از ماه قادر به دیدن خانواده اش. او نوشت: “چه کسی نمی خواهد لبخند پس از در نهایت چهره به چهره [sic] با خانواده پس از مدت؟”

McCandless گفت که او احساس “دوباره دچار آسیب های روانی” توسط دادگاه و در راه او به تصویر کشیده شده به عنوان “شیطان جنس و دروغگو.” او اشاره کرد و حامیان او Instagram صفحه گفت او هرگز توقف مبارزه برای حقیقت و امیدوار است مورد او شنیده می شود توسط یک دادگاه بالاتر است.

“نبرد برای عدالت” او نوشت: “تنها آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im